Underground party-crew

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Underground party-crew

Underground party-crew

Založil Carpfishing.cz

Dne 11. 7. 2016 11:18

Odpovědí: 665

Přesun diskuse z proběhlýho mejdanu, která se rozjela v kulinářství.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 16 (665) Starší Nejstarší »

Filla

Filla před třemi měsíci

Hosi je to tajnej Lukyn Krása, ja bych ho neriskoval.

Ťava

Ťava před třemi měsíci

ideafix » přidám te do skupiny teplousu ale porad jak te na fuckbooku hledat…

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi měsíci

ideafix » kok tě zkazí :)

ideafix

ideafix před třemi měsíci

. » dobrá dobrá :)

.

. před třemi měsíci

ideafix » nejsem organizátor, ale asi by nebyl problém v tvém případě se přidat, podle příspěvků se zdáš „zdravej“ …alespoň by se zjistilo kdo jsi a čí jsi, a ukázal by jsi konečně tvář:). Ale zkus se optat filcka jakožto organizátora. A když přihodíš do placu nějaké originální vstupné myslím si že neřekne ne. Třeba kolega hagin si nás získal tramínovým salátem a všichni se na něj moc těšíme ( myslím ten salát )

ideafix

ideafix před třemi měsíci

Jsem si říkal, že bych konečně bafnul kus dobrý krávy, nějakej dobrej námořnickej a zajel se s vámi trochu očuchat… a vy se takhle zavřete do skupiny :(
Škoda

Filla

Filla před třemi měsíci

Ťava » Bych to nechal v te uzavrene messenger skupine bro..

Hagin

Hagin před třemi měsíci

Ťava » úplně nejlíp to nalaďte aspoň 14 dní dopředu..tramín je v topu tedka:)

Ťava

Ťava před třemi měsíci

Hola kaprysti, něco spachame, dame termín (pevnej), misto a kdo přijede ten přijede … kdyžtak jako loni house party

Filla

Filla před jedním rokem

121632-1-743.jpg

121632-2-421-nahled.jpg

121632-3-712-nahled.jpg

121632-4-466-nahled.jpg

Byla to krasna party o trech kusech. Nastesti druhej den zachranil panX s mocnymi electro sety.
Parto, mrdam vas. Kdybych do podzimu pookral, muzem zas neco naplanovat, ale s platbami za maso predem. Zn. jste kokoti :))

.

. před jedním rokem

Ťava » necháme to vyhnít do pátku, pak asi uvidíme podle počtu lidí, budu připraven na všechny varianty, …ať to dopadne jak to dopadne, něco podniknem

Ťava

Ťava před jedním rokem

Psal jsem kámošovi ať se staví, jeho fotr tam dělá porybnyho tak bude aspoň trošku klid… Ještě se možná staví kámoš co maluje obrazy tak by si vzal štětec atd… Ale varianta dobrodruzo se mi samo taky líbí :)

.

. před jedním rokem

Filla » tvl, …tak jestli teda tento víkend, tak když čtu mezi řádky tady plus vaškův aktuální report, tak jen ve složení já, ty, vašek, dadino a robin, …to je málo na párty ne?, přizvem i nerybáře a nerybářky z našich kruhů?, …mám skrze počet lidí spíš zaječí úmysly to nechat na jindy a v komorním složení já, ty a vašek vyrazit někam za dobrodružstvím a rybama na ty dva dny, ale jen návrh

Hagin

Hagin před jedním rokem

Filla » Posun stařo…né kvuli dešti ale nebudu moct asi taky dojet..

Carpkiller

Carpkiller před jedním rokem

Filla » čéče jak jsme se bavili, já jsem klidně pro posun, protože mi to smrdí těma zkouškama… navíc čím později to bude, tím bude u vody větší klid. Já to tenhle víkend stejně asi nedám.

.

. před jedním rokem

Carpkiller » …a s tou změnou lokality nemá hlavní organizátor problém, ba naopak a ostatní asi taky budou v pohodě, takže místo konání tak jak jsme se bavili po telefonu, detaily už asi přez fb kde to filla šéfuje, …teda jestli šéfuje, tak jen ať víš bo taky nemáš fb:), …jinak hůlky beru, ber taky, budem pravděpodobně jediní lovící bo vašek nemá povolenku, filla jakbysmet

Příspěvek upraven autorem.

.

. před jedním rokem

Filla » nejsme z cukru, jedem

Filla

Filla před jedním rokem

Parto, prognoza na vikend nevypada moc lakave – budem tvrdaci a pojedeme i v pripade prochcanyho weekendu, nebo poodlozime termin?

Marda

Marda před jedním rokem

Filla » :-D

Carpkiller

Filla » :-)))))))

Filla

Filla před jedním rokem

Marda » To me mrzi covece, tak snad ovladnes podzimni termin. Grillu se dari ve vsech sezonach ;)
/a ctvercum tez/

Marda

Marda před jedním rokem

Filla » Ja jsem 5–19.8. na dovoleny. Pak jsem s Killerem na tom Deru taky. Tuknul bych si s vami rad, ale jeste vic bych byl zvedavej na tvuj gril, sakra :)

Hagin

Hagin před jedním rokem

Filla » To by šlo no:))

Filla

Filla před jedním rokem

Hagin » je to tezky, jak je tolik lidi. Sak to znas.. nekdy aji problem 4na nohejbal.. sak bude urcite i podzimni, udelame to na jihu .)

Hagin

Hagin před jedním rokem

Filla » No aj já noo kurva, že zrovna v ten den to musí byt:D

Filla

Filla před jedním rokem

Hagin » Ti posle souradnice a jedes, sorry jako. Skoda, tesil sem se na ty zoky s traminem!
edit: a na Tebe taky samosebou .))

.

. před jedním rokem

Filla » :)), …pavlíny je někdy koncem srpna, a dík za dobrej námět na dárek ikdyby to nepokračovalo, …zaslouží si

Hagin

Hagin před jedním rokem

Filla » ty jo tak to nedám zrovna, 19tého ráno jedu na týždeň a vlastně nedá to ani hubkyn ptz mně musí ukázat flek :D

Filla

Filla před jedním rokem

kok » Promin, mela tam byt 8ka misto 9ky, prehmat jsem se..
Ty brejle dala do kastlu ve dverich spolujezdce, ja je tam objevil, jebnul jsem je na sitz a pak uz to slo raznaraz. Kdyz je takova sikovna a huli pruty po Acku, tak bys ji mohl naky ty polarizacky koupit, nee? Nebud Hanak, bud gentleman ;)

.

. před jedním rokem

Filla » psal si tam něco o září a přeznočce, tož na to sem reagoval, .....ok, však tu ohři ještě promysli, …jinak Pavlínka vzkazuje že ty brýle nemáš řešit, byly staré, rozbité, …nicméně měla zajímavou otázku bo je holka vnímavá, …jak si mohl rozsednout její brýle na zadním sedadle kde jí pravděpodobně spadly když spala, …když ty jakožto řidič ve svým autě sedíš vždy vepředu:). Mimochodem sem si i vzpomněl že jsme se nevyrovnali, nosím to v hlavě, ale kdyby náhodou, tak mě nakopni.

Filla

Filla před jedním rokem

kok » O zari vubec nebyla rec mourku, nejspis taky planuju delsi staci na krakonoshau (cimz padem nam toto spolem asi nevyjde), takze si strhavej Romka a soustredme se na obdobi po Ohri. Vikend beru v potaz, verim ze i pro zbytek je to lepsi.
Co se te vody tyka, ja fakt jeste nedokazu rict, jestli to dam. Potenc. partacka do skuneru zni dobre ;)

Filla

Filla před jedním rokem

Hagin » Zdar, jak pisu niz.. musi to byt kolem pulky srpna, nebo tesne po ni. Jel by se nejspis patek po praci a do soboty (nedele).
Kok je hratelnej asi od 15.8. kvuli sjizdeni Ohre, tak navrhuju zavaznej termin 18. – 20.8.
Co poudas? A jak ses na fb, jebnu tam skupinu kvuli Jumbovi aspol.

.

. před jedním rokem

Filla » září je se mnou špatný, plánuju někdy v tomhle čase 14 dní nonstop a romka chci strhnout minimálně na pět dní s sebou, .......červenec srpen cajk, to můžu, jen druhý týden v srpnu jedeme sjíždět ohři. Tímto ti i připomínám a pokud nemáš vymyšleno koho do lodi, tak předevčírem kývla kamarádka ( pěknej zadek, prsa velikosti kubánského pomeranče ), …ráda by jela, ale nemá parťáka.
A jednoznačně víkend, dovolenou šetřím na podzimní lovy, lokalita je mně fuck, pruty určitě neberu

Hagin

Hagin před jedním rokem

Filla » Vitaj..já možu taky do té půlky srpna,klidně ted poslední tyden v červenci,ideálka

Filla

Filla před jedním rokem

Killer volal, muze nekdy kolem pulky srpna, pak jedou s Jumber na Der.

Takze ted vybirame pro vsechny nejlepsi termin v rozmezi 10. – 20.8.

Bylo by fajn, kdyby se vyjadrili Kok, Ťava, event. Hagin a Drinks, kteri taky onehda projevili zajem. Rad bych si tuknul i s Vectifem a Mardou, jestli jim cas a moral dovoli.
Romka, Jumba a zmizelyho Robina oslovim bokem.

Filla

Filla před jedním rokem

Zdar krysy. Prosrali jsme to, ted je leto a kapr to nechce uz zrat. Pojdme spolecne k vode slusne nahodit a strasne zagrilovat, poveselit se.

Navrhuju vybrat preznocku v terminu 19.-31.9. nebo ted posledni tyden v cervenci taky muzu
Je mi jedno jestli vikend, nebo pres tyden v techto terminech – jak u vas?
Nejedu soukromak, jak vy?
Zajistim maso na gril z farmy – Jarda Abeska vypadava ze hry!

Ujednotme termin a poslu noty na SZ
Zijem jen jednou, come on!

Filla

Filla před jedním rokem

kok » Psorry, delsi dobu jsem nenakouk..
Tak to upecem dnes pri ceste, ja bych do neceho urcite sel a verim, ze zbytek taky.

.

. před jedním rokem

Filla » jak to file vypadá?, …mně je to tak nějak putna, ale martinka se pořád ptá na termín kdykoliv ji vidím, …tak bude párty nebo na to serem?

Filla

Filla před jedním rokem

120036-1-981.jpg

A pres den dovednostni souteze, to bude bezvadnyy vid .))

Carpkiller

Já to vidím spíše nějak takhle;-)

.

. před jedním rokem

takhle nějak bych si to představoval v brzkých ranních hodinách
https://www.youtube.com/watch?…

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před jedním rokem

Filla » do řiti :)

Filla

Filla před jedním rokem

NeBeroun alias Qwerty81 » v ramci Tve lovebni pohody by mel zustat tabu, ale jako proc ne, mne je to jedno a zbytku nejspis taky .)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před jedním rokem

Filla » Šušeň bude letos ušetřen? :)

Filla

Filla před jedním rokem

kok » Jo, to by slo :)

.

. před jedním rokem

Filla » napadá mě v tom případě „cenkl lake“, …může tam rozhodit i nějaký candátovky:)

Filla

Filla před jedním rokem

Bylo by fajn si u toho podhodit a mit i nadeji na slusnou rybu. Verim, ze i v tech nejvetsich hrotech by jsme se k zivymu tvorovi nechovali jak nekteri strizlivy carpers. No, mozna Zlatan by chtel vyndanej napustit kapri papulku :))

.

. před jedním rokem

Hagin » tak seš první a zatím nejnáročnější, uvidíme co napíšou další aktéři, loni tam zodpovědně chytal jen killer a jeden z našich, jinak si každej přijel beztak jen opít u umastit čuňu

Hagin

Hagin před jedním rokem

kok » oboje :D

.

. před jedním rokem

Hagin » jako měli bychom se prvně domluvit co chceme, jestli se primárně jen sundat a rybařina stranou a nebo naopak, podle toho pak vybrat vodu:), …však je čas a já sem maximálně přizpůsobivej:)

Hagin

Hagin před jedním rokem

kok » Toš jako mně toe jedno no kam:)

.

. před jedním rokem

Hagin » asi ano, ale nikdy sem neřešil, tak přesně nevím, …jako je k dispozici moje povolenka, klidně někomu zapůjčím stejně jako loni robinovi

Hagin

Hagin před jedním rokem

kok » No severomoravsků nemám ale dá se kůpit kdyžtak na 2 dny né,nebo tak nějak:)

Ťava

Ťava před jedním rokem

kok » no já taky, proto vezmu jen tokoz a červy

.

. před jedním rokem

Ťava » klidně, je mně to fuk, já podal jen návrhy, stejně lovit asi nebudu. Mám svoji výbavu rád:)

Ťava

Ťava před jedním rokem

kok » tak pojedme na 7ku a je

.

. před jedním rokem

Ťava » jako mně je to prdel vody, já zase pravděpodobně lovit nebudu, ale tak kluci si budou chtít třeba zalovit

Ťava

Ťava před jedním rokem

kok » děláš jakoby šlo o chytání ryb, minules neměl ani pruta… vyřídím

.

. před jedním rokem

Ťava » ja dej vědět čolkovi, danovi, no a samosebou i jeho bráchovi mrkvovi:), nemám čísla jak sem ztratil telefon

.

. před jedním rokem

Ťava » tam je to hezký a útulný, ale nic tam vášo neplave, nej kapr tak 70cm:), tam můžem taky, ale asi nemá smysl tahat pruty, ale místo hezký, to zas jo

Ťava

Ťava před jedním rokem

napadla me jeste 15ka, tam se muze stanovat a dojedes i autem…

.

. před jedním rokem

Filla » však jo, my se taky uvidíme:), no popravdě jo, myslel jsem tu bezdomoveckou louži:), voda je tam čistá, akorát na dně jsou nějaký železa a bůhví co, …no ale zase tam můžeš zapálit i auto, pak mně napadá ještě jeden nerevír, ale to by nebylo o kalbě, tam by nám to rychle zarazila pčr, je to PHO I. stupně, dávaj tam pětikilo bloček, ale pokud by načapali skupinku 10 lidí s ohněm, alkoholem a podobně, tak nás osolí:), …z nerevírů kde by se dalo chlastat a dělat bordel mně nic nenapadá, …pak teda ještě stejný místo co loni

Filla

Filla před jedním rokem

kok » A ja, ja jsem taky vas? A jakejpak destnik, nic si nepamatuju.. to byl Romanuv
Doufam ze nemyslis ten krcal tudle nad mestem, jak tam bezdaci lovi stiky? Bylo by fajn se zas v noci ocvachnout a do toho by se mi moc nechtelo

.

. před jedním rokem

Ťava » vašíku, dyť ty si od nás, my pokecáme ještě do tý doby několikrát osobně u kávy, tak neotravuj se SZ:)

Ťava

Ťava před jedním rokem

kok » dotaz posílej…

« Nejnovější Novější Strana 1 z 16 (665) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (13 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč