Střešní box "rakev" pro kapraře.

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Střešní box "rakev" pro kapraře.

Založil Marda

Dne 16. 12. 2015 23:45

Odpovědí: 10

Používáte rakve, jaký máte zkušenosti? Zvažuju jestli Thule Motion XL (800) Nebo Thule Motion XXL (900) na kaprařinu a dovolený se třema dětma (lyže a podobně. Případně jinej tip?

Upraveno správcem Marda v 23:46, 16. 12. 2015.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (10) Starší Nejstarší »

bzukcuk

bzukcuk před šesti měsíci

Doporucuji Hapro. Dam do nej rozlozeny lehaatko a na to vsechny veci. Resil jsem to jiz pred 4 rokama. Koukal jsem na Thule, ale kvalita sla dost do haje.

Carpfisher

Carpfisher před šesti měsíci

127548-1-582.png

Taky koukám, na jaro mám tuto, vypadá dobře strýc ji má asi 10 let a pohodové…
Mají různý barvy, rozměry dostačující. Kvalita dobrá…
Whale 277

Příspěvek upraven autorem.

LiborF.

LiborF. před šesti měsíci

Já jsem si koupil Neumann Adventure 205, využívám ho maximálně a velká spokojenost. Je na rychloupínáky a otvírá se po obouch stranách.

zewlbába

zewlbába před šesti měsíci

Neumann Whale 270
Futrál s klackama (3ks, jeden neosazenej), 2 podběráky včetně tyčí , 4 storm poles 130cm, 6 vidliček (45–60)
Brolly + Futrál na zimní přehoz včetně Storm polů
Taška s nádobím, taška s jídlem
Pádla ke člunu
Motor ke člunu
A ještě by se něco vešlo

Plasty měkčí, po letech vychozená pružina zadního zámku, trochu drhne hydraulika na vzpěrách, dovnitř neteče

Barva šedá, matná, větve kolem Labe mě netankujou, škrábance ignoruju, T4 má s tou rakví světlou výšku někde kolem 2.4m.
Díky tomu, že je matná na ní není nic vidět. Údržba a péče nula…

Pfill

Pfill před šesti měsíci

Také mám thule a jsem velmi spokojený https://www.neumax.cz/…rna-p286385/?…

Pescador

Pescador před čtyřmi roky

94907-1-329.jpeg

Thule je moc prima. S timhle litam 160 km/h a vubec nevim, ze je to na strese. Levny nosice nebrat, neni to bezpecny…

Marda

Marda před čtyřmi roky

94900-1-795.jpg

Po návštěvě dvou prodejen se mi celkem líbí holandskej box HAPRO Traxer 8,6. Výborný zpracování, plast je na vomak pevnější než Thule motion XL, kovový profily ve dně jako výztuže, 530 litrů, cena stejná…
http://www.nosice.com/…a/90285.html

Míra

Míra před čtyřmi roky

Cus thule je thule.Jak píše kolega dole.Fakt kvalita!Jinak já koupil box thule letos a nemá to chybu.Hlavně na pruty podberak nebo třeba i brolly.V autě je hned víc mista a nehledě na to,že tam hodis vše mokré a voňavé po rybacce a valis domů a nemusíš nic čuchat v autě.Za mě opravdu doporucuji…

GRUPA

GRUPA před čtyřmi roky

94884-1-865.jpg

Já koupil na bazaru ( u konkurence) tento. Dám do něj tři futrály s čagamama celé rodiny. Zámek ve mě moc důvěry nebudí.
Co a jak ukáže čas.
Chce to nějaký nálepky.. :-)

jary

jary před čtyřmi roky

Thule…je to asi nejlepsi…meli jsme je kdysi ve skladu..a fakt super..panty zamky vzpery..no vyborny…tyhle boxy co prodavaji po hypermarketech atd..to je neco strasidelnyho­..slaby plast foukne vitr a hned je problem na svete..a hlavne jak ji das na strechu tak to je uplne konec..

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (10) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (7 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč