Carp fishing tattoo

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Carp fishing tattoo

Carp fishing tattoo

Založil Lucaso

Dne 17. 7. 2015 13:49

Odpovědí: 69

Carp fishing tattoo

Cauko :) Nejake fotky? :)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (69) Starší Nejstarší »

Jůzek

Jůzek před šesti měsíci

125751-1-937.jpg

Při tomhle jsem trpěl od ledna do dubna celkem 4 sezení každý měsíc jedno a boží výsledek :-)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před jedním rokem

Filla » dám 8Kč

.

. před jedním rokem

Filla » sbírce se nebráním, dárky a nějaký hezký gesta sem nikdy neodmítal, …mimochodem koupil jsem si file krásnej termobox

Filla

Filla před jedním rokem

smolda » Co si dat takhle v kriminalu na zada, zatisi se spadenym mydlem ve sprchach? .))

Filla

Filla před jedním rokem

kok » Kdyz Ty to dycinky tak hezinky vokecas Kokandlicku. Prosimvas, dejte mu nekdo petikorunu… a vubec, neslozime se Kokandlovi na ridicak a tetovani cejnka??

smolda

smolda před jedním rokem

Filla » https://youtu.be/YbyLpxXge_E
Hlavně se nebát a můžou ti dodělat i záda:-)

smolda

smolda před jedním rokem

Filla » Máš recht o umění vím prd, ale tohle je kriminál clás, jako sviň! Už tomu chybí jen mylujy ......:-)))))

NeBeroun alias Qwerty81©

smolda » :-))

smolda

smolda před jedním rokem

NeBeroun alias Qwerty81 » Arnoštek má rytmus, tohle je hrozný! Ikdyž, oboje ti uvízne v kebuli!@

NeBeroun alias Qwerty81©

smolda » chceš to vyhnat něčím lepším? :-)
https://youtu.be/goQtQb-U7OI

Příspěvek upraven autorem.

smolda

smolda před jedním rokem

kok » To mi povídej. Kamarád mi to pustil před 14 ti dny a z hlavy jsem to ještě nedostal.

.

. před jedním rokem

Filla » bohužel s tím nic nenadělám, teď jsem jel se zdenálem z hulína z lahučovických závodů a po pěti minutách na zadním sedadle koma ikdyž jsem se snažil. Diagnosa je náhlá spavá nemoc, byl jsem s tím u lékaře …vyvolává ji drncání jedoucího auta a vrnění motoru. Doktorka říkala že se musím vyvarovat monotóním opakujícím se zvukům. A pokud něco takového slyším, neměl bych prý sedět, ale stát, popřípadě ležet ale mít nohy ve studené vodě

Filla

Filla před jedním rokem

kok » Mohl bych Te naucit ridit nekde na parkalu a vysilat Te pak na vypravach preparkovavat obden auto, abysme nebyli napadni .))
Jeste jednou mne po vyprave usnes v aute, tak Te zmaluju lihovkou jak velikonocni vejce. Jiz se tesim!
Dobre zalov, best of luck.

.

. před jedním rokem

Filla » kdepak, ..jen krátký pojezdy na místa kde nepotřebuješ moc harampádí, .....ono to auto je někdy na obtíž bo někde delší dobu stojí kde by stát nemělo, …ale jednou zamakám a udělám si ho, a o lenost nejde, spíš je mně to krajně nepříjemný, nechce se mně nic učit, řízení mně taky nic neříká, je to opruz, však víš že si rád pospím na místě spolujezdce:). Já mám vás, vy máte mě a už sem si tak zvyknul, jinak než na ryby auto nepotřebuju, bo rodina v nedohlednu:)
A na ty hory sem úplně zapomněl, vidíš, no jak píšeš, mám plán, musím to hned vyzkoušet jak se pojede:)

Filla

Filla před jedním rokem

smolda » und Johan: vy vubec nerozumite umeni, volove .))

Filla

Filla před jedním rokem

kok » O vikendu jedu s Kajou nekam do Cech na trek, pa-ne. Koukam, zes uz udelal plan a nepridas se, tak next time..
Na cyklotuning jsem zvedavej! Holt kdyz ses lemra a neudelas si ten ridicak, tak nic jinyho nezbyva no. Ale verim ze ses natolik magor, ze si to i uzijes. Das s tim zase jih?? Myslel jsem bez Zlatanka na nosicu .))

.

. před jedním rokem

smolda » tohle je chytlavý jak pyča, …arnošt je bůh:))

Johan

Johan před jedním rokem

Filla » Bud rad, ze te dojebali jen takhle :) Tohle musel tvorit vylozene nadany umelec :)

smolda

smolda před jedním rokem

kok » Tady máte song na cestu do kriminálu, killer taky dává songy!

smolda

smolda před jedním rokem

smolda

smolda před jedním rokem

Filla » S tim hustým krytem na telefonu tam budeš hnedka za kápa!

.

. před jedním rokem

Ťava » :)), …to už by jsi chtěl moc, …no každopádně uvezu víc než ty na tom skůtru jak si jezdil, …akorát zadní kolo dostane hodně pohulit, …a když trošku shubneš, hodím t na nosič podprdelník a svezu tě, takže můžeš chlastat:), …hned jak bude příležitost, svezu čubinku na nosiči

Ťava

Ťava před jedním rokem

kok » naložil bys tam i můj cajk? Koupil bych si kolobrndu a mohl bych jezdit vozralej

.

. před jedním rokem

Ťava » spíš budeš čumět co se dá všechno uvést:), v rámci odlehčená sem chtěl koupit nějaký lehký křesílko, ale nakonec nebude potřeba:), ..v krajní nouzi teoreticky uvezu i toho malýho kolibříka když bude smotanej:). Jediný z čeho mám vítr, tak aby se po čase neustřihly šrouby kterýma drží nosič v rámu kola, je tam 6 šroub z každé strany a rám je hliník. Jestli to někdy povolí, tak si hrozně rozbiju hubu:)

Ťava

Ťava před jedním rokem

kok » su zvědavej, se asi nasmeju :)

.

. před jedním rokem

Filla » živí nás nedostanou, …a o víkendu pojedu, kdyby ses chtěl přidat, budu rád, povolenku potřebovat nebudšeš, …mimochodem sem oživil cyklokaprařský styl, dneska mně dorazí takovej lepší nosič na to moje kolo, …s těžkým srdcem to tam budu instalovat bo ránu uštědří design kola, ale zase budu mobilní a nemusím tahat věci v rukách a dojedu si přímo na místo, …včera sem se vydunil z toho kousku co sem od tebe dostal a v chodně instaloval vercajk a řešil jak povezu pruty:), …budete s vaškem čumět:)

Filla

Filla před jedním rokem

kok » Marty, hena je pro deti a devcata. Je to ten oldschool vezenskej styl, neni cesty zpet, budu muset do krimu. S nasim lovebnim nasazenim se to muze i stat .))

.

. před jedním rokem

Filla » ještě že henou, seš jak mukl co vylezl z kriminálu:))

Filla

Filla před jedním rokem

Ťava » ne pitcho, mam to henou :))

Ťava

Ťava před jedním rokem

Filla » tvl doufám že to nemáš na furt :) good

NeBeroun alias Qwerty81©

Filla » pěkné kachličky :-))

Filla

Filla před jedním rokem

122035-1-383.jpg

Narozeninova, dojebali me .))

Filla

Filla před jedním rokem

Ťava » Proc ja?! ja si v penisech moc nejedu, buzolo .))

Ťava

Ťava před jedním rokem

Filla » ta prostřední je penis, to bys mohl vědět :)

Filla

Filla před jedním rokem

Slámiš » Tak kdyz sem nabehnes jako kentaur o trech nohach .))

Slámiš

Slámiš před jedním rokem

Filla » Děkuji flyman. :) A s těma nohama jsi dnes už asi třetí… :D

Filla

Filla před jedním rokem

Slámiš » Mas to fakt pekny, sikovnej tater. Jen jsem si clovece nikdy nevsiml, ze mas 3nohy..

Slámiš

Slámiš před jedním rokem

119149-1-752.jpg

119149-2-338-nahled.jpg

Určitě by to šlo vyfotit lépe, ale alespoň tak… Opět jsem měl menší problémy s hojením svou chybou, ale naštěstí jen trochu. :) Stále v procesu, stále nehotovo, ale nyní už je to ucelenější obraz a začíná to vypadat, tak jak jsem si představoval…

Slámiš

Slámiš před jedním rokem

Skabis » Není zač, taky mi nějaký čas trvalo než jsme rozmysleli co, jak a kam. A hlavně než jsem vybral ke komu bych rád…
Jinak nohu, jsme tedka před létem trochu „zakončili“, na podzim a přes zimu budeme pokračovat.
S bílou, žlutou mám taky místy problém a vypadala/tělo jí požralo.. :D
Teďka mě čeká ta Convence, kam jdu pod jehlu 20. sobotu., na to se těším…
Jdu to zkusit cvaknout, už jsem skoro zahojený.. :)

.

. před jedním rokem

Skabis » asi rozumím, no zajímavý náměty, a každopádně originální

Skabis

Skabis před dvěma roky

Slámiš » Děkuju 4× :D Taky to nějakej čas zabralo, než sem na to přišel co z té rybařiny na sebe dát. :D Co se týče tatéra je to velice dobrej kamarád a perfektní umělec, kterého řadím mezi ty nejlepší v Brně a Jihomoravským kraji. Postnu link kdyby byl náhodou někdo zdejší a chtěl se nechat trochu vylepšit :D
https://www.facebook.com/MafakazzTattoo/

Skabis

Skabis před dvěma roky

kok » Děkuju chtěl jsem vystihnout situaci co běžně nastavá – třeba – svačina a v tom největší jízda, nebo balení a najednou prásk, nebo při relaxaci s kámošema u vody atd…Prostě takový to štěstí v neštěstí u vody. Blbě se to popisuje

Skabis

Skabis před dvěma roky

smolda » Ahoj barvy pořád krásně drží velká spokojenost. Na jiných kérkách mám jen lehce problém celkem s pískovou,žlutou tu nějak prostě požírám či co..?

Slámiš

Slámiš před dvěma roky

smolda » Tak to chci také, to chci zaplnit realistikou jak jsme začali, ale na stehno půjde obraz od Saudka. :)

smolda

smolda před dvěma roky

Slámiš » Nohu mám kolem dokola od kotníku až po koleno a chvílema to byl pěknej voser.

Slámiš

Slámiš před dvěma roky

smolda » Jop ty nohy je i lepší přes zimu. Já jdu tedka na to lýtko naposled asi a potom přes leto pauza at můžu v klidu do kratas… ještě teda v květnu ta convence, ale to budem tetovat na stehno a to schovám před sluníčkem i pod kratasy, takže pohoda… Jinak noha bude asi nakonec kolem dokola v realistice a další nápady už střádáme.. :D

smolda

smolda před dvěma roky

Slámiš » Na opravě sem nebyl, nebyl čas. Přemejšlim že pujdu v zimě, vybírám motiv. Respektive zpracování.

Slámiš

Slámiš před dvěma roky

smolda » S bílou je dost problém všeobecně že se málo chytá. Taky žlutá prý občas prostě vybledne jakoby. Už jsi byl na té opravě za ty dva roky? nebo na další části těla? Mě to celkem chytlo, takže v květnu jedu tomu mému jako „model“ na convenci do prahy, tak se těším, zážitky z trochu jiného soudku. :)

Slámiš

Slámiš před dvěma roky

Skabis » Parádní nápad, dobrej návrh, šikovný tatér, super!

.

. před dvěma roky

Skabis » tak tohle je pecka!, asi nejstylovější rybářská kérka co sem viděl

smolda

smolda před dvěma roky

Skabis » Moc pěkná! Mě nějaký barvy časem vylezly, bílá komplet.

Venýsek

Venýsek před dvěma roky

118599-1-444.jpg

Taky jedna rychlá fotka mojí ruky :-)

Hans.P.

Hans.P. před dvěma roky

118598-1-875.jpg

Taky neco na ruce.

Skabis

Skabis před dvěma roky

118597-1-349.jpg

Taky sem teda přihodím jednu svoji rybářskou kérku

Slámiš

Slámiš před dvěma roky

118582-1-384.jpg

118582-2-388-nahled.jpg

118582-3-248-nahled.jpg

A když už jsem sem zabrousil, že mi byl poslán odkaz na pokec, tak oživím jednu diskuzi. :)
Po nějaké době jsem se hecnul a vyrazil na své první. Nebudu se dalekosáhle rozepisovat jak jsem sháněl tatera apod, ale jsem moc rád, že jsem skončil, kde jsem skončil a že jsem se nechal ukecat do barev.

První fotka – hned po vytetováni (bohužel z práce, z prachu celkem zánět a špatné hojení :( )
Druhé foto – pár dní po vytetování (už se hojilo dobře)
Třetí foto – rak hned po vytetování (hojil se luxusně)
Čtvrté foto – zatím jsem neudělal – opravoval se z části ten první kapr, doděláno kus pozadí, návazec, kuličky, olovo a už to vypadá k světu. :)

No a na velikonoce v pondělí pokračování. :)

Meša

Meša před třemi roky

87929-1-387.jpg

moja ozdoba :-)

dasty carp

dasty carp před třemi roky

87890-1-966.jpg

Uz mam take delší dobu foto hned po akci))

supinna

supinna před třemi roky

Šupina » Co třeba srdce protknutý šípem (nebo longshangem) :))))

kobr.d

kobr.d před třemi roky

87869-1-146.jpg

:-)

Dandys

Dandys před třemi roky

Není to na téma carp fishing, ale oproti omalovánkám trošku jiný level :) https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/…056254_n.mp4?…

smolda

smolda před třemi roky

87781-1-699.jpg

87781-2-434-nahled.jpg

Pořád jsem se ještě nedostal k opravení barev a potetování jiných částí těla:-(

zrušený profil

zrušený profil před třemi roky

87761-1-784.jpeg

Julek ma nejakou kerku

Šupina

Šupina před třemi roky

Kérku plánuju až k padesátce :-D… zatím sbírám motivaci …

Ťava

Ťava před třemi roky

kok » to musi byt Roman a jeho nova kerka :)) ze??

Jirka Steiner

Jirka Steiner před třemi roky

87710-1-175.jpg

Pod hladinou :-)

Carpkiller

Carpkiller před třemi roky

87709-1-860.jpg

kok » horší už je snad jen tohle.-D

Carpkiller

kok » tak to mě po.er!!! to je masakr:-D

.

. před třemi roky

87707-1-388.jpg

etika neetika, tady jedna chlapská i s příčeskem:)

Carpkiller

Nikdo nic… kapraři se kvůli etice nechat potetovat nemohou:-D

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (69) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (13 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč