S ženskou na rybech

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » S ženskou na rybech

S ženskou na rybech

Založil Filla

Dne 3. 8. 2012 14:31

Odpovědí: 1614

S ženskou na rybech

V poslední době vídávám čím dál tím víc fotek ryb v ženské náruči, nebo ženy prsíce se ledabyle v pozadí za svým partnerem někde u vody. To je jasná známka toho, že ty holky milují pobyt v přírodě! Anebo s náma chtějí být prostě pořád a přemáhají se, jak to jen jde, aby nám byly po boku?
Oceňme tuto jejich snahu a vylepme je v této otázce pěkně pohromadě. Oblečené, či nahé. Veselé, či smutné. Střízlivé, nebo v negližé našrot. S rybou (lépe), nebo bez. Osahávajíc rybářský cajk, leštíc naše hůlky…
Nechci strhnout lavinu prasečích fotek, je to jen záměr seskupit snímky něžného pohlaví, holdující rybám a rybařině. Ať už kvůli bytí s námi u vody, nebo prostě kvůli lásce k přírodě a našemu krásnému „sportu“. Solte je sem! ;-)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 40 (1614) Starší Nejstarší »

.

. před čtyřmi týdny

V.P. » mají nejvychytanější střihy, atletickou a normální postavu to obepne aniž by tě někde něco táhlo, nebo naopak vlálo, …používám i na ryby, začali dělat i khaki barvy, ale musíš víc vrstvit, vzhledem k tomu že jsou to hadry pro aktivní pohyb, polární flísku u nich nekoupíš. Jinak kdyby sis chtěl udělat radost a nestojí to až zas takovej ranec, mrkni na bundu svalbard v khaki, 5 000Kč, je to taková anabáze na polární péřovku akorát je to z dutého vlákna, mám ji na zimní lovy. Strčí tepelným komfortem do kapsy jakoukoliv známou kaprařskou zimní bundu, a to při poloviční váze a třetinové velikosti pokud ji dáš do kompresního obalu. V podstatě se chová jako spacák, Pobere do sebe hodně vzduchu, jestli si fanda takových věcí, nebudeš litovat

V.P.

V.P. před čtyřmi týdny

. » jojo Tilak je hezka vec :-). Mam par veci na hory a turistiku od North Face a musim rict, ze je to takova navonema bida… Vic uz mi sedi Salomon. Tilak je nicmene jeste o radek cenove vyse :-) na ryby rad nosim pulovery od Klimatexu :-)

.

. před čtyřmi týdny

Vetesnik » přesně ti rozumím:), …musíš udeřit jako se udeřil já: seš ženská, jsi zimomřivá, tady máš na výběr ze dvou nejteplejších flísů, obě ti sedí, …takže hnědou nebo zelenou?, odcházeli jsme s hnědou. Teď akorát k narozkám chtěla něco co je vhodnější na sport a na hory, a co je i líbivý, takže jsem ji ukázal stránky tilaku, řekl tohle ti bude sedět, vyber si barvu a já hned obědnávám. Kdybych to tahle nehrotil a občas nemyslel za ni, doteď by neměla ani jednu flísku a klepala kosu:)

Vetesnik

Vetesnik před čtyřmi týdny

. » Joo naštívili.Hadrý dobrý ale víš jak ženská… Ze neví co přesně že se musí rozmyslet atd :)) Takže to bude počítám aktualní tak v Říjnu až bude kosa. Ted jí stačí teplakovka, sluneční brýle, opalovací krém, něco na komáry a knížka na den :)

smolda

smolda před čtyřmi týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » Trefíš volovi hlavu a vodesereš ho celýho!

Tomajo

Tomajo před čtyřmi týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » ja s tebou naprosto souhlasím a proto ze stejného důvodu uz ani žádná mista nepredkrmuju

.

. před čtyřmi týdny

Vetesnik » mimochodem s tou svojí taky pěkně válčíte, .....co ten banner?, už jste ho navštívili ohledně těch dámských hader?, …na fotce koukám že je navlečená stále v nějakým overalu pro ledního medvěda:)

Příspěvek upraven autorem.

.

. před čtyřmi týdny

Vetesnik » o závist asi nejde, spíš hádám nějaký osobní antipatie. V podstatě to tam živí jeden týpek a pár přicmrndávačů kolem něj, …bůhví taky komu sem šlápl na kuří oko svou prostořekostí:). Loni sem se zbavil carpsona, říkám si bude klid a objeví se další osel. A vsadím se: napsat mu: hele vole pojeď teda se mnou, já ti tu vodu a místo ukážu, zobal by mně z ruky jak papoušek a jel by do zakázanýho s velkou radostí:)

Vetesnik

Vetesnik před čtyřmi týdny

. » Pěkně to spolu u vody vedete, jen co je pravda :) A co se týče fotek, Lidi odpustí vše jenom ne uspěch…

Johan

Johan před čtyřmi týdny

V.P. » Super, Vojto! :)

V.P.

V.P. před čtyřmi týdny

129509-1-957.jpeg

Jinak k tématu, manželka je na ryby super parťák :)

V.P.

V.P. před čtyřmi týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » Já to prodal všechno 2×, a teď po 3tí znovu nakoupil :) záleží jak moc ryby hrotíš .. já je mám na párku a dělám to pro hobby. Mám náročnou práci, manželku, a dobře zvažuji kam insvestovat čas. Jezdím na Jaroslav, Hejlov, Klubovku … letos po 4 letech jsem si koupil papíry a byl na Labi. Tyto soukromáky proto, protože si zaplatím za pohodu, místo, a čas kdy mě nikdo neprudí. Další věc je obklopit se správnými lidmi a zbytek poslat do prdele :))) Good Luck – jinak muškařina bude taky na prd .. moc vod tady není :))

.

. před čtyřmi týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » tywoe, dyť si nedávno dokoupil komplet kaprařskej vercajk podle toho jak tady čtu, to zase budeš prodávat?:)). Šušňák není jediná voda kde plavou ryby

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před čtyřmi týdny

. » Kašlu na to.. začnu muškařit

NeBeroun alias Qwerty81©

Tomajo » čoveče nevím, tohle se prostě nedělá.. u nás tomu říkáme slušnost.. ale chápu, když musíš za každou cenu..

.

. před čtyřmi týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » tywoe, dyď dneska má dres kdejaký trouba, spíš je dnes vzácnost potkat někoho bez nálepky …jak píše tomajo, si to tam s ním vyřiď nebo vyřiďte a hotovo. A výchovnou fackou by sis nic nezavařil, samosebou prvně slušná diplomatická rozmluva, …no bojuj tam:)

Tomajo

Tomajo před čtyřmi týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » o to větší budeš mít potom radost z úlovku, když ti hází klacky pod nohy

NeBeroun alias Qwerty81©

Tomajo » dobře, příště budu postupovat dle tvého návodu..

NeBeroun alias Qwerty81©

. » Facky? Tím bych si spíš zavařil:)
Místo si nevyhrazuju, ale poslední měsíc na něm nikdo nechytal a tak jsem pravidelně krmil.. každý je nějaký, ale v dresu je to víc vidět:))

Tomajo

Tomajo před čtyřmi týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » máš si to s ním vyřídit hned u vody a neplakat na internetu ;-)

.

. před čtyřmi týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » jestli myslíš toho vysokýho štíhlýho hnědovlasýho kluka, tak s tím sem měl čest 2× ikdyž teda né skrze zasedávání, …a tomu když dáš pár facek, uděláš jen dobře, doposud nepochopil jistý nepsaný pravidla

NeBeroun alias Qwerty81©

Tomajo » nevím jak se nazývá:) vyšňupat kdo kde krmí a chytá a poté ona místa bleskem obsadit..

Tomajo

Tomajo před čtyřmi týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » to by mě zajímalo jakou rozvetku myslíš? 

.

. před čtyřmi týdny

Johan » ale kuš, třicet let je u ženské hraniční věk:). Mladé masíčko jsou už skoro některé dcery mých kamarádů:) a děvčata který potkávám na nádraží cestou do práce a honosí se přívlastkem „náct“. Jinak díky a vydržet vydrží když nebudu osel

Johan

Johan před čtyřmi týdny

. » V pohodě, chytej si kde chceš a jak ti to vyhovuje. Je po tom všem kulové a je to tvůj boj :) Jen mě u takového pardála, oslehaneho nejen větry hospodských ventilatoru, udivilo, ze zk..wi foto takovou cmaranici, nez aby se posunul nekam do housti (plachtu prosim radsi ne). To je vse, co jsem k tomu chtel rict a tim rozbor tvych foto a mist koncim :) A k lasicce asi jen tolik – 30 je ještě pořád mladé masicko a preju ti (vam) at to vydrzi ;)

.

. před čtyřmi týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » řekněme že já nepluju s vasrem, ale tak nějak paralelně vedle něj, takže kuloáry neznám, ale umím si představit:) …komunikuju jen s tomášem a martinem a to navíc sporadicky a stručně, ani nejsem na jejich trachtace zvaný, takže opravdu nevím co se děje, …až se potkáme, můžeš mně pak povykládat:)

.

. před čtyřmi týdny

Johan » a k tý paní ať se vrátíme k tématu, je v tomhle vyjímečná, ženská o kterou se dá dříví štípat a stále překvapuje, mimochodem taky nemá řidičák:). A mladě jen vypadá, letos třicátnice co jen občas u pokladny musí vytáhnout občanku, stejně jako já, když se oholím a ostříhám:)

NeBeroun alias Qwerty81©

. » Koku, ta vaše Vasr tlupa má taky solidní rozvědku..
Již mi bylo ctí a mám osobní zkušenost..

.

. před čtyřmi týdny

Johan » a záměr to rozhodně nebyl fotit takhle aby kolem toho byl humbuk, podložka byla jak byla, stativ už byl nachystaný, takže blik blik a žádný sraní se, příště se ale polepším a umažu celé okolí, popřípadě za sebou roztáhnu plachtu:)

.

. před čtyřmi týdny

Johan » nechci jitřit vášně i tady, ale u macina chci dát jednu fotku kde to není umazáno celé ( viz. o tom co píšeš ). Myslím že pátrací stanici spadne brada:), jelikož za mnou opravdu nejsou pálavské vršky ale něco jiného co může prozradit. Já si včera ty komenty četl a zasmál se a komentáře byly k fotkám i loni když za mnou byl jen keř. Prostě někdo vidí velkýho kapra a to se rovná D6:). Jen je zvláštní že třeba někoho nenapadne že jsou i ostrovy jiných vod kde plavou velký ryby. Mimochodem když se vrátím k tý šestce, tak jsem tam samosebou v minulosti několikrát byl, do tý doby než mě tam čapli a měl sem to se vší pompou a přispěl nemalou částkou do státní pokladny. Řekněme že jsem už pátým rokem na „black listu“ a při opakované akci bych dopadl ještě hůř. Loni mě pro změnu chytli na ostrově jedný nejmenovaný pískovny a dopadl jsem jak nejhůř rybář dopadnout může, takže za svý činy platím a nic není zadarmo ( pro radost některých ). Mimochodem o medaily kapraře Mirka Dušína nesoutěžím, vlastně s nikým nesoutěžím, tedy nechápu proč to lidi pořád řeší. Prostě jezdím na vody a místa kde se nesmí a pouze z jediného důvodu. Mám rád klid a když jsem daleko od všech ostatních, prostě mě to takhle baví.

Drinks

Drinks před čtyřmi týdny

Johan » Pravidelně sleduji tamní diskuze pod úlovkem Koka a je to zábava. :-)

Johan

Johan před čtyřmi týdny

. » Pekne, chvalim a mlada pani vypada, ze neni fiflena a pobytu v prirode se neboji :) Jen mala, bezvyznamna pripominka k fotkam, ktere jsi nedavno zverejnil s ulovky. Takova vyznamna osobnost a pro nektere skoromodla ;) a pak se s bizony foti tak, ze musi premalovat pozadi a internetovi hrdinove hned vyvijeji teorie o tom, kde jsi zase lovil, nebo nelovil. To nechapu. Je mi po tom prd, ale nebylo by lepsi pro klid senzace lacnych kolegu, vyfotit se s nejakym krakem v pozadi tak, at neni ta voda videt? Ale treba je to tvuj zamer, aby bylo zase o cem diskutovat :) Tak to potom chapu a uz mlcim…

.

. před čtyřmi týdny

129476-1-945.jpg

129476-2-158-nahled.jpg

129476-3-363-nahled.jpg

ať se to tu zase oživí když už začíná ta plavková sezona:), …jinak pár pěkných chvil s přítelkyní u vody. Kupodivu mně vůbec nevadí že jela, tichá byla jako pěna, celý den si četla a když bylo potřeba, i nádobí umyla. Chlapský věci jako lov, rozdělání ohně a přípravu masa nechala na mě

Vetesnik

Vetesnik před jedním rokem

125884-1-167.jpeg

No my válčíme furt společně

Peši

Peši před jedním rokem

125879-1-281.jpg

Konečně jsem na chvilku vyrazil s dcerkou na ryby…musí se začít hned od mala. Třeba jednou až trošku povyroste bude nahazovat svoje proutky.

zelí666

zelí666 před jedním rokem

125762-1-456.jpeg

Občas se mnou zajde

Jůzek

Jůzek před jedním rokem

125750-1-135.jpg

Nebála se chopit prutu a byl z toho kousek 10+ takže paráda

Vetesnik

Vetesnik před dvěma roky

122328-1-135.jpg

Přítelkyněn novej osobaček

--martin--

--martin-- před dvěma roky

122232-1-997.jpg

Letní

Filla

Filla před dvěma roky

Carpnovis » Krasna pulka Tve polovicky. Jen skoda, ze to vubec neladi, pac toto rozhodne neni UK style prdelka ;)

Carpnovis

Carpnovis před dvěma roky

121955-1-570.jpg

.....i mě potkalo to štěstí, že mohu sdílet tyto krásné chvíle s mojí drahou polovičkou.

charon

charon před dvěma roky

Obema jim to slusi.

Venýsek

Venýsek před dvěma roky

Surfmaster » A míry vzácné návštěvy? Teda, samozřejmě vzácnou návštěvou myšlen kapr :-)

Rora9

Rora9 před dvěma roky

Moc hezký… ;-)

.

. před dvěma roky

Surfmaster » a udělal jsi dobře:)

Surfmaster

Surfmaster před dvěma roky

121936-2-309.jpg

Využil jsem situace a postavil vzácnou návštěvu před objektiv :)

george1989

george1989 před dvěma roky

121851-1-488.jpg

pálavský peklo :D

Luke21

Luke21 před dvěma roky

121847-1-785.jpg

Občas jí to pípne :) vlastně co občas, častěji jak mně :D

.

. před dvěma roky

Johan » thanks, …původně byla snaha aby klasicky zapozovala, ale trápila se, …ve finále jak píšeš, povedená netradiční fotka, až na moje fusakle co jsou v záběru taky:). …No a k těm očím: hrozně slušná, stydlivá a tichá holka od který neuslyšíš sprostýho slova, ale je to ta tichá voda co břehy mele. Ta druhá je přesný opak:).

Johan

Johan před dvěma roky

kok » Premyslim, jak to napsat slusne…te ve flanelce to proste kouka z oci ;) Pekna fotka…

.

. před dvěma roky

Pavel H. » neblázni:)

.

. před dvěma roky

ideafix » jedna je jen platonická kámoška, přišla poklábosit a přivezla sebou jídlo a grill, takže vítaná, takže žádný zálov v množném čísle:)

.

. před dvěma roky

Ťava » stav se večer, v rychlosti splknem, prý vezeš závěsky romkovi

Pavel H.

Pavel H. před dvěma roky

kok » jsem zvědav co sem dáš po desáté večer. Trailer vypadá celkem dobře :)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 40 (1614) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (7 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč