Shoemaker´s Charity Carp Cup 2017

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Shoemaker´s Charity Carp Cup 2017

Shoemaker´s Charity Carp Cup 2017

Založil

Dne 8. 11. 2017 17:56

Odpovědí: 38

Diskuze k on-line výpravě Shoemaker´s Cha­rity Carp Cup 2017.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (38) Starší Nejstarší »

Pjotr fon Bionic

Pjotr fon Bionic před týdnem

kok » Mlčeti zlato v kapařině platí dvojnásob,sou­hlasím.Bohužel i z řad mojich známejch jsou žvanilovè,chlu­bilové…

kok

kok před týdnem

Johan » někdy se v práci fakt nudím, budiž mně to omluvenkou:), …čoveče já ani nevím co na fb je nebo není, fb nemám a vasru potažmo tomajovi a martinovi jako kámošům posílám jen minimum fotek když už sem se s něma spolčil, šlo by určitě dělat víc, mám i rozepsaný článek který sem nakonec stopnul. A to že sem nic nedávám, to není nějakej truc, …to že mně david mazal můj titulek jako všem pod fotkou už sem pokousal:), ale fakt je lepší se držet hesla mluviti stříbro, mlčeti zlato, loňská a předloňská prezentace se mně málem vymstila a tak na to seru.
No a ke včerejšímu automatu:)), tak slavil jsem v práci svátek, trošku se popilo, hold uletěl jsem si víc než mám ve zvyku:), nicméně dělal jsem si jen prdel, ber mě fakt s nadhledem, .....no a když se vrátím k tomu obohacení CF. V mým případě je sebevražda psát a natáčet na vodách a místech který navštěvuju. Kolega tyhle lovy letos odskákal a škaredě, já utekl hrobníkovi z lopaty, takže budu spíš ještě opatrnější místo abych něco prezentoval.

Příspěvek upraven autorem.

Johan

Johan před týdnem

kok »
Co kdybys zkusil misto plytvani energie na negativni prispevky, vytvorit neco, cim bys obsah CF obohatil? Me by treba zajimal clanek, nebo video z tveho pohledu punk kaprare. Nemyslim nejake techniky apod. Proste zazitky a z tech dat dohromady tvym stylem pribarveny pribeh + foto.
Moc nechapu, proc na FB tve ulovky vidi ta kvanta lidi a tady hrajes Zagorku? Pokud se nepletu, VASR ma tady reklamu placenou (nevim)…Nebo je to proste jen tvuj bojkot CF?
A co se tyce Mardy, tak ten s CF uz delsi dobu nema nic spolecneho ;)
To jen tak pro info, abys nemyslel, ze tady s tebou komikuje jen automat :)

Pjotr fon Bionic

kok » Jo já vím:-))Taky znám jednoho floutka kterej si tím asi dost polepšil:-)))Je to jak píšeš,musíš na tom vyset fut,nebo si nechát dát upozornění od Ebay na výrobek kterej sleduješ.Já jsem tam sehnal Ztkový Emblémy v čupr stavu,ale byli tam pod názvem Dawia.někdy se spletou na Diawa.Už na výbavu házím šíšu,už spíš redukuju.

kok

kok před týdnem

Pjotr fon Bionic » jinak jestli nakupuješ a nebo si chceš i přivydělat na překupu věcí, …sleduj e-bay, kamarád tam kupuje hrozný bomby za neuvěřitelný prachy. Ty stejný věci pokud se tady vůbec objeví, jsou o třetinu dražší a v horším stavu. Angláni jsou v tomhle úchyláci, …bohužel je to o čase. Být tam vylepenej a sledovat dražby a podobně

kok

kok před týdnem

Pjotr fon Bionic » bazar je slabší, ale občas se tu člověk pobaví:)

Pjotr fon Bionic

kok » Vidíš,to jsem si ani nevšiml že to nemá zadavatele:-)Jak to tady chodí mi je celkem jedno,mám to hlavně kvůli bazaru a když se kopu do řiti v práci,tak mrknu i na diskuze který mě zajímají.

kok

kok před týdnem

Pjotr fon Bionic » no tak to ses omlouval pak úplně zbytečně, diskuzi vygeneroval systém, né fyzická osoba kterou by si ranil, …z jedné strany se to tady krmí daty a z druhé strany lezou věci, .....věci zajímavé i méně zajímavé což je třeba tenhle závod. Navíc duo David a David jakožto admini nemají absolutně čas zasahovat. Serou na to .....práce, koníčky atd. Vše obsluhuje program, dokonce i obranné reakce adminů jsou přednastavené a nahrané. Když by tady ten buřič v prvním příspěvku napsal že všem závodníkům smrdí nohy a jsou jelita, vygeneruje systém pod nickem David Fořt nebo Marda opět: „Omlouvám se, ale musím se opět vyjádřit. Ty jsi přesně ten člověk, kvůli kterému já už v životě na žádný závod nepojedu.....­.............­.“ Nicméně jako každý systém a program i tenhle se dá obechcat aniž by tě jebal za výrazy, nevhodné fotky, odbočování od tématu, nedejbože útoky. No ale to jsem odbočil, …každopádně fakt zbytečné se někomu omlouvat, …jak píšu: plechová skříňka, pár kontaktů, červená a zelená kontrolka, nic víc, nic míň

Pjotr fon Bionic

kok » Neomlouval jsem se tobě,ale tomu kdo diskuzi založil.Myslel jsem fotky mojich kámošů,zbytek mě nezajímá:-)

kok

kok před týdnem

Pjotr fon Bionic » když vidím fotky z fesťáků, tak v očích lidí vidím spíše jiný věci než trávu a chlast:). A vůbec se neomlouvej a mně už vůbec ne:), …jako upřímě, kdyby to člověk tady nepopíchl jiným směrem, tak tahle otázka zdechne a „sežere ji čas“. Admin může být rád, že sem přistane alespoň nějaký hovno a rozjede se diskuze o čemkoliv:)

Pjotr fon Bionic

kok » :-)))To já poznám na fotkách z fesťáků co kdo a kolik vypil,jak dlouho spal a jestli hulil skéro nebo venkovku:-))))Ten pupek je vidět,ale fišla musí bejt dobře nakloněná.Už to tu nebudu za..rat,sorry.

kok

kok před týdnem

122985-1-406.jpg

ještě jedna k tématu a opět optický klam, pepřenka je hodně v popředí a tak rybu zmenšuje. Nicméně ať se někdo z držitelů odznaků nevyleká a není na mě hubatý, předesílám že míru opravdu měl!!!

kok

kok před týdnem

fishbull » pěkná fotka, ale k tématu nevím, nepřijde mně ta ryba ani menší, ani větší, …prostě pupkáč zaparkovanej v podběráku:)

fishbull

fishbull před týdnem

122983-1-295.jpg

kok » Stejný případ, když je dobré foto :P

kok

kok před týdnem

Pjotr fon Bionic » šířka ryby ne, ale vyboulený břicho který jde směrem k objektivu je patrný, z čelní fotky poznáš placatýho kapra a nebo když je před porodem tak jak ten na fotce níže. Já z fotky třeba naprosto přesně poznám kolikátý den od příjezdu k vodě byl kapr uloven, …podle lovce, respektive stupně zchátralosti: kruhy pod očima, umaštěný vlasy, strniště, zarudlá tvář a podobně

Ledňáček

Ledňáček před týdnem

Vy máte starosti ! Ať si každý fotí jak chce , stejně je to o svědomí každého jedince . Ten s tím pak žije . Koukněte se vedle na kapra roku v Německu . Ryba pěkná , ale foto hnus !!! To se musí líbit snad jen tomu trpaslíkovi za rybou a nebo má ta ryba 150 cm ! V tom případě se dotyčnému omluvám ! Konec !

Pjotr fon Bionic

kok » minimálně:-)Další věc je šířka ryby,to na fotce ze předu taky není vidět.

kok

kok před týdnem

122978-1-731.jpg

Pjotr fon Bionic » ať si každej drží jak chce, …další optický klam, ruce mám roztažený tak na 130 cm a ryba ještě přečuhuje, …nemám na ní prsty a napsat 40 kg, tak jsou trénovaný oka v prdeli:)

Pjotr fon Bionic

kok » Na tělo si to malokdo přilepí si myslím,to předloktí je jak říkáš standart,navíc se i nejlíp drží,teda aspoň mě,lokty opřít v půlce stehen a cvak.

kok

kok před týdnem

Pjotr fon Bionic » tak podle ruk stejně trénovaný oko pozná, tady na tý druhý jen jen vystrčenej na délku předloktí, takovej standard kterej nikoh nepobuří, ale přilepit ji na tělo, bude menší, stejěn tak kdyby fotograf ustoupil dozadu

Pjotr fon Bionic

kok » no tak takhle to vypadá hnedka jinak,na ležáka vypadal nižší.Jinak fotky někdy fakt dost klamou,ale většinou si myslím že si kilohoňky rádi přidávají:-)

kok

kok před týdnem

122973-1-978.jpg

stále vedle:) a velikost je nepodstatná, jen ukázka toho jak fotky někdy klamou, .......jinak nikde sem nic nepsal o nějakým onlajnu a tipovací soutěži pro všechny o pytlík kulí:))

Pjotr fon Bionic

kok » nemáš nějakou fotku jak ti stoji?:-))Takhle se to fakt na chuja odjaduje…

Carp Kahuna

Carp Kahuna před týdnem

kok » můj odhad je 106 cm 22.5kg

Pjotr fon Bionic

kok » 86 a 12,5 čenta je moje sorta :-)

Hagin

Hagin před týdnem

kok » neříkej že este víc:D

kok

kok před týdnem

Pjotr fon Bionic » taky vedle, ..ale kdyby měl 86 cm, mohl by vážit kolem 13 kg:)

Pjotr fon Bionic

kok » 86cm 12,6kg bych tipnul :-)Ale je to na ležáka tak se to blbě odhaduje.

kok

kok před týdnem

Hagin » seš vedle, …a nenechám, …rád škádlím:)

Hagin

Hagin před týdnem

kok » jak se říká 20 má:D ..nech ho

kok

kok před týdnem

122964-1-161.jpg

miroTT » jsi jen poblázněný fotkama kaprů přilepených na objektivu a předpažkama. Zkus dát tip na míry ryby na fotce, .....postavu můžeš použít jako měřítko, ryba i lovec jsou ve stejné vzdálenosti od fotoaparátu, .....zkus váhu a délku a nenech se ovlivnit mojí narážkou, …jen podle svýho citu vystřel

fishbull

fishbull před týdnem

miroTT » Je to kaprodrom, který má z 90% roku plně obsazená místa. Ty ryby tam jsou vyžrané. Ale dobrá poznámka :D

David Fořt

David Fořt před týdnem

miroTT » To může i malé dítě. Otázku jsi položil a Pavel Král ti na ní zcela jasně odpověděl, proto nechápu tvoji další rýpavou připomínku.

miroTT

miroTT před týdnem

David Fořt » Kolko rokov skusenosti musi mat podla teba clovek aby si mohol dovolit polozit otazku a vyjadrit svoj nazor?

David Fořt

David Fořt před týdnem

miroTT » Omlouvám se, ale musím se opět vyjádřit. Ty jsi přesně ten člověk, kvůli kterému já už v životě na žádný závod nepojedu. Tuhle akci jsem podpořil, ale nechytám. Přesně kvůli Takovým žvatlalům, jako seš ty! Normálně bych to nazval „čecháčkovskej syndrom,“ ale koukám, že se to rozneslo i na Slovensko. Všechny kluky, kteří se na organizaci závodu podílí osobně znám. Nikdo by si nedovolil přidat a ubrat ani gram. Někteří z nich jezdili na ryby, když ty si tahal kačera! Každej z nich je kaprař a fakt nemá problém zvážit rybu. Nikdo ze soutěžících by si ani ve snu nedovolil pochybovat o regulernosti vážení. Vloni na závodech nemusel být ani rozhodčí a každý tým si ryby vážil sám. Takovej je to závod. Uvědom si, že tady jsou vítězové všichni, kteří tam jsou. Ůplně trapná připomínka z tvé strany…

miroTT

miroTT před týdnem

Králik » V tom pripade by som sa na vasom mieste uistil, ze vaha je vzdy prepnuta na kg a nie na lb. Nech sa dari a nech sa pre deticky vyzbiera co najviac.

Králik

Králik před týdnem

Ahoj. Děkujeme. Váží se digitální váhou značky Fox. Nemáme důvod nikomu přidávat nebo ubírat na váze ryb. I když je to charitativní závod, tak všichni rozhodčí to berou zodpovědné. Chceme tak předejít případným dohadům apod. Bohužel každý rybář ma jiný způsob držení ryby, každý rozhodčí ma svůj styl foceni,ale dam ruku do ohne za kluky, ze poctivě odvazují vážící tašky a váhy jsou pravdivé.
Jelikož si týmy ryby převažují vlastními váhámi než volají rozhodčí, tak máme dvojí kontrolu, protože váhy kapra se na našich váhach a na vahách jednotlivých tymu liší v řádech dekagramu.
Za tým Shoemaker's charity Carp cup Pavel

miroTT

miroTT před týdnem

Chvalim charitativny ucel akcie ale jedna vec ma velmi zaujima. Ulovene ryby su vazene odhadom? :-)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (38) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (28 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč