Pravopis kapraře

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Pravopis kapraře

Pravopis kapraře

Založil Marda

Dne 25. 5. 2016 00:23

Odpovědí: 140

Pravopis kapraře

Tohle je téma, kam občas sklouznou některé diskuse. Horlivé debatování kaprařů nemile narušuje. Nicméně někdy je snad k věci nebo minimálně k zamyšlení. Tak tady je pro toto téma samostatná diskuze. Kdo chce, může se v tom vyžívat dosytosti…

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (140) Starší Nejstarší »

supinna

supinna před pěti roky

sidneyv » Už jsi slyšel pořekadlo, že bývalý bolševik je něco podobnýho, jako bývalý černoch?

El Duffus

El Duffus před pěti roky

Petras » názor na to mám jiný, ale to je jedno. Díky, že jsi se vyjádřil!

sidneyv

sidneyv před pěti roky

Petras » každý môže uznať, že sa v minulosti pomýlil, a môže svoj prístup zmeniť. Odvolávka na minulosť na súkromákoch je nezmysel.

Petras

Petras před pěti roky

El Duffus » podívej, já spoustu let jezdil závodit na soukromé revíry… Kdybych se teď choval jako ovce a šel s davem, tak bych si připadal jako pokrytec. Všichni, co na soukromé revíry jezdíme rybařit nebo jen závodit, máme úplně stejné máslo na hlavě.

El Duffus

El Duffus před pěti roky

Petras » tahle aférka oddělila ortodoxní od mainstreamu, asi nejen já jsem si myslel, že patříš jinam…

.

. před pěti roky

Petras » tak to mě mrzí a pravdu dí, není žížala jako žížala, …náročná to žena

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před pěti roky

kok » Podstata je jednoduchá. Reagovala na „duchaplnéa prasopisně napsané prohlášení“. A sedlo to jak prdel na hrnec. Smutné je hlavně to, že spousta lidí pana Dytrycha za ten podle mě emotivní blábol plácala po zádech. Mně to přišlo směšné a určitě bych nechtěl, aby se ta situace řešila takto. S Petráskem mohu ve spoustě věcí nesouhlasit, viz. účast u projektu Jakuba, ale to je tak vše. A co se musí nechat, tak reaguje slušně, vtipně a na úrovni.

Příspěvek upraven autorem.

Petras

Petras před pěti roky

kok » neudělal jsi ji moc radost… ta tvoje Žížala prý není originál Dáda Patrasová :-( já se v tom nevyznám.

.

. před pěti roky

Petras » no ona ti to hlavně spočítá za ten dovětek že ji rušíme u plotny, …teda jestli není ostrá jak pila jen tady na nás:). Jinak smekám, potahala tady pár lidí na udičce, admin ji založil vlastní otázku, nebojí se vlka nic, …a hlavně jak se každej snažil psát bez chyb a dal si záležet:)) …měla v jednom směru pozitivní vliv a ona to teď vzdá, škoda, …nechť si poslechne alespoň tu písničku dády patrasové, je to děsně chytlavý a melodický. Jinak budiž jí odpuštěno, bránila manžela jakožto spolupracovníka JV, …ten pravopis byla jen taková schovávačka, si myslím, …ale i tak dobrej počin:)

Petras

Petras před pěti roky

El Duffus » je dobré si uvědomit, že otázka se jmenuje pravopis kapraře, tak nevím, jestli nedostaneme za tento příspěvek ban.

Musíš jezdit na ryby tam, kde se ti to líbí a máš z toho dobrý pocit. Samozřejmě sdílení fotek z míst, kde se dají nachytat velké ryby nese VŽDY riziko, že tam ty ryby nechytá i někdo jiný. Jestli tu rybu pak dotyčný pustí zpět, vyudí, prodá, vymění,… to už je na gustu každého, když mu to daná pravidla dovolí. Na D5 místní běžně nosí sakovat kapry „na koryto“ a nepřipadá mi, že by vás to tu tak všechny trápilo, že pak ty ryby končí v udírně nebo v někde na soukromce. Zaječí je od tam kousek, na Grutech těch ryb skončilo taky moc… nemám rád, když se z něčeho dělá kovbojka jen na jednu stranu.

Tady máš ten flek, když jsi po něm tak toužil.
48.8691975N, 16.7257497E

dandak

dandak před pěti roky

Petras » Další perlička a odvracení problému.
PS:Vaše domácí problémy ohledně vaření si řešte doma

El Duffus

El Duffus před pěti roky

Petras » Vážený příteli, je dobré vědět, že zde skutečně existuješ, tvoříš hodnotu tohoto webu svým zápisem a nejen rozesíláš zprávy jednotlivcům.
Ponechme stranou diskuzi o tom, jestli to paní Svatava někomu nandala a nebo se zde tak trochu znemožnila, to je patrně pouze o úhlu pohledu.

P.S. Loučíš se s námi větičkou abychom šli radši na ryby. Jakožto spolupracovníka pana Vágnera bych se Tě rád zeptal, kam konkrétně máme jít na ryby? Víš jde mi o to, že když někde něco chytnem, vyfotíme a pustíme zpět, aby si to tam on nezajel také chytit a pak třeba koupit a třeba to omylem, náhodou, překrytím faktur nebo spíše zásahem vyšší moci nemohlo plavat někde v zaplaveném poli. Mohl by jsi mi poradit?
(pokud bych mohl zdvořile požádat- nepřeklápět moji otázku směrem na dětičky, to už zde bylo…)

Petras

Petras před pěti roky

Vážení přátelé, když si moje drahá polovička chtěla půjčit můj profil, aby okomentovala nepříliš vydařilé prohlášení pana Dytrycha, řekl jsem ji, ať si založí svůj vlastní nick. Nikdy bych nevěřil, že tu skončí s vlastní otázkou a více než 120 příspěvky :)) Celkem solidně si tu poradila se spostou z Vás, kteří by ve svém věku mohli mít snad i rozum. Doufám, že ji Marda pošle ten slíbený honorář, o kterém jsem tu něco četl – aspoň bude nějaká koruna na sunar a nové botky.

Občas mě tu někteří „kamarádi“ a známí zmiňujete – možná by bylo fajn, pokud chcete něco vědět, napiště mi zprávu, já Vám třeba i odpovím ;-) Moje ženuška má svoje názory na spoustu věcí(má na to ostatně právo), a to že jsme manželé, ještě neříká nic o tom, zda tyto názory společně sdílíme.

Ostatně stran maturit tu plácáte páté přes deváté a většina z Vás tomu vůbec nerozumí. Vyjadřuje se k tomu jen z titulu, že jste někdy v minulosti maturovali. Současná maturita je mnohem komplikovanější. Nikde jsem tu nezahlédl celkem podstatné pojmy Profilová část / Společná část. Mluvit bez nich o nějaké státní maturitě nemá vůbec smysl. Bez rozlišování těchto elementárních pojmů není možné prostě maturitu z různých škol srovnávat. Dokonce ani při pohledu na společnou část maturitní zkoušky není zaručena dostatečná objektivita. Například písemné práce z jazyka českého se opravují vždy na domovské škole, což vyvolává otázku, zda jsou všichni učitelé z učebních oborů s maturitou ochotni „sejmout“ v této části svoje „svěřence“, aby byla objektivita zachována. Proto se dá říci jediné – „papír“ budete mít možná stejný, ale na trhu práce to rozumný zaměstnavatel dokáže rozlišit. Je to stejné, jako když si uděláte řidičák na vesnici s jednou křižovatkou a chcete se rovnat někomu, kdo odjezdil v autoškole desítky (možná stovky) kilometrů po Praze. Odborníka z Vás ŽÁDNÝ papír nikdy neudělá.

V jednom se ale každopádně se ženou shodneme, pokud chci nutně vydávat nějaké veřejné prohlášení, měl bych si ho po sobě nechat mnimálně přečíst, abych nebyl za idiota. Ono se potom totiž v tom textu celkem snadno ztratí i to chtěné sdělení.

Je mi jasné, že mi nejspíše dá žížala za moji krátkou slohovku trojku (jakože dobrý), ale já ji to zase můžu potom spočítat ;-)))

P.S. běžte raději na ryby, nevymýšlejte hovadiny a nezdržujte moji ženu od vaření!

.

. před pěti roky

Filla

Filla před pěti roky

Ťava » Toast contest s divci porotou zni lakave, to bych mozna i nahodil na kapra .) Ten rondon bych bral kamo, fakt.
Jinak jak pise Mc kouk, mam porad v quiveru tu technobundicku, na Tobe by byla jak sprcka, to musime dotahnout! (ale to bys musel nejdriv neco chytat, pravda haha).
edit: musel jsem odmazat, opakovalo se mi tam vickrat „ten“ a to neni slohove kosher

Filla

Filla před pěti roky

kok » Asi se doslechl zes zacal posilovat. Ne, uz si z toho nebudu delat prdel a koncim na toto tema.
Jsem ochotnej se ale dal bavit o zizalach..

Ťava

Ťava před pěti roky

kok » na koxe bych jel :) tu bundu bys mi uz mohl konecne dat a porad to neomilat, neudelam ti jinak toast, pozor, jdu ucit neotravuj :)))

.

. před pěti roky

Ťava » fiilla má ještě takovej technoobleček kterej sem vystřihnul z tý hnědý goráčovky co ji máš pořád u mě. Slušel by ti, leskne se, ..k tomu jen kalhoty do zvonu, nagelovat vlasy a můžet ject na „kárla koxe“

Ťava

Ťava před pěti roky

Filla » asi ji budu mit zitra, nejakou recepturu bys mohl dat dohromady, nebo lopsi udelame kulinarskej den a zavod, kokozka sezene divci porotu o deseti kusech a budou hodnoti. Myslim, ze prohraju, ale jsem hrac :) vzal bych ti ten sefkucharskej oblecek

.

. před pěti roky

Filla » díky bratře, … ale „vyhrožování“ bylo slabého kalibru, název sz : dobrá rada, a fyzickým násilím mně vyhrožováno nebylo …hold se někdo nechce tady namočit v diskuzích a možná kdybych si odpustil tu záměnu slova pytel a příjmení které sem vyšňupal níže v textu, nic by se nestalo. Hold někdo je víc popudlivej

jinak žížala je podle vzoru žena, …bez žížaly jako bez ženy, se žížalou jako se ženou, …když seš bez ženský, seš bez žížaly, .....nebo vlastně žížalu poříd máš, ale je ti k hovnu

Filla

Filla před pěti roky

kok » Jo, maji to pekny, to se musi skvele prodavat. Checkoval jsem i ty kandaky, supr.. Bratre, kdo vyhrozuje po sz a drzi hubu, sem prihlizejic, je neco jako cejn, kterej cmucha kolem nastrahy a pak se blbec pichne. Takychto cejnov mam zo vsetkeho najradsej najmenej. Ti kryjem zada, neboj .)

Filla

Filla před pěti roky

Ťava » Vaso muzes do ni kupovat naplne. Ta napln bez naplne, jako pisen bez pisne (zensky vzor, kdybys tapal bratre.. at jsme u topicu). Schvalne, jaky vzor bys aplikoval na slovo „zizala“?

.

. před pěti roky

Šupina » :), ..svým děckám můžeš dát alespoň po čuni, ve škole ani hovno, ještě si doma ti smradi poztěžují, přijdou rodiče a máš problémy, …kdybych to dotáhl do konce a učil, měl bych druhý stupeň základní školy, nejhorší zvěrstvo, navíc z některých vyspělých deváťaček bych mohl mít i divoký sny, …přesně jak píšeš, vůbec!!, je to o nervy a není to zaplacený

Šupina

Šupina před pěti roky

kok » To byla nadsázka :-).Mám dvě děti a někdy je to ,,záhul" ,kór když je starší holka v pubertě.Mít na krku plnou třídu puberťáků musí být o nervy.....

.

. před pěti roky

El Duffus » , šupina – já proti učitelkám nic nemám, jednu momentálně lovím, s jednou jsem chvíli randil, …krom toho že je pro ně práce poslání a často o své práci mluví, po odpolednách se ještě připravují na druhý den, což je práce po práci a nezaplacené. A to já nechápu. Na druhou stranu proč né, ty děcka musí učit někdo kdo to myslí vážně a nesere na to jako sem na to sral na pajdáku já:).

Šupina

Šupina před pěti roky

kok » Z toho vyplývá -bacha na učitelky jsou pro nás nebezpečný, i když už jsme řadu let ze školy :-)

El Duffus

El Duffus před pěti roky

kok » takže to tady monitoruje, ale „mluvit“ za sebe nechával pouze paní Svatavu. Tedy jak psal Hubkyn…

Ti učitelé, to je stejně zvláštní sorta lidí… viz moje matka a tchýně :-))

.

. před pěti roky

Filla » no vidíš to, …tudle Davidův monkey business jede, ..pánvičky, vidličky, kanďáky, na co si vzpomeneš, …a souhlas, uděláme si ráno vejce, …jako za starejch časů, třeba ještě nasaješ tu atmosféru. Jinak konec srandy tady. Manžel žížaly už mně po sz vyhrožoval, hold nemá smysl pro humor, takže končíme s pravopisem a musíme si najít jiný téma, tady to smrdí průserem

Ťava

Ťava před pěti roky

Filla » to je super, ja ji chtěl taky kupovat, tak uz nemusím he he ;)

Filla

Filla před pěti roky

kok » Pravdu dis, jsem mimo deni uplne, ani nevim ze tu echtovni panvicku dealuje tudle David. Jsem nam ji koupil, budes mne delat snidane pohunku! Uz zadna letargie a chudak, kvuli Tobe upracovanej, Romek. Bude vojna jak za stara, cejnku .)
V mezicase si nastuduj croque monsieur, pro zacatek..

.

. před pěti roky

Filla » silná káva?, …ty vůbec nevíš co vše se dělo v kaprařským bulváru za tu dobu co si ztratil s kaprama nit. Jinak žížala možná nezapadla a nezapadne, ale zapsala se naprosto originálním způsobem a jako nováček má hned z jedničky svoji vlastní otázku, všechna čest. Mně se líbí jak tu pár lidí potahala, teda jestli to není její manžel šourek a fotku žížaly nemá jen zapůjčenou pro efekt křupnutí

Filla

Filla před pěti roky

Carp Kahuna » Diky, je to silna kava.
Stejne jako cely tohle vlakno o pravopise, ktery se ubralo nejspis nekam jinam nez melo. Kazdopadne Zizala nezapadla, to poznam

Carp Kahuna

Carp Kahuna před pěti roky

Filla » Tak tady to máš.

Carp Kahuna

Filla »
Výmluvy a lži Jakuba Vágnera .

1. WCC v ČR zásluha J.Vágnera = lež
Již v roce 2013 v CZ byla kvalifikace na WCC a tu pořádal J.Těšínský , který také závody WCC na Bolsena v Italii sponzoroval a já tam startoval a mohu říci , že po stránce zajištění to byla katastrofa . Z týmů , které startovali již předem bylo jisté , že 80 % nechytí ani rybu , hlavně , že se vybralo startovné 45 000 na team a dokonce jsmem musel pujčovat i STATNI VLAJKU neb ji pořadatel neměl . V roce 2014 tam odjelo po kvalifikaci v CZ několik teamů a to i někteří co si zaplatili startovné PŘIMO . Teamy co jeli po kvalifikaci a BYLA ZAPLACENA TĚŠINSKYM včetně sponzorských darů od JET FISH byly vykázáni s dovětkem , že nic placeno není . Po několika telefonátech a přesto , že měl PROKAZATELNĚ Těšínský potvrzení o převodu peněz musel ZNOVU startovné PLATIT aby ČEŠI mohli startovat . Po skončení závodů WCC se měli předávat ceny a vítězům cen JET FISH bylo řečeno aby si zavolali do ČECH , že tam nic pro ně nedošlo . Těšínský pak musel vše znovu hradit a sponzorovat . Každý si spočítá co ho to stálo ale hlavně pověst . Pokud jako závodník na těchto závodech WCC mohu říci jeden poznatek tak jen toto . Anglické teamy mohli vše porušovat včetně západních teamů a východní země měli hned žlutou .
V roce 2015 jsem se rozhodoval zda na tyto závody WCC pojedu neb jsem si to mohl zaplatit na přímo , ale nevěděl jsem co bylo s rokem 2014
Když jsem se to dozvěděl přímo od některých teamů z CZ , ale i přátel rybářů ze zahraničí tak jsem toto zavrhl , neboť jsem moc hrdej člověk a pokud někdo podrazí kamaráda a nebo se takto chová k ČECHUM stavím se k němu zády a odsoudil jsem všechny co na tyto závody odjeli nebo v budoucnu odjedou . Držet spolu jako ČEŠI nám prostě schází .
Odjel jsem tedy na závod jiný a to WCM do Francie který také pořádá ANGLIČAN a to byla jiná káva od A do Z a letos jedu znovu .Víte jak Angličané samy říkají pořadateli WCC = ROSS MANNY a vy s tímto člověkem , který podrazil ČECHA a i vašeho známého podnikáte při pořádání WCC v ČR . TO VYPOVIDA VŠE O VAŠI POVAZE = HLAVNĚ PRACHY
Kdo na Bolseně byl , ví , že pořadatel nechal mezi některými týmy koupat rekreanty viz. teamy na pláži .
Ve svých prohlášeních urážíte lidi , které jste sám oslovil aby byly při dětském dnu na WCCJ a určitě ne ZDARMA , ale z druhé strany nejmenujete = TO UDĚLA JEN ČLOVĚK KTERY NEMA SVĚDOMI ČISTE A JE JAK KRTEK = VYLEZE AŽ JE ČISTEJ VZDUCH
Vše je o penězích a nejlépe se DOTACE dostávají na DĚTI a vše co je snima spojený .
NIKDO se do dnešního dne nezeptal proč jste údajně nejlepší RYBAŘ v CZ když všechny RYBY máte nachytané mimo území
CZ . Znám mnoho rybářů včetně mě kteří byly v zahraničí a nachytali krásné ryby . Pokud budu chtít největší kapry pojedu do FRANCIE , pokud největší sumce tak ŠPANĚLSKO včetně candátů a tak dále . Je to jen o penězích , které chce rybář utratit a nebo sponzorech kteří to zaplatí . K těm se však musí člověk dostat díky ZNAMOSTEM .
Vážím si lidí co něco dokázali , ale samostatně bez CIZI POMOCI .
Lovil jste v končinách kde i VOJAK s perfektní přípravou bude mít značný respekt .
Vy jste tam měl však DOPROVOD za který by se nemusel stydět ani prezident TAK ČEHO SE BAT.
Vody na kterých jste lovil místní DOMORODCI znali a věděli kde se ryby pohybují . Stačilo se jen domluvit jejich řečí .
Obyčejní rybáři však chtějí aby jste toto předvedl tady v CZ a pak i já smeknu , ale SAM bez DOPROVODU a PRAVIDEL které musí každý rybář DODRŽOVAT .
Vyzval jsem Vás aby jste to dokázal , ale ouha ono by to možná nevyšlo , ale o to tady nešlo . Jen jsme chtěli vědět jaké techniky a jak dokážete VLASTNIM UMEM nachytal ryby .
Výzvu jste nepřijal a já tuto PRVNI rukavici seberu sám sobě , ale hned Vám házím DRUHOU RUKAVICI VČETNĚ TOHO , ŽE JI OBRAZNĚ OTLUČU NA OBĚ STRANY TVAŘE .
ZVU VAS DO DEBATY U KULATEHO STOLU KAM POTVRDIL I UČAST ŠEFREDAKTOR ČASOPISU KAPR a KAPŘI SVĚT V KTEREM JSTE ČASTEČNY VLASTNIK p. HOLUB KTERY SE OD VAŠEHO POČINANI TAKE DISTANCOVAL .
Na tuto debatu chci pozvat následující osoby , které snad pozvání přijmou :
předseda MRS Brno ing.V. Haban
majitel pískovny Dobřiň p.Karel Zuna
soudní znalec obor rybářství RNDr Zděnek Adámek CSC
rybář p.Martin Polák
rybář p.Jirka Pavel Král
rybář p. Vladimír Krpeš
hospodář MRS Brno p. Mikula
profi rybářská stráž p. Sedláček
šefredaktor Kapr a Kapří Svět p. Holub
právní zastoupení Auto Kadet s.r.o mgr . Bohumila Dufková
televizní stanice PRIMA
rybář Josef Dytrych
Termín je 21.6.2016 v 10 h­odin a místo upřesním

Filla

Filla před pěti roky

Prosimvas nalinkujte me nekdo na elaborat mr. Dytrycha. At si muzu udelat nazor, jestli se brodim v parte sovinistickejch imbecilu, nebo jestli je Zizala nejaka kukacka.
Procetl jsem si tuto diskuz a proste neverim vastnim ocim.

Carp Kahuna

Venýsek » Díky. S oběma tvými příspěvky plně souhlasím. Ať to jezdí!!!

Venýsek

Venýsek před pěti roky

Žížala » Milá Žížalo, myslím, že zde nikdo zcela záměrně z nikoho nedělal to, co píšete, že zde z Vás bylo uděláno. Ale pravdou je, že je příště lepší vážit slova, která jsou psána a pak publikována. Ono méně, je někdy opravdu více.

Venýsek

Venýsek před pěti roky

Carp Kahuna » Velmi dobře vysvětleno. Za mě palec nahoru. Předpokládám, že i méně chápavější a naopak vícevzdělaní pochopí, že maturita = pořád maturita, jen je rozdíl v obsahu, tedy v předmětech a mgr. = mgr. jen se mohou lišit oborem studia, tedy taktéž v předmětech. Jinak jsou si maturanti mezi sebou i vysokoškoláci mezi sebou rovni a netřeba jedny povyšovat nad druhé protože si zrovna myslíme, že tahle škola nebo obor je víc než jiná.

Fanda

Fanda před pěti roky

Carp Kahuna » tak jo.

Carp Kahuna

Fanda » To je to samé jako kdybys napsal, že kapr a candát jsou stejné, protože jsou ryby, ale liší se v dravosti nebo že bílá a černá jsou stejné, protože jsou barvy a liší se barvou. Prostě už kolem sebe házíš obhajoby, žes napsal ve svém prvním příspěvku blbost.

Fanda

Fanda před pěti roky

Carp Kahuna » takže je stejná a další zkoušky jsou dle zaměření školy.

Carpkiller

Carpkiller před pěti roky

Žížala » jen takový malý, slušný, i když osobní dotaz. Koukám že se jmenujete Šurková, není otcem vaší dcerky a tedy i váš manžel náš kolega, Petr Ptrásek Šurek, taktéž učitel, rybář a spolupracovník J.V???
Dost věcí by to vysvětlovalo, včetně vašeho náhlého výskytu zde, mezi námi kapraři…

Carp Kahuna

Fanda » Jediné, v čem je maturita stejná na všech školách, jsou základní předměty – matematika, čeština, cizí jazyk.

Carp Kahuna

Fanda » Tak pane kolego maturitní zkouška pro gymnázia určitě není stejná jako pro učební obor a skutečný stav věci byste si měl zjistit vy a poznámku o moudrech raději nebudu komentovat. Pochybuji, že třeba student z gymnázia maturuje z účetnictví, tak jako student obchodní akademie a opačně student obchodní akademie na rozdíl od studenta gymnázia nematuruje například z fyziky. Na gymnáziu nematurují ze slaboproudu jako na průmyslovce a tak bych mohl pokračovat do nekonečna.

Fanda

Fanda před pěti roky

Carp Kahuna » Pane kolego, maturitní zkouška je stejná pro učební obor, tak pro gymnázia. Když už chcete rozdávat moudra, měl by jste si zjistit skutečný stav věci.

Carp Kahuna

Žížala » „Stejně tak nelze říci, že má stejnou váhu maturitní zkouška na učebním oboru s maturitou a maturitní zkouška na gymnáziu.“ Pokud si „mladá paní“ myslíte, že váha maturity z gymnázia je vyšší, než u učebního oboru, tak je mi líto, kam se mladá generace učitelů ubírá a nemluvě o tom, že jsou přece v dnešní době státní maturity. V době, kdy jsem maturoval já i Vy sice státní maturita nebyla, ale pravdou bylo a je, že pokud student s maturitou z gymnázia nepokračoval ve studiu dále, neměl žádnou kvalifikaci a tudíž i uplatnění. Takže za mně jsou si maturity z gymnázia a odborné školy přinejmenším rovné. A už byste si měla jít kasat ego na nějaké fórum pro maminky.

jirisyky

jirisyky před pěti roky

Abi býlá býlá bila :-D

dasty carp

dasty carp před pěti roky

Žížala » Tomu se říká profesionální deformace) Omlouvám se ale musel jsem)))

Žížala

Žížala před pěti roky

Jinak pánové, musím konstatovat, že jste tu ze mě udělali pěknou krávu, namyšlenou, zakomplexovanou úču, apod. Nemyslím si, že bych si o to říkala. Prostě po tom, co jsem si přečetla druhé prohlášení onoho pana D., psychicky jsem nevydržela a musela zareagovat. Nehodlám se tady bránit těmto nařčením. Je mi to úplně jedno, co si někteří z Vás myslí a říkají. Opět to bude znít namyšleně, ale moji studenti mě mají moc rádi, jelikož jsem vůči nim vždy vstřícná, chápavá, na mých hodinách se může jíst i pít a chodí se čůrat bez optání :). Klíče po dětech opravdu neházím. V soukromém životě, jak kniha nemluvím ani v nich neležím a jsem úplně normální ženská. Myslete si, co chcete, ale možná pro příště zvažte, koho a za co budete soudit.

Žížala

Žížala před pěti roky

Venýsek » Vendo, zdá se mi, že tato konverzace už je tedy opravdu hodně mimo. Rozhodně jsem se tu nechtěla nad nikoho povyšovat, nikoho urazit (jen toho pana Dytrycha, toho tedy ano), rovněž jsem nechtěla rozebírat tituly, apod. Nicméně znovu musím říci, že „potrefená husa nejvíc kejhá“. Nechápu, proč o tomto diskutujete, když o tom prd víte, což je zjevné z Vašich reakcí. Pro Vaši informaci jsem studovala na filozofické fakultě, ale určitě ne filozofii. Pokud totiž chcete být učitelem na SŠ, často se tyto obory nestudují na pedagogické fakultě, jelikož tam není dosti odborníků, nýbrž se tyto obory (např. český jazyk a další cizí jazyky, matematika, fyzika, apod.) studují na fakultě filozofické či přírodních věd. Dále Vás chci informovat, že pedagogika je samostatný obor, který se také studuje na filozofické fakultě. Samozřejmě, že teoreticky mají všechny tituly stejnou váhu, ale prakticky to pravda není. Stejně tak nelze říci, že má stejnou váhu maturitní zkouška na učebním oboru s maturitou a maturitní zkouška na gymnáziu. Jinak co se toho dalšího studia týče, tak ho v budoucnu zvažuji, nyní na to moc času není s mateřskými povinnostmi. Nicméně pro Vaši informaci momentálně mám tituly tři – dva mgr. z filozofické fakulty a jeden bc. z právnické fakulty. I přesto tyto tituly nepoužívám, max. „Mgr.“ v práci, kde je to nezbytné, jelikož věřím, že titul o člověku nic nevypovídá a přijde mi směšné oslovování typu „paní magistro“, „pane inženýre“, apod. Studovala jsem rok na univerzitě ve Španělsku a tam se např. tituly nepoužívají a nepíší vůbec. Navíc v dnešní době se z univerzit staly továrny na vysokoškoláky, takže hodnota titulu už dávno není taková jako bývala za našich prarodičů či rodičů. Ráda bych dodala, že si vážím všech řemeslníků a nikým nepohrdám. Ale i ten řemeslník, pokud bude mít např. www stránky by je měl mít z hlediska pravopisu správně i za cenu toho, že mu někdo udělá korekturu. Na závěr zmíním jednu věc, co mi říkala moje babička, vyučená dámská krejčová: " Pokud jsem si psala s nějakým chlapcem a on v dopise udělal hrubku, hned jsem se s ním rozešla." Dodnes mi je schopna říci všechna vyjmenovaná slova. Je to o tom, že dříve jsme si mateřského jazyka vážili, nyní pravidly pravopisu pohrdáme.

Raggo

Raggo před pěti roky

Venýsek » To jste napsal velice pěkně „mladý muži“ :)))

Venýsek

Venýsek před pěti roky

Žížala » Milá Žížalo, nebavím se tu o dalším využití toho či onoho předmětného studia nebo o konkrétním využití daného oboru z hlediska další praxe, ale o tom, že jako studovaný člověk, byste mohla vědět, že není vhodné stavět obor který jste vystudovala v žebříčku oborů vysokých škol např. nad obor pedagogiky. Všechny obory jsou si rovny, stejně tak jako tituly, které máte Vy a zároveň je nositelem stejných titulů kdokoli jiný, byť má vystudovaný jiný obor než filozofii.
Šlo mi jen o tuto jednu jedinou věc. Pokud jste to z mého příspěvku nepochopila, je na čase začít studovat další, jiný obor, který dle Vašeho žebříčku hodnot oborů vysokých škol, převyšuje onu Vaši filozofii.

.

. před pěti roky

Šupina » díky, ale je to blamáž:)

.

. před pěti roky

Kocháč » vtípek:), šéf je cajk, …ale spadnou mně tu brzo nějaký zakázky a bude po srandě, ..máme to tady jak na vlnách, …buď je práce přehršel že by ses z toho posral a pak nemáš do čeho píchnout

Šupina

Šupina před pěti roky

kok » Tak sepis nejeke prihody z matersky,podivej jak je Netipa slavnej.Psany projev mas zmaklej tak jdi do toho :-)

kzfjhzfbkhj

kok » Poč špunty v uších? Šéf na tebe řve a tebe už to obtěžuje?

.

. před pěti roky

Kocháč » a kde bych byl?, …že by mně tohle tolerovali v práci?, to ani náhodou, …děcko mně vříská v pokoji a já si tady se špuntama v uších datluju a krátím čas

kzfjhzfbkhj

kok » Ty jsi na mateřský?

Luger46

Luger46 před pěti roky

kok » třeba tu uvidíme i nějakou tvoji FB fotku :))

Luger46

Luger46 před pěti roky

Žížala » paní učitelko to se dělá krást lidem z FB fotky? :))) A ostatní fotky se líbily? Dejte mě tip na fotky kde mě to nesluší a já je smažu :)) teď jste mě fakt rosekala smíchy :))))

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (140) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč