Maďarská super voda EURO AQUA na prodej!!!

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Maďarská super voda EURO AQUA na prodej!!!

Maďarská super voda EURO AQUA na prodej!!!

Založil David Fořt

Dne 10. 11. 2016 09:50

Odpovědí: 46

Diskuze k novince Maďarská super voda EURO AQUA na prodej!!!.

Jezero EURO AQUA v Maďarsku na prodej!

Zajímavou novinku přineslo poslední vydání britského časopisu Carpworld. Maďarska. Majitel známého super jezera Euro Aqua Alexander Horvath, který byl vlastníke … více »

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (46) Starší Nejstarší »

smolda

smolda před pěti roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Když se to člověku takhle hezky vysvětlí, je to paráda!

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před pěti roky

smolda

smolda před pěti roky

Palica_von_zvreca » A zas je ztoho debata o hovnech!!!

supinna

supinna před pěti roky

kok » Co když kapr kadí dvakrát denně , matematiku ??? :))) (některý)

.

. před pěti roky

Palica_von_zvreca » lulu je cajk, do vody močí kde kdo

Palica_von_zvreca

Palica_von_zvreca před pěti roky

kok » a to mluvíme jen o kaprech a o sraní, nikdo nebere v potaz chcaní a už vůbec ne další ryby a živočichy…!!!!

.

. před pěti roky

edit: tak jen krychlička 5,3×5,3× 5,3m…což je prd:)

.

. před pěti roky

Palica_von_zvreca » kšá s titulama, tohle spočítaj děcka na základce, nicméně to máš správně, prohnal sem to kalkulačkou a je to tak, …doplním: za deset let je to 365 tun hoven a to už je slušná hromada, …měrná hmotnost toho biologickýho odpadu může bejt baj oko kolem 2,5 kg na decimetr krychlový v nevysušeném stavu, …když to přepočtu a vyjádřím ve velikosti, tak za těch deset let když bys z toho matroše uplácal krychli, bude mít rozměry 146×146×146 metrů. je to neuvěřitelný, ale je to tak. A teď si představ že se tam jdeš okoupat a co je vlastně zač to příjemný teplý bahýnko který ti prolejzá mezi prstama u noh

Palica_von_zvreca

kok » Pokud mě moje státnice z kvantifikovanejch metod neklamou, tak je to za deset dní tuna biologickýho odpadu, takže zarok to je 36,5t hoven…..no to je pěkně po*sraná voda!

Drinks

Drinks před pěti roky

kok » :)))

kvaso

kvaso před pěti roky

kok » aby aj to hov.no nebolo vecsie. Ak rybam davaju rastovy hormon, aby si aj to hov.no nezobrala z toho rastu nieco :-) :-) :-) a zrazu mas 4 kolecka a pekne narvane :-)

.

. před pěti roky

Palica_von_zvreca » máš štěstí že jdu zrovna kolem, …návod viz níže, čerpadla, filtry, je to přitažený za vlasy, ale když už extrém, tak se vším všudy:), …když se vysere 1000 dvacetikiláčů, mám přesnou představu, z každýho vypadne odhadem tak 100gramů hoven x 1000, ..a to je metrák, což jsou tak dvě středně naložený kolečka

Palica_von_zvreca

kok » jak chceš čistou vodu na tak přerybněný obsádce, víš co to je když se ti 1000 dvacetiki­lovejch kaprů vysere najednou? :D …..

.

. před pěti roky

Luke21 » já měl plány a říjen proflákal, ..ale zítra jedem spolem na čtyři dny, tak mu vyřídím:). Když by si jel příští víkend, možná bych se na jednu noc přidal nebo stavil na čumendu, dej echo

Luke21

Luke21 před pěti roky

kok » U toho krmení říká, že to regulují podle teploty vody (asi kvůli tomu kvašení a žravosti ryb). Výkrmna je to tam asi dobrá no.
Jezdím, teda snažím se. Teď mi to dva týdny nevyšlo, ale ještě pojedu, mám v plánu jezdit, dokud to půjde.
Pořád čekám, co vytáhne ten Romek, jak mi vykládal, když jsme se potkali v Lidlu :D

.

. před pěti roky

Luke21 » pravda, možná i to krmení zakvasí pokud hned nevyžerou, z videa je vidět že brčál …takže vypustit, narovno vybetonovat, natřít dno načerno, v jednom místě jen dolík coby krmelec, napustit vodou s modrou skalicí ať tam nic nebují a mřížkový filtry a pár výkonný čerpadel. Doprostřed jen jeden oholenej strom o kterej si můžou poškrabat hřbety:).
Jezdíš?

Luke21

Luke21 před pěti roky

kok » já si myslím, že to bude tou rychlostí růstu … vodu asi tolik neovlivniš, jestli je tam na dně písek a je tam tolik ryb, které ho neustále filtrují, tak to zakalený bude pořád

ideafix

ideafix před pěti roky

Kuci jen tak OT, co je z obilovin pro ryby nutričně nejleší? Kuku?

.

. před pěti roky

Luke21 » mazec:), jinak koukám že všechny ryby maj atypicky jakoby zalomenou hlavu směrem na vrch, buď je to tím jak rychle vystřelí a maj z toho doprčenou páteř a nebo je to tou linií, …zajímavé. každopádně když už to tak špelí, mohli by zajistit čistější vodu, jsou ty ryby hrozně bledý:)

Příspěvek upraven autorem.

David Fořt

David Fořt před pěti roky

kok » To netuším.

.

. před pěti roky

Tomajo » vedle jak ta jedle kolego, je vidět že neznáš mapu a vůbec nekoukáš na televizi, …mrkni na film aligátor, nějakej chlapec spláchl do hajzlu malého nedomrdlého aligátorka, jenomže ve stejném městě dělali pokusy na zvířatech a cpali jim anabolika. Ty zvířata co to nepřežili potajmu házeli do kanalizace, hádej třikrát co baštil ten malej ještěr …no prostě po pár letech vyrostla ve splaškách hrozná bestie. No a já myslím že na tomhle lejku může být něco podobnýho, právě v tý rezervaci jak zmiňoval vectif. Koukat bych se tam nekoupal

Luke21

Luke21 před pěti roky

kok » Tady se mrkni na video, jak jim tam sypou kukuřici po sudech https://www.youtube.com/watch?… (proklikej to > 2:33 a 3:27, stejně to máš bez zvuku, tak je ti povídání k ničemu :D) … k tomu ještě přisypávaj 300–400 kg high-protein boilies.

Tomajo

Tomajo před pěti roky

kok » jak myslíš ze vznikl krokodýl, to je zmutovaná štika z Aqua lake

.

. před pěti roky

David Fořt » teď mě tak napadá, co se týče těch hormonů, tak určitě jsou v mase i bílé ryby která tu kuku taky šlukne, nevíš jak je na tom dravec který žije z toho anabolickýho masa?, …jsou tam i rekordy sumců a štik?, čistě zvědavost

.

. před pěti roky

Robin » jsou takový opuchlý, hold fat fighters:))…ale dvě by se mně líbily, jeden ten tmavej šupináč a ten lysec uprostřed

Robin

Robin před pěti roky

David Fořt » Jasne, to je subjektivni. Sou mlady a rychle vyrostly. Z myho pohledu deformovany.. ;)

David Fořt

Robin » Mně na nich nic ošklivýho nepřijde. Jsou to krásný ryby, jen jsou prostě velký. Nevím, jak by měl ten kapr vypadat, když je velkej jako prase :-)

David Fořt

Ondřej Macků » Jestli se nepletu, tak část tý vody je ještě rezervace a tam je měli vidět. Fakt to znám jen z doslechu, ale podle všeho tam jezdí každej den sypat z lodi k bojkám kukuřici..Nejspíš hodně dobrou :-) Pokud to ty lidi jezděj každej den x let, každej tejden viděj tahat velký ryby, tak si asi dovedou udělat obrázek o tom , jestli tam viděli ještě něco jiného, co se nechytlo. Opravdu ale nevím, ta voda mě z rybářskýho pohledu absolutně nezajímá. Pro mě je to atrakce jako Jurskej svět.

Danny

Danny před pěti roky

Majiteli asi nelze uprit , ze se mu podnikatelksy zamer povedl …

Robin

Robin před pěti roky

kok » Myslim, ze osklivejsi ryby jsou jenom jeseteri, za me nebrat :)
https://www.facebook.com/…8068/photos/
https://www.google.cz/search?…

.

. před pěti roky

Robin » jako nepřu se, jen čumím že to člověka napadne, …na druhou stranu proč né, jako byznys je to asi dobrej tah, kde jinde načubeš takový ryby. Jednoho tak upytlačit a dovízt do čr, co?:)

Broula

Broula před pěti roky

vic jak 1000 kaprů od 23–37kg na 13ha??? nekde bud chybi a nebo prebyva nula, mozna dve ne? :-)))

.

. před pěti roky

David Fořt » nahodit a modlit se ať to neberou dorostenci, prochytávat se tou šepletí, tak máš ruce vytahaný jak opičák:)
smolda – však jasné, já bych tam nejel za lovem ani kdybych mohl a zadarmo, ale chtěl bych vidět to monstrum ležet na podložce

Robin

Robin před pěti roky

kok » Proc pritazeny? Jak jinak prekrocit stin bezny dobry genetiky? ;)
Myslim, ze neni jina cesta nez to do nich dostat v krmeni nebo injekcne.

Ondřej Macků

Ondřej Macků před pěti roky

A jak to kdo ví, že jsou tam 4 kapři přes 50kg, když se ještě nikdy nechytli? To je viděli vyhřívat a odhadovali hmotnost? :-))

smolda

smolda před pěti roky

kok » Jako Čech asi těžko, tohle je voda pro jiný pány:-) Kolik to má hektarů? Tam by se točilo video:-) Hrozná rezervace!

David Fořt

kok » Jezero zná dobře Petr kalach a ten mi taky říkal, že tam takový ryby jsou. Ono bude asi těžký vyselektovat 55kg kapra mezi 1000 kaprama od 23–38kg :-))))

.

. před pěti roky

David Fořt » no mně to přijde jako totálka:), tolik přerostlých selat musí dno vyšlukovat jako stádo divočáků malej řádek kukuřice:), …chtěl bych vidět na vlastní oči toho 55kg kapra, teda jestli tam něco takovýho fakt plave

David Fořt

kok » Já se domnívám, že to bude původní generace balatonského kapra. Nevím přesně, jaké má tahle ryba charakteristiky, ale vzhledem ke stáří té vody je to podle mě původní linie kaprů. Vzhledem k dlouhodobě povolenému lovu do sítí v minulosti, bylo mnoho těchto ryb odvezeno na různé soukromáky. Aqua byla jeden z nich. Každopádně to množství ryb je úplně šílený. Skoro bych řekl, že by se po nich mělo nechat přejít z jednoho břehu na druhej :-)

.

. před pěti roky

Robin » tohle sem slyšel, ale zdálo se mně to přitažený za vlasy. Jakože krmení se očkuje nějakým preparátem?

ma3tas

ma3tas před pěti roky

kok » to víš, tuny kukuřice :-D

Robin

Robin před pěti roky

kok » Rustovy hormony.

.

. před pěti roky

David Fořt » jestli není fejk to co v tom jezeru plave, je to total úlet, …ta balatonská linie je nějaký vyšlechtěný kapr který roste nadstandartně?, nebo se do toho jezera sype něco o čem nevíme, …ty čísla to snad není normální

Hagin

Hagin před pěti roky

Kua to néni možné, že je tam tolik ryb :D 40 kaprů přes 40kg.........­...........

Palica_von_zvreca

Tak se složíme a kapry převezeme na Katlov?

David Fořt

Zajímavá informace z posledního čísla časopisu Carpworld :-)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (46) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč