NASH Signalizátor SIREN R3

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » NASH Signalizátor SIREN R3

NASH Signalizátor SIREN R3

Založil CARPPRODUCT

Dne 17. 8. 2016 09:30

Odpovědí: 8

Diskuze k příspěvku NASH Signalizátor SIREN R3.

Revoluční hlásič Siren R3 disponuje patentovaným revolučním chipem snímající pohyb vlasce. Díky němu eliminuje falešné záběry při silném větru, plovoucích trav a nečistot v řekách, apod. Má zabudovaný … více »

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (8) Starší Nejstarší »

Michal S.

Michal S. před třemi měsíci

129737-1-101.jpg

Chybu rozhodně neuděláš.

David Fořt

David Fořt před třemi měsíci

hans83 » Má je kolega, používá je asi třetí měsíc a je spokojený. Můj šálek kávy to ale není.

hans83

hans83 před třemi měsíci

David Fořt » Pročítám si recenze na R3, jelikož se mi líbí ta eliminace falešných záběrů – můžeš i Dejve po 6ti měsících říct, že je lepší je nebrat ?( už kvůli tvému příspěvku, že nehlásí pod břehem – jakože jsi měl záběr u nohou a nic..? ) Jako druhou verzi mám v merku ATTčka, ke kterým asi není moc co dodat ( měl je Tomáš Vondrák a byl s nima spokojenej, viděl jsem je v akci )
Ted babo raď )) Dík za info. rád si nechám poradit. Čus Hans

pjarmil

pjarmil před devíti měsíci

rower » zvuk nemají špatný, a já mám stejně zaply jen priposlech. Nikdo okolo mě nemusí vědět že mám zaber.

rower

rower před devíti měsíci

pjarmil » mam ich na male vody a rieky, k 3m prutom, funguju bez problemov, take diskretne, ale nie mini ako atts. nash okolo nich vytvoril celu radu si swingerov, aj s nimi su velmi skladne. nevyhodou je ich zvuk – na vyber je 5 tonov, ale zneju takmer rovnako. v tom sa vsak zas nik foxu nevyrovna ;)

pjarmil

David Fořt » když to říkáš, tak beru Atts.

David Fořt

David Fořt před devíti měsíci

Jarmile, kočičáku…Měl jsem tu první verzi…Ta byla strašná. Tři kolečka pryč během první výpravy, nehlásilo to pod břehem, ale pevně věřím, že to je dnes už lepší. Ty nové verze už vypadají lépe, ale pokud chceš opravdu radu, neber …Měl jsem všechny pípáky, tedy ty drahé, na které si vzpomeneš…Fox, Delkim, Ace, Nash…Flajzar…všechno se podělalo. Nechal jsem si pouze Fox NTXr a ATTs, teď už taky Gardner TLB+…Jinak to nebylo na mé chytání.

pjarmil

Má někdo? Klady,zápory?

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (8) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (7 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč