JRC - Fans

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » JRC - Fans

JRC - Fans

Založil Čaldas

Dne 22. 12. 2015 16:40

Odpovědí: 39

JRC - Fans

Diskuze pro všechny fanoušky produktů firmy -JRC !!!
Podělte se o fotky a zkušenosti !

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (39) Starší Nejstarší »

Matus Kostal

Matus Kostal před měsícem

Diki za radu…

Krajíc

Krajíc před měsícem

Matus Kostal » kup si Starfishing lehátko. Super za ty peníze.

Matus Kostal

Matus Kostal před měsícem

Ahojte, chcel som sa spytat chcem si kupit lehatko od jrc cocoon, myslim ze stoji okolo 210 eur, nema niekto skusenost ked porovname toto lehatko s fox R2?

Příspěvek upraven autorem.

Jirka M.

Jirka M. před měsícem

Čaldas » To by ti šlo určitě na odbyt!

Patapufa

Patapufa před měsícem

jirisyky » jasně . uvidíš že je v pohodě.

jirisyky

jirisyky před měsícem

Patapufa » Ahoj. Já právě nechci s područkami a toto mě padlo do oka. S JRC nemám zkušenost, tak nevím jak to je materiálně, sic vážím pouhých 65kg ale i tak. Na FF jsem seděl v pár sedačkách, ale na nich byl rám spojen se sedákem látkou. Zde koukám je to ģumou, což jak píšeš je pohodlné a o to jde. Ty na výstavě byly kvůli tomu moc tvrdé. No risknuto a uvidím. Díky

Patapufa

Patapufa před měsícem

125354-1-207.jpg

jirisyky » Ahoj. Konkrétně tohle křeslo mám . Kupoval jsem ho léto 2016. Max spokojenost . Je neskutečné lehké a co hlavně i pohodlné. Mám +/- 100kg. Kdyby si něco chtěl vědět klidně se ptej.

jirisyky

jirisyky před měsícem

Ahoj, netuší někdo jak jsou na tom křesla od JRC? Aby se po roce nerozpadlo třeba.
https://www.mastodontcz.cz/-z14111CZ?…

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před měsícem

Zdar, máte někdo JRC Defender Peak 1man?

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

104489-1-607.jpg

104489-2-287-nahled.jpg

104489-3-691-nahled.jpg

104489-4-276-nahled.jpg

Tak jak jsem slíbil, na léto jsem si vyrobil přímo letní speciál – nazouváky, jak jinak, než s logem JRC, přece nejsem fanoušek téhle firmy jen tak !
Nazouváky jsou celokožené i s vnitřní podšívkou, dokonce i logo je kožené, vyřezané písmenko po písmenku přilepené a přišité, podešev je udělána protiskluzová (hrubá), velmi kvalitní na otěr (směs přímo na výrobu pneumatik z firmy Barum-Continental) která se používá většinou u lezecké obuvi.. tudíž modní hitovka, kvalitativně neomezeno ! Doufám že se bude líbit i vám !
PS. cenovku nelze určit, moře času za tím…

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

Hudiny » Nejdražší na tom je čas, jelikož je to ,,prototyp,,. ale vše jde dnes nechat vyrábět strojově, tudíž rychleji a levněji. Například vysité logo je vyšívané ručně tudíž asi necelá hodina prace, u seriovek by se to nakreslilo na PC a trvalo vyšit minutu :-D
Takže nelze dělat přesně kalkulaci ceny.
Ale zas když si to člověk dělá sám pro sebe, udělá si to podle sebe, a v nejlepší kvalitě.

Hudiny

Hudiny před dvěma roky

Čaldas » aké boli cca náklady? zaujímalo by ma, koľko by stáli, ak by ich skutočne vyrábali :)

supinna

supinna před dvěma roky

Čaldas » :)) jasně.

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

supinna » To aby bylo reálně vidět jak dopadají a jak se nemají vozit domů… :D

supinna

supinna před dvěma roky

Čaldas » To je takový design, nebo je máš tak zahnojený :))))

Hudiny

Hudiny před dvěma roky

Čaldas » pekna praca

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

96771-1-611.jpg

96771-2-571-nahled.jpg

96771-3-944-nahled.jpg

96771-4-783-nahled.jpg

Takže jako srdcař f.JRC jsem si samozřejmě zakoupil i jejich obuv – JRC – OBUV STEALTH BIVVY SLIPPER.
Jelikož ne vždy dopadnou hezky, a někdy dostanou zabrat, odvážel jsem si je hodněkrát zablácené a nepěkné :D ,začal jsem teda přemýšlet jak je přepravovat, igelitka bylo řešení první, ale samozřejmě to nebylo ono, takže jsem si říkal na všechno dělají v dnešní době obaly, pouzdra, atd… ale na jejich botky nic, přitom jak je vidět na fotce, nejsou vždy směrem domů nejčistější !!
No a pak mě to trklo: V čem jsem si nosil přezůvky ještě v dětských létech ? No přece v pytlíku !
Takže jsem začal s výrobou pytlíku na obuv JRC, jelikož jsem z obuvnického oboru, a s boty/nohy se setkávám denně,, materiál ani stroje na ušití nebyl problém.
Na fotce jsem se snažil i nafotit detaily, a to: že zelený materiál, je ve vnitř hladký- tudíž omyvatelný a je super ho udržovat ! Okraje jsou ošité, aby se materiál netřepil a držel. Barva je přece jasná- zelená, jiná to být ani nemůže !
A jak jsem tu psal, jsem zastánce ,,starého" loga JRC, musel jsem si u známé kamarádky, nechat vyšít logo JRC přímo na něj, aby bylo vidět :D
Když jsem to přinesl k vodě, kluci nevěřili, že jsem to nekupoval !! :D

PS: Další výrobek JRC je v procesu, tudíž je zase na co se těšit !

supinna

supinna před dvěma roky

Šupina » Tak to je ještě v pohodě, ne? Za ty roky už se zaplatil…:)

Šupina

Šupina před dvěma roky

supinna » Kvalita odpovídá stáří :-).Při větším slejváku nebo při dlohotrvajícím dešti mi kape voda u poutek na zavěšení lampičky.No po zastříknutí švů impregnací je nějaký čas klid.....

supinna

supinna před dvěma roky

Šupina » To už ho máš 11 let? A stále ok?

Fanoš

Fanoš před dvěma roky

Super, díky za zprávu a za snahu.

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

Fanoš » Právě někdo přidal inzerát, na MRK.cz, prodává ho za 2,5 tis.

rosss

rosss před dvěma roky

Čaldas » jj stary znak to byla krasa…je to jak z daiwou..co je nove po tom hovno,to myslim ty loga

Fanoš

Fanoš před dvěma roky

Čaldas » díky za odkaz, ale mluvili jsme s nimi a nemají ho.

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

rosss » kdyby na nich byl jeste stray znak JRC, uz je mam určitě doma :-D :-D

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

rosss » No a jakapak je spokojenost, jake je propracování? a kvalita tech JRC Kure* ?(Jak oni pisi Kurve indicator) vim je blbe se ptat, druhy den po vanocich

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

Fanoš » To bych neřekl, na netu toho najdes mraky, napriklad http://www.tomi-korda.cz/…tal/d-73334/

rosss

rosss před dvěma roky

95067-1-891.jpg

95067-2-448-nahled.jpg

95067-3-645-nahled.jpg

JRC ma srdcovka.....JRC system indicator je včerejši vanočni darek .

Fanoš

Fanoš před dvěma roky

Taky ho máme, jen je teď problém sehnat zimní přehoz

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

Šupina » Řekl bych že tenhle JRC domeček je jeden z nejoblíbenějších, vůbec!! Jelikož to, kolik jich potkávám u vody, mi to jen potvrzuje !

Šupina

Šupina před dvěma roky

95025-1-907.jpg

Taky vlastním JRC domeček

Karásek

Karásek před dvěma roky

Čaldas » asi tak

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

Karásek » Tradiční a má srdcovka je bývalé logo, ještě než firmu zaprodali pro pure fishing, který ihned změnil logo, otazka je, jak to bude s kvalitou nadale. Vždycky! ,,staré,, přicházelo s nějakými žhavými novinkami, které stály za to.
Nyní už to nesleduji, a velice moc toho už nevychází, spíše obnova starého.

Karásek

Karásek před dvěma roky

Čaldas » To nové červené logo je hnus tiež sa mi nelúbi. Nejaké veci od nich mám polstrované púzdra na udice, podberák a tie neoprénové boty do vody.

mimat

mimat před dvěma roky

Čaldas » dík :o) když jsem kupoval ty tašky co jsou na fotce, tak na obrázku v katalogu byli ty úchyty kovové, říkám paráda, je to na furt, došli a byli opět plastové :o) Naštěstí mám od nich hodně věcí, tak když mi odejde nějaký co používám hodně, tak ho vezmu z nějakého penálu. Nebýt toho, tak není co vytknout.

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

mimat » Very nice bjůtifl :D :D Foto jako z katalogu !

mimat

mimat před dvěma roky

94985-1-345.jpg

Čaldas » mám od JRC hodně věcí, třeba brolíčko jede se mnou desátou sezonu, celkově spokojenost, akorát ty plastové úchyty na zipech, to je porod.

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

94982-1-585.jpg

94982-2-679-nahled.jpg

94982-3-909-nahled.jpg

1.Foto- JRC radar DS3 v obale na olova JRC
2.Foto- JRC obuv do Bivy neoprénová
3.Foto- Bagáž JRC těžko se rozepisovat :D

Čaldas

Čaldas před dvěma roky

94981-1-199.jpg

94981-2-965-nahled.jpg

94981-3-361-nahled.jpg

94981-4-261-nahled.jpg

Já jakožto fanoušek největší JRC jsem musel založit zase tuhle diskuzi, jsem s JRC spokojen na 100% ačkoliv ale miluji ,,staré,, JRC s žlutým logem, novější červené logo mi nepřirostlo k srdci

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (39) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (25 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč