Parťáka na závody

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Parťáka na závody

Parťáka na závody

Založil Madop

Dne 3. 5. 2015 08:50

Odpovědí: 12

Ahoj hledám někoho kdo by se mnou odchytal tyto závody 4.-7.6.2015 http://www.mrk.cz/kalendar.php?… .

Prosím jen vážní zájemci, s vlastní výbavou, kteří ctí pravidla a nevadí jim skončit na posledním místě. Rozhodně né ti co se na poslední chvíli vymluví, že nemohou, protože zlomily prut, umřel jim pes, zapomněli, že musí na svatbu, …, nebo přestanou reagovat.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (12) Starší Nejstarší »

MaximusSk

MaximusSk před sedmi roky

spravny tim musi fungovat asi takto nejako :-D vzdy sa natom s chuti pobavim :-D

linba

linba před sedmi roky

Madop » Jak jsem koukl na pravidla , tak v případě,že budeš chytat sám chytáš pouze na dva pruty. Máš odkaz v SZ.

Robert1

Robert1 před sedmi roky

souhlas..pokud bych do toho šel..tak se samozřejmě je potřeba domluvit mezi sebou..a dat si pravidla…aby se pak na sebe netvařily jak dva vrazi......protože už mam par zavodu za sebou a vim že pokud to nešlape..tak je to utrpeni…

MaximusSk

Carpkiller » no s tymi hadkami som to raz zazil nastastie nie na vlastnej kozi. Dikonca sa to uz blizilo aj k fackam :-D

Carpkiller

Carpkiller před sedmi roky

Kocháč » přesně, závodění je hodně o hře nervů, sebevědomí, teamový práci a zkušenostech…jet s někým koho vůbec neznáš nebo alespoň nerespektuješ, může skončit jen hádkou, předčasným ukončením, fiaskem nebo rvačkou mezi sebou.

Madop

Madop před sedmi roky

Tak samozřejmě, že jsem zaregistrovaný a mám zaplacený startovný, jinak bych tu nic nepsal.

linba

linba před sedmi roky

závody jsou už ale plně obsazeny,jestli to nemáš zarezervovaný tak smolíček,ale fandím ti a sám to je ale záhul.

Madop

Madop před sedmi roky

S úspěchem nepočítám, chci si závody pouze vyzkoušet. Předpokládám, že se stejně s nikým nedohodnu a pojedu sám.

MaximusSk

ozaj to nieje moc dobry napad hladat len tak niekoho kto by siel s tebou na preteky. Je to timova praca a na takych pretekoch treba makat aj ako tim ak ste neni zohraty a kazdy pojdete vlastnou cestou to tam radsej ani nechod. Ja som prave dnes z jednych pretekov prisiel lovilo sa 3dni len na boilies a palety. Bol som vsak s kolegom a vzdy pred pretekmi si dohadujeme taktiku. Na pretekoch je 18 timov pred rokom sme skoncili stvrty no tento rok sme vyhoreli jak fakle skoncili sme predposledny.revir treba aj trochu poznat a pripravit sa troska inak vyhodis kopu penazi v podstate za nic.

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před sedmi roky

Madop » Závody jsou extrém. Tam se nevyplatí jezdit s kde kým. To už jeď raději sám, než s někým koho neznáš.

Madop

Madop před sedmi roky

Nemám s kým jet, co mi zbejvá.

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před sedmi roky

To neděláš dobře s tímto inzerátem. Já bych teda na závody s cizím borcem nejel a už vůbec s někým, komu nevadí být poslední :o)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (12) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč