Gardner - kapesní pilka Bank Saw NOVINKA

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Gardner - kapesní pilka Bank Saw NOVINKA

Gardner - kapesní pilka Bank Saw NOVINKA

Založil HOBBY-G s.r.o.

Dne 18. 5. 2017 07:32

Odpovědí: 13

Diskuze k příspěvku Gardner – kapesní pilka Bank Saw NOVINKA.

Kapesní pilka Bank Saw je ideálním pomocníkem pro místa, kde je potřeba před zakotvením udělat trošku pořádek.
Kapesní pilka může být lehce našroubovaná na rukojeť podběráku a použita tak pro místa, k … více »

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (13) Starší Nejstarší »

smolda

smolda před měsícem

kok » Ještě že nedostal na Balatonu žížeň, by si usrk a půl Balatonu by byla bez vody.

kok

kok před měsícem

smolda » jednou jsem ho viděl jak si po ránu drbal záda o kůru docela vzrostlýho dubu a stRom se kymácel

smolda

smolda před měsícem

kok » Kecáš.

kok

kok před měsícem

smolda » co máš z toho, když by čistě teoreticky vylezl kolega romek, vyvrátí se celej strom

smolda

smolda před měsícem

kok » Když vylezu na strom, větve popadaj sami.

kok

kok před měsícem

jinak když se vrátím k tomu odkazu na tu šroubovatelnou pilku, potřebuješ i zatlačit a pokud něco našroubuješ na podběrákovou tyč a budeš pižlat někde dva metry vysoko, budeš to hrnout bůhví jak dlouho, snažší je na ten strom vylézt s tou fiskarskou za pasem a uříznout to když už teda:). Jinak docela účinný pilky na větve a podobně mají dnešní švýcaráky, teoreticky když zaimprovozuju a ten švýcarák nebo fiskarsku omotám špagátem na tu tyč, docílím stejnýho efektu a to že tam budu stát jak trubka hodinu:)

kok

kok před měsícem

smolda » jj a nedovolím si to všude a vždy, …musí být čistej vzduch, vozím i rýč, takže popel zakopeš tak že to přeryješ, překryješ listím a oheň kterej včera ještě plápolal jakoby nikdy nebyl, na jaře vyraší tráva a ani vinetou by nevystopoval:)

smolda

smolda před měsícem

kok » V zimě je to v pohodě, příroda je v útlumu. V létě je to horší.

kok

kok před měsícem

smolda » živé taky neřežu, ale bobr mně pokácel přez moje místo strom a musel jsem ho odklidit, takže rozřezat na kousky a ty odnést aby nebylo vidět lidské aktivity, jinak rákosí a větve převislé nad vodou svazuju špagátama aby nezavazely, po výpravě odvážu. No a v zimě nebudu lhát, táborák si dělám, takže pilka a mačeta je nedílnou součástí výbavy:))

smolda

smolda před měsícem

kok » Ta pilka nemá sólo rukojeť, bude asi jen na větve vysoko nad tebou. Tuhle od foskarsu mám , na zahradu, u vody nic neřežu.

kok

kok před měsícem

119558-1-408.jpg

když se dívám na to ostří a vlastně celé jak je to zpracované, tak píčovina v porovnání s tím co dnes dělají značky jako fiskars a bahco, …ale kdo potřebuje tu a tam upravit terén, nebo přeřezat padlý strom a podobně, tak pilka fiskars SW 75 je pecka, délka listu je cca 30 cm a sem s ní schopen přeřezat snadno poleno v průměru do délky listu, dokonce i nad tento průměr když si člověk pohraje. Kompaktní velikost, nezabere místo, ostří zasunovací, pro čundráky vřele doporučuju

Příspěvek upraven autorem.

Cerebro

Cerebro před měsícem

Kouba » přesně tak Husqvarna je jasná volba, když potřebuješ u vody v noci udělat vatru tak se mám nervovat s tímhle? :-D

Kouba

Kouba před měsícem

větší blbost jsem dlouho neviděl :)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (13) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (21 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč