Tygri orech masterclass

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Tygri orech masterclass

Tygri orech masterclass

Založil Robin

Dne 13. 8. 2016 17:11

Odpovědí: 266

Dear all,
moda tygrich orechu prichazi nezadrzitelne i na nase rybnicky a ricky.
Proto vyzyvam vsechny milovniky tygru, aby se komplexne a konstruktivne podelili o svoje zkusenosti.
Varit, nevarit, nakladat, zalivat, chytat na ne/nechytat a jenom krmit? Je toho moc a nikdy se nedobereme dogma.
Kadopadne si ale muzeme nafoukat aspon trochu cukru.. :))
C´mon!

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 2 z 6 (266) Starší Nejstarší »

Robin

Robin před čtyřmi roky

kok » No to ne, mourku, to by sme si moc nezachytali ;) To je jako zkouset sehnat out-of-flower v dubnu.
Vsechno o nem uz napsal Miras, ja mozna tak doplnim to, ze je to navic anticarcinogen a sezeru jich kazdy mesic u telky aspon kilecko :)

.

. před čtyřmi roky

Robin » ty to máš pošefovaný asi jako já dělám několikl let řidičák:)), …no a což takhle při tom čekání na tu várku z itálie zatím pokrátit čas těm co si okusují nehty a vyplodit nějakej elaborát o tygřím oříšku když už si ořechovej guru. Já třeba vůbec nevím jak se oficiálně jmenuje ta rostlina, kde se pěstuje, jestli je to strom, keř, bylina, …dá se to pěstovat doma v květináči?, nebo na zahradě spolu s rajčaty. Kurva dávej a neválej si furt ty šunky:)

Tom3ks

Tom3ks před čtyřmi roky

Robin » daj vodku!

Dida

Dida před čtyřmi roky

Ondřej Macků » než se dočkáme toho tigřáku tak už bude venku metr sněhu a rozbalovat dárky :-)

Kouba

Kouba před čtyřmi roky

motys » hele brouček je v pohodě, ale Raven je obchod kde si davam majzla nejednou jsem se spálil.

Příspěvek upraven autorem.

tonskiller

tonskiller před čtyřmi roky

Robin » super, že už se to pohnulo :)

motys

motys před čtyřmi roky

Ondřej Macků » Maca dobre ty :-)

Robin

Robin před čtyřmi roky

Ondřej Macků » :))) Uz sem to posefoval pres Italsky fellaky. Ten nejlevnejsi vychazi na ecko a pul.

Ondřej Macků

Ondřej Macků před čtyřmi roky

Robin » Vidíš, já je používám a kapři to žerou úplně normálně :) Lepší tygřák z Ravenu, než ten cos objednával ty, tj žádnej :-D

Robin

Robin před čtyřmi roky

motys » Brouk je pohoda, ale koukal jsem nedavno na ty z Ravenu taky a to bych fakt nekoupil ani za cenu kukurice. Tretina bude plavat a to co pujde ke dnu uz je dvakrat zlukly ;)

motys

motys před čtyřmi roky

Kouba » A kaprovi brouk nedela dobre?

Kouba

Kouba před čtyřmi roky

Achab » jo ale komplet provrtanej od broučků :) též sem chtěl brat

Achab

Achab před čtyřmi roky

Milan Mlejnek » Nedávno na něj meli myslím akci v Ravenu.

Straspytlik69

Straspytlik69 před čtyřmi roky

Ahojky,měl by prosím někdo pár kg tygřáků na prodej?Letos pouze pár kg ale na přští rok to vidím asi na 10–20kg

Robin

Robin před čtyřmi roky

Fesaci, uz jsem to konecne posefoval. Kamos z Italie si shodou okolnosti objednaval chvili prede mnou a dnes mi potvrdil, ze maji zne :)
Sklizen naseho zbozicka mivaji v rijnu, cili ty top tygri muzou byt expedovany nasledne. Kdyby jste nekdo potreboval urgentne, dejte vedet, par kilo vykouzlim.

Miras

Miras před čtyřmi roky

Robin » OK. Snad to klapne a když ne, tak se hovno děje.

Robin

Robin před čtyřmi roky

Miras » Bez kontaktu. Stejne jako kamos. Resim nahradni reseni. Taky uz to dost potrebuju.

Miras

Miras před čtyřmi roky

Robin » Kdy to dorazí? Za 3 týdny valím k vodě a tygr by se mi šiknul.

Robin

Robin před čtyřmi roky

Miloo » Az se u nas bude na tygraky chytat 15 nebo 20 let, bude treba dobry je prepalit esenci ;)

Marcel Peřina

Marcel Peřina před čtyřmi roky

Zbyněk V » Více než dobře.

Zbyněk V

Zbyněk V před čtyřmi roky

Zdar , mám dotaz uvařil jsem hodinu v papiňáku 1Kg ořechu s 500g cukru .. přendal si do ruzných nádobek a po pár dnech to pěkně maká :) akorát mám místo nálevu takovej hustej sladkej sliz je to dobře ? :)

Miloo

Miloo před čtyřmi roky

Ahoj, měl bych dotaz ohledně toho tygra. Píšete vařit v cole,pivku,red­bull.) Ale prve na wc sem otevřel kapromanii z roku 2014 a tam je návod od nashe na vaření-máčení v esenci a soli. Zkoušel to někdo z vás? Mimochodem zkusil sem to v tý cole tak jsem zvědav:-)))začíná to kvasit:-)

.

. před čtyřmi roky

Pescador » vem tu pixli pak s sebou až pojedem lovit:), psal jsem ti ohledně toho sz, mrkni a dej echo

Pescador

Pescador před čtyřmi roky

109051-1-836.jpeg

kok » Vyzobal jsem ty nejsladsi a nejvetsi do extra baleni. Posledne mi je kamarad malem vsechny sezral, jak jsou dobry. Je tam i krapet javorovyho sirupu, takze do ranniho musli ideal :o)

Robin

Robin před čtyřmi roky

Dida » Cao, jasne, delam co umim. Slecna ted asi 4 nebo 5 dni neodpovedela a telefon nikdo nezvedal. Po-urgoval jsem to. Kdyby jsi na to spechal, napis SZ, par desitek kilo umime sehnat okamzite.

Dida

Dida před čtyřmi roky

Robin » Ahoj, jak to vidíš s tím tigřákem? Už je známá finální cena, termín dodání apod.? Blíží se mi říjnová výprava do Francie, tak abych případně to mohl sehnat z jiných zdrojů, diky za info :-)

ekin

ekin před čtyřmi roky

Robin » :-) :-) Jo jo byla,ale kukadlo ji chtělo nastražit na candáta!:-) Nedám mám to zakázané od kukadla!:-)

Upraveno správcem Marda v 14:15, 6. 9. 2016. Poznámka: Popřesouval jsem to sem, kde je debata o tygřáku asi správně.

Robin

Robin před čtyřmi roky

ekin » Tak a dost. Bud napis o tvy nejlepsi letosni rybce nebo ti preju at ti zkysne i ten tygrak v nafte :))))

Upraveno správcem Marda v 14:15, 6. 9. 2016. Poznámka: Popřesouval jsem to sem, kde je debata o tygřáku asi správně.

ekin

ekin před čtyřmi roky

kok » Kukadlo ser na ně já mám 10¨kg a za něco proměníme!:-)

Upraveno správcem Marda v 14:13, 6. 9. 2016.

Ťava

Ťava před čtyřmi roky

kok » já budu mít tak ti kg střelím :)

Upraveno moderátorem Robin v 12:38, 6. 9. 2016. Poznámka: jestli mi to budes spamovat, zadnej tygrak mit nebudes Zlataku :)))

.

. před čtyřmi roky

Robin » jj, poslední příspěvek když si to nakousl:) a pak si to přesuň, jinak rozum sem nedostal, ale tak kilo bych si vzal, potřebuju někdy vyjímečně nastražit něco selektivního co vyvezu a když nebude záběr aby to tam celý víkend leželo aniž bych měl strach že to rozšmelcovala bílá ryba, hádám že tygřák vydrží. Kdyby v tom kile mohly bejt jen ty největší a nejšťavnatější ořechy z celé té hromady, nezlobil bych se:)), pamatuju si že když sem je jarkymu užíral, některý kousky byly pěkně hnusný a takový nakyslý

Pescador

108741-1-539.jpeg

tady jeste mix z davne party. fermentovana psenice, cerne zlato a tygr v cukru

Pescador

Chorchito » Ondras to trefil :o)

ondras76

ondras76 před čtyřmi roky

Chorchito » typnul bych si na JEL-E-WYRE od Atomic Tackle.

Chorchito

Chorchito před čtyřmi roky

Pescador » pěknej tygr :)
EDIT: co to je za šňůrku ? :) Dík .

Pescador

108693-1-136.jpeg

Cernej si Robine nezaslouzis, sorry :o)

Alfii

Alfii před čtyřmi roky

Robin » Moc slozite.

Robin

Robin před čtyřmi roky

108432-1-265.jpg

108432-2-136-nahled.jpg

Kdyz uz se v tom hrabu. Tyhle udaje mi prijdou docela zajimavy. Pro rybo-logy samozrejme. Jinak to proste jenom dobre zerou, to je cely :)

Robin

Robin před čtyřmi roky

Alfii » Muj muzu poslat. Ofiko nabidku na webu nemaji. Jedine tady, to docela frci a ceny jsou ok.
http://www.russianbrides.com/

Alfii

Alfii před čtyřmi roky

Robin » A mas katalog?

« Nejnovější Novější Strana 2 z 6 (266) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč