Starbaits club

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Starbaits club

Starbaits club

Založil zrušený profil

Dne 6. 4. 2015 19:45

Odpovědí: 228

Starbaits club

pro všechny fanoušky této francouzské firmy
foto,postřehy,no­vinky,zkušenos­ti

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 5 (228) Starší Nejstarší »

.

. před dvěma měsíci

1.3.1.2. » Starbaits

1.3.1.2.

1.3.1.2. před dvěma měsíci

Red One,nebo Hot Demon…? Ktere je vic oblibene u Vas?

Drinks

Drinks před třemi měsíci

1.3.1.2. » Souhlasím.

1.3.1.2.

1.3.1.2. před třemi měsíci

Starbaits

Pjotr fon Bionic

Pjotr fon Bionic před jedním rokem

Pokud ma někdo doma M5 v 10ft 3lb,ozvěte se mi prosím přes zprávu,díky.

Danda05

Danda05 před dvěma roky

Luger46 » tak ta velikost je mi celkem jedno, jen mě zarazil ten jiný vzhled a i vůně. Navíc jsem z eshopu objednal klasicky ty 18mm a bez upozoprnění mi přisly ty dvacky. Tak mě jen zajímalo jestli z toho byl někdo vyděšenej jako já :)) ale tak snad vědí co dělají a koule bude stějně makat jako před tím .

Luger46

Luger46 před dvěma roky

Danda05 » jinak velikostně je to stejný :) na FF jsem muvil s Ivanem Fabianem a říkal, že by chtěly od příštího roku opět 24 mm verzi.

Luger46

Luger46 před dvěma roky

Danda05 » přesně jak píšeš, mám obě verze taky. V těch dvackách to koření není tak pronikavé jak u předešlých 18 mm ale cítiíš tam více jakoby rybyny.

Danda05

Danda05 před dvěma roky

Zdar, dnes mi dorazila zásilka Probio Red One, a místo objednaných 18mm kuliček tam mám pytel 20 mm, což je asi novinka a je mi to celkem jedno, ale po otevření mi připadá že ta kulička voní a vypadá trochu jinak. Má někdo podobnou zkušenost ?

Michnič

Michnič před dvěma roky

Oboje jsou parádní záleží které ti sednou do ruky a taky kolik chceš investovat.

wena

wena před dvěma roky

No právě o těch M4 také přemýšlím mají už 50mm očko akorát nevím jestli M4 nebo M5.

Michnič

Michnič před dvěma roky

Mam starsi Milspec L.C.R. 3,6m a 3lb po šesti letech jsem si ho vlastní blbostí zlomil při nahozu 0,55 šokovkou ,ale nej pruty co jsem měl. Mám ještě M5 3m 3lb a partner Black oops 3,6m 5lb. Za mě velká spokojenost. teď pořizují M4 3,6m 3,5lb a vypadají taky velice slušně.

wena

wena před dvěma roky

Trochu to tady oživím.
Používá někdo pruty od této značky popřípadě jaké?

Michnič

Michnič před třemi roky

jurco » já tam mám 0,25mm pletenku a nic víc.

jurco

jurco před třemi roky

Michnič » mal som ho aj pri vode, nehadzalo sa mi snim moc dobre.je mozne ze mi nesadol, mam slabsi svih. skusim vymenit odpalovku, nejak som ho nevedel dostat do kompresie.

Michnič

Michnič před třemi roky

tvrdý???? měl jsi ho v ruce? na raketu uplně akorát. velká raketa spomb tak100m+ a střední spomb ani nevím ale je to daleko :) ale záleží jak kdo umí hazet.

jurco

jurco před třemi roky

Michnič » ako daleko si schopny stym krmit? Ten prut sa mi zda dost tvrdy, nenarobis sa snim moc?

Michnič

Michnič před třemi roky

jurco » jo jo mam ho a maximalní spokojenost. myslím že budeš spokojeny

jurco

jurco před třemi roky

106018-1-529.jpg

Mali ste niekto moznost vyskusat spodovy prut Black OPS ?

jdmteg

jdmteg před třemi roky

viceroy » Spíš klasika, fluoro je úplně něco jiného, ale úplně stejně nevoní ani jedna z nich. .

viceroy

viceroy před třemi roky

jdmteg » no a ktera voni do origo prichute ? Ta fluo nebo ta druha popka ? dik

Harvej

Harvej před třemi roky

jdmteg » ok dík.

jdmteg

jdmteg před třemi roky

Harvej » Jj, je to tak, taky sem se divil, ale vážně voní každé jinak..

Harvej

Harvej před třemi roky

104500-1-977.jpg

Zdarec. Je možné aby tyto plovky voněly každá jinak . To floro mi voní spíše jako Duo LF. Děkuji za reakce..

Luger46

Luger46 před třemi roky

Harvej » nebo spíše ještě starou zásobu

Luger46

Luger46 před třemi roky

Harvej » to je škoda, snad najdu nějakej eshop kde ho mají v téhle velikosti.

Harvej

Harvej před třemi roky

Luger46 » už se nevyrábí!!! Ve 24

Luger46

Luger46 před třemi roky

Chlapi nevíte kde sehnat Probiotic Red One ve 24 mm? Nikde v ČR tuhle velikost nemají.

El Duffus

El Duffus před čtyřmi roky

Pokud by někdo urgentně potřeboval pidi Signál ve velikosti 10 mm tak napište nebo cinkněte, mám dvě kilovky, na ceně se domluvíme…

Vavry

Vavry před čtyřmi roky

Cau lidi jenom takovej dotaz nevali se nekomu doma zimni prehoz na Sentinel.??Nikde uz se neda splasit.. Diky

Příspěvek upraven autorem.

Karlos

Karlos před čtyřmi roky

Cus,nevite jestli uz se neco ted v rijnu bude moc koupit na eshopeh?Uz nemam pomalu nic a eshopy jsou pomalu prazdny…:-(

Harvej

Harvej před čtyřmi roky

Carpkiller » :-)

zrušený profil

zrušený profil před čtyřmi roky

Carpkiller » dobry masakr :-)

Carpkiller

Carpkiller před čtyřmi roky

Bobinek » je tam tak zhruba, co je vidět za cca 45 000-, Kč a víc v pultovejch cenách;-)

Příspěvek upraven autorem.

Carpkiller

Harvej » já myslel že jsem blázen, ale koukám že je to v pořádku;-)

zrušený profil

Harvej » no uz jsem myslel,ze si světec :-)

Harvej

Harvej před čtyřmi roky

Bobinek » kecal bych, na rybach si sem tam dopřejí doutníček :-)

Harvej

Harvej před čtyřmi roky

Bobinek » neslopu, nekouřím a vydělávám :-)

onryša

onryša před čtyřmi roky

Bobinek » že óóó…kdyby to aspon nakopovali ve velkem ekonomictejsim baleni…ach jo samej rejpal to tu je :D :D :D

zrušený profil

Harvej » a za co zijes,kdyz vsechny prachy das do kouli???:-) v tom regale je toho za dobrych par papiru

Harvej

Harvej před čtyřmi roky

onryša » stále dokupuje …taky to tak dělám, po delší výpravě dokupuji a tak mám stále plno a připraveno. .....

onryša

onryša před čtyřmi roky

Harvej » to to na to asi moc nebere… ze mu toho tolik prebyva :D :P

Harvej

Harvej před čtyřmi roky

91304-1-216.jpg

Kamarádova zásoba :-)

Raggo

Raggo před čtyřmi roky

Carpkiller » Žádnej spěch, v klidu. Dík…

Carpkiller

Raggo » o.k čekám mesidž:-D ale dnes jedu na ryby, tak snad to nepotřebuješ na tenhle víkend? Jinak bych to musel řešit nějak operativně…

Raggo

Raggo před čtyřmi roky

Carpkiller » Fajné, hodím mesič :)

Carpkiller

Raggo » no problém, napiš kolik toho potřebuješ a do kdy, zbytek zařídím…

Raggo

Raggo před čtyřmi roky

Carpkiller » Tomu se říká přátelská výpomoc :) Už stahuju kluky o Signal ve 14mm a ještě bych potřeboval pár pytlů dvacítek :)

Carpkiller

Raggo » kdyby jsi byl na suchu a potřeboval k vodě tak dej vědět, založím tě:-) z WCC nám něco zbylo:-DDD mě to nesloží a tobě pomůže.

Pazdy

Pazdy před čtyřmi roky

Už aby to bylo, kapři jsou v plném tažení :-) Btw. :Jak hodnotíte složení novinky IF1? Me osobně se mi to moc líbí, bude to gule na celou sezónu. Nejsem zastánce mít u sebe X druhů, ale toto zařídím do své čtyřky na příští rok, zrejme se toho ani dřív nedočkáme :-)

Raggo

Raggo před čtyřmi roky

Pazdy » Jak bylo řečeno. Teď během října by měla být skladovost snad velmi dobrá. Taky už čekám na Signálek :)

Krajíc

Krajíc před čtyřmi roky

Říjen by měli něco nákladnit a zbytek na jaře

Pazdy

Pazdy před čtyřmi roky

Zdravím, nevite někdo, kdy bude opět zboží Starbaits skladem? Aktuálně je mi živý výběr na eshopech. Diky

Carpkiller

šulda » za c) kořeněná Hot Demon;-)

šulda

šulda před čtyřmi roky

rád bych se zeptal jaká plovka se vám osvěčila v kombinaci s hot demon.smrad nebo ovocná???

Harvej

Harvej před čtyřmi roky

HOT DEMON chytá kapry i v létě za horka,je to opravdu skvěla koule. ..jinak sk30 má pomalejší nástup ale oto dele chytá. ..Určitě bych vzal sebou Signál, RS1 Démona. …

šulda

šulda před čtyřmi roky

ahoj.taky se chystám v řijnu na tři denní vypravu a zvažuji hot demona.prosím o radu,je to dobrá volba???

Tomas Filo

Tomas Filo před čtyřmi roky

Karlos » popripade vyskusaj rs1 :-)

Karlos

Karlos před čtyřmi roky

cert » Díky,se Starbaitem začínám,tak budu moc rád za každou radu. ;)

cert

cert před čtyřmi roky

Ahoj,se vsim co jsi vyjmenoval neudelas chybu. Ja chytam predevsim signal a ten me nikdy nesklamal. Tak petru zdar a at ti to jezdi:)

Karlos

Karlos před čtyřmi roky

Čau kluci,chtěl bych poradit s výběrem kuliček…Ted na podzim budu jezdit vždy na takoví ty víkendovky a nebo na celej den.Tak se chci zeptat jestli SK 30 a Signál je dobrá volba?Nebo místo Sk30 dát Hot Démon,nebo s ním ještě počkat až se voda víc ochladí?Budu moc rád za každou radu s SBčkem jsem ted akorát začal a pořád váhám jestli nevzít místo toho SKčka Démona…?

Harvej

Harvej před čtyřmi roky

89074-1-595.jpg

89074-2-762-nahled.jpg

89074-3-303-nahled.jpg

Tak je se vrátil z vikendovky. …par kapru kolo 10–13kg ale jede kousek stal opravdu stal zato…posuďte sami…VŠE na probiotic Monster Crab. …

Hudiny

Hudiny před čtyřmi roky

Chytam na vodach s obrovskym tlakom masiarov a velkym mnozstvom nasadakov, takze susit musim, gule aj tak pomerne rychlo pracuju, nastrahy dipujem malokedy, ked tak si nahadzem 24mm do dipu a necham ich tam hocikolko, mam dojem ze prave stvrdu a nie vymakknu ako popisuju nizsie-ale ja hovorim momentalne o Signale a oni o P. Red one tak neviem

Danda05

Danda05 před čtyřmi roky

Hudiny » a nejsou pak ty koule vycichle ? A když je pak nadipuju, změknou nebo už zůstanou tvrdé ?

Hudiny

Hudiny před čtyřmi roky

Danda05 » ja si kupim gule, hned ich otvorim a dam do sietok, susim ich stale,kym ich neminiem :) ale trochu si necham, ak by som potreboval makksie

Danda05

Danda05 před čtyřmi roky

Firewall » hmm tak to teda asi vysuším všechno. A jak dlouho to necháváš sušit , za jak dlouho je to už tvrdší ? Ještě jsem nenechával koule sušit.

Firewall

Firewall před čtyřmi roky

Danda05 » Právě signal při této teplotě vody radši přesušuju, protože do něho mlátí malé rybky a to je sešup jak hrom :D

Danda05

Danda05 před čtyřmi roky

Firewall » ok díkes za info, tak myslím že Signal je v poho, ten mi tam vydrží celkem dlouho. Ale to ostatní tedy vysuším..

« Nejnovější Novější Strana 1 z 5 (228) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (24 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč