NÁVRAT KE KOŘENŮM

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » NÁVRAT KE KOŘENŮM

NÁVRAT KE KOŘENŮM

Založil alda

Dne 28. 12. 2014 19:42

Odpovědí: 297

NÁVRAT KE KOŘENŮM

už delší dobu sleduju kam kaprařina směřuje a chce mi mi zvracet stopování,lživé údaje o revírech kastování a foukání si do zadku,kde je to co každého jako malého chytlo z úlovku tep,že by praskla pumpa obrovská radost a jako děti i pokora dnes je každej po dvou letech se stojanem odborník na kapry a kdo se vyfotí s logem carpfirmy na prsou hvezda netu :-))))))))

rád bych tu potkal lidi co si váží přírody a ryb a hledá místa tam kam se autem nedostane aby to jestě vychutnal a boilie samozřejmě svoje protože to je další level a né šašky s logem i na čepici :-)))))

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 7 (297) Starší Nejstarší »

Prchlajs

Prchlajs před sedmi roky

ALDO nebyl jsem na carpfishingu nalogován již dlouhou dobu.A ani jsem to neměl v úmyslu.Byť tvoje zadání ,,Zmatečné a zcela zbytečné" mi nedalo a naqlogoval jsem se jen z důvodu toho abych byť jen zcela mizivou menšinu uvedl v obraz.Ty tady kážeš něco co v tvojí mysli musí působit obrovskou rozepři.Kážeš vodu a piješ víno.Byl jsem svědkem toho když jsi tady u nás na pískovně ohrnoval nos nad 12ti kg kaprama,,že prej takový chytáš na berounce"A že chceš nějakou tu 18ctku.,.Aldo tu si musíš zasloužit a dát tomu všechno úsilý který v tobě dřímá.Není to tak jednoduchý jak se zdá.Vůbec tvůj pohled na věc nechápu ty kluku jeden.Neber to jako útok na tebe jen se mi nelíbí že sortýruješ a že se snažíš zjednodušovat něco o čem nevíš nic.

sidneyv

sidneyv před sedmi roky

zewlbába » tí jalčáci a američani, to zas hej :)

zewlbába

zewlbába před sedmi roky

sidneyv » takovej karas stříbrnej nebo truman, kterej tady stejně nemá co dělat, by mi teda v koulích nevadil…btw. mletej tloušť dobrej tloušť; taky : ) (edit: nadsázka)

sidneyv

sidneyv před sedmi roky

Smike » morských rýb je „dosť“ :)
zdá sa mi to uletené naše sladkovodné ryby mlieť do krmiva. Si vezmi, že by to bola zaj účinnejšie a teraz by si každý kaprár namlel do gulí na výpravu dajme tomu 3kg rýb.. za dva roky máme vody vymlátené do tla.

.

. před sedmi roky

Šupina » já bych se na ty sardinky už vysral:), když sem je tam zkoušel dávat, nebylo to lepší, ani horší a spíš tím ty koule prodražíš, rybí moučka je levnější ..kdysi sem tak zkoušel a blbnul. Jinak kdybys chtěl odborníka na netradiční suroviny do koulí, tak se optej Míry Ešpandra, ten by tam byl schopen namlít i mrtvolu. Dělal kdysi hrozný věci, některý jeho koule byly napůl biologický zbraně:)

Šupina

Šupina před sedmi roky

kok » S játrama jsem zatim skončil páč jsem trochu pohodlněj a je s nima víc práce (dvakrát je melu),ale určitě se k nim vrátím kaprům chutnaj a co jsem se docela divil tak amurům taky

Šupina

Šupina před sedmi roky

kok » Jeden rok jsem ,,játrovky" dělal a chytal – v pohodě,nic se nekazilo.Letos chci vyzkoušet krabí maso(v konzer­vě),,Čon´gové"ji maj za zajimavou cenu.
Ty sardinky by stáli za zkoušku ......

Smike

Smike před sedmi roky

sidneyv » a mořské ryby ti v koulích nevadí ?:)

.

. před sedmi roky

Šupina » jak dáš játra, tak se to rychle kazí, …já dával sardinky z plechovky, funguje to úplně stejně jak rybí moučka, kapři to maj rádi

.

. před sedmi roky

sidneyv » spíš je naházet do kastrolu s osolenou vodou a čínskýma nudlema, …polívka jak víno:)

šolcik – co je malý, pomalý a plete se pod nohy, má trošku smůlu:)

Šupina

Šupina před sedmi roky

sidneyv » Nevím proč hnus,někde -tuším v Kaprománii jsem kdysi četl,že Dynamit Baits mele do kulí čerstvé makrely......(já rybí maso nezkoušel)ale syrová játra fungujou, tak proč to nezkusit

sidneyv

sidneyv před sedmi roky

kok » tie pošliapané trebalo pozbierať, pomlieť a nafrckať do boilie:) to ma teraz napadlo, keď vidím, že vedľa riešia mletie bielych rýb do gulí…hnus.

Šolcik

Šolcik před sedmi roky

kok » Já jel loni na kole tady u nás se projet. Začalo pršet a na silnici se z polí vyrojili tisíce malých žabiček. To nešlo se jim vyhejbat. Taky myslím, že jsem jich pár nechtěně přejel.

.

. před sedmi roky

sidneyv » nikdy:), ten chlap mně je krajně nesympatickej, …a ta závěska byla podstrčená pro porovnání velikosti, těch žab sem měl kolem bivaku hodně, asi se vylíhly nebo co, zvláštní bylo, že všude kolem suchej a jehličnatej les, …sem je sbíral a nosil dál od placu, pak sem se na to vysral bo to němělo konce a několik jich nejspíš zhynulo pod mojí nohou:(, samosebou nechtěně, ale tak dávej pozor každým šlápnutím na takový mrňouse

Příspěvek upraven autorem.

sidneyv

sidneyv před sedmi roky

kok » to si mal poslať aj do UK brýlovcovi, že jak si na ňu dlho líčil a jak sa o jeho produkty zaujímajú aj obojživelníci :) možno by aj svoje logo zmenil, eventuálne by ti poslal nejaký propagačný balíček :)

.

. před sedmi roky

Buldozer » jj, radši drž hubu:))

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

kok » zdržím se raději komentáru:-)

.

. před sedmi roky

Buldozer » seš na mě za tu fotku hrdej a zatlačil si slzu, že?:)

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

kok » ty si vůl:-))

.

. před sedmi roky

sidneyv » dík, a s tou žábou mě překvapujete, mě by ta fotka až tak moc nezaujala, ale když to lajknul aj bulda, tak asi je to dobrý:)

alda

alda před sedmi roky

73509-1-404.jpg

kok » taky se mi nekdy povedou vyrovnat :-)))))

.

. před sedmi roky

dasty carp » já to umím:), ale teprve včera sem začal dojit foťák a hrabat se ve složkách

dasty carp

dasty carp před sedmi roky

kok » Konečně jsi se naučil posílat fotky)Pěkný

sidneyv

sidneyv před sedmi roky

kok » super fotky a krásna príroda. žabka je nambr one:)

.

. před sedmi roky

73503-1-218.jpg

alda » a na tuhle jsem obzvlášť pyšnej:), …bo je to asi jedinkrát kdy mně to fakt lícovalo a mám pruty pěkně pohromadě:). Ukáčka by sice pištěly za ty klacky kolem, že nemám sklopený kličky a že nemám bobiny, ale pro mě je tohle nadlidskej výkon, jinak to mám vždycky jak cigán

.

. před sedmi roky

73499-1-229.jpg

73499-2-511-nahled.jpg

73499-3-406-nahled.jpg

alda » já sem dávám pro sichr jen to co mně nevadí když lidi poznají. Jínak fotit neumím, ale sem u vody často a hodně za mě zmákne příroda a světlo

Ťava

Ťava před sedmi roky

Šolcik » sám seš MRK

alda

alda před sedmi roky

73494-1-101.jpg

73494-2-683-nahled.jpg

73494-3-285-nahled.jpg

kok » tak mam rad vetsi vody a na fotce diky mostu poznas vodu zase jsem propalil revir :-(( mas pekne fotky i ja vyfotim nekdy neco ale ne pokazdy u me to je souhra nahod :-)))

.

. před sedmi roky

73492-1-207.jpg

73492-2-482-nahled.jpg

73492-3-653-nahled.jpg

alda » tady na ty sem jako amatér hrdej zase já, …možná i tuším na které vodě si to štráduješ:)

alda

alda před sedmi roky

73486-1-479.jpg

73486-2-456-nahled.jpg

kok » na tu fotku jsem hrdej a ani nevim jak jsem to dokazal :-))) a takhle vedou ty cesty mimo lidi :-))

.

. před sedmi roky

73485-1-144.jpg

Šolcik » a tady ještě její nohy

Šolcik

Šolcik před sedmi roky

kobr.d » Nemám potřebu. Stejně to nikam nevede.

.

. před sedmi roky

73482-1-844.jpg

73482-2-127-nahled.jpg

alda » je těžký udržet kázeň, ale CF dělají lidi co přizpívaj, a každej přijde s jinou troškou do mlýna a každýho zajímá něco jinýho. Šolcik nás tady zmrdal, ale nic nám tu nenapsal, takže hádám že prd ví a nebo je tajnůstkář:) a nebo odsud sosá jen informace a plkama mu hážem klacky pod nohy, nemůže se pročíst k „jádru pudla“ a to ho sejří:), …jinak pěkná zimní fotka a kontruju neskutečně drzou labutí, vylezla z vody, přišla ke mně, prohlídla si mě a pak žrala z ruky a když už sem jí nechtěl dát, chtěla se málem prát

kobr.d

kobr.d před sedmi roky

Šolcik » Když se ti zdá, že se řeší hovna, tak zkus ty sám přidat něco zajímavého. Třeba se z toho rozjede pro všechny přínosná diskuze.

alda

alda před sedmi roky

73473-1-771.jpg

kok » ne mazat nebudu nemam cas se tomu venovat to je starost spravcu)´(zivy to stranku CF) par fotek tu bylo zajimavejch hlavne z tve strany koukam ze se tu casem i lidi prestali venovat prvni casti diskuse coz jsem rad protoze to byl muj pohled na to kam to smeruje ale ne o cem tato disluse mela bejt a ze to ted nejde smerem co jsem chtel je jen chyba tech co sem napisou blbost mimo misu ale o tom si kazdy musi udela obrazek sam ja si obcas prectu a podivam na hezke fotky a relativne nedotcenou prirodu diky tomu ze tam nevede cesta a clovek je ochotny za tema misty cestovat dost slozitou cestou necestou :-))

.

. před sedmi roky

Šolcik » diskuzní fórům bez hoven je jako rybník bez vody, …my si tady krásně potlachali, autor diskuze nám to pak stejně promaže, tak nám to teď nekaž:)

Šolcik

Šolcik před sedmi roky

Zase řešíte hovna jako na mrku.

judas.d

judas.d před sedmi roky

kok » Jj,vím o klukovi co měl tak deset let a chytl metrovího tak ho od tama smíkal až do první ulice:-)))Je to vyrabované.A teď i dost hlídané,což se nelze divit když tam omladina dělala bordel.

.

. před sedmi roky

judas.d » aha, a o těch hadech jsem slyšel, ale podle mě už vyčubaná voda, místní to podle mě splundrovali, …jinak ze člunu je vidět i nějaký těžařský zařízení co je tam utopený pod vodou, vůbec nelituju že jsem ho vzali, bylo to jak čumět do akvárka:)

judas.d

judas.d před sedmi roky

kok » Jo kamaráde to dřív se tam chytalo na blavku když jsme byli floutci to byl masakr i okyši tam byli luxus a hadi do udírny o těch ani nemluvím.Když jsi byl ještě ve varlatech tak to byl svaz:-)))

.

. před sedmi roky

judas.d » my jsme lapli nějakou plus minus deset kilo nej, …a pěkná voda, takovej atyp, nic podobnýho sem neviděl, snad jen výkleky a svobodné heřmanice, ale to je jinej level, jak velikostí, tak hloubkou

.

. před sedmi roky

73398-1-167.jpg

73398-2-270-nahled.jpg

73398-3-910-nahled.jpg

zapovězená voda, …pohled z místa lovu, směrem ke světlu stráň nad naším bydlením a směrem dolů ze stráně je vidět náše bivakoviště. Z fotky není vidmo, ale sešup byl celkem prudký a s karimatkama jsem pohořeli, takže chrápačka v sedě jen na křesílkách, rozbitej sem byl tehdy jak cigánská hračka:)

judas.d

judas.d před sedmi roky

kok » No možné to je, zenit té vody byl před patnácti léty léty pak už pomalu šla do kytek.Kapři tam byli spíš na délku než na váhu:-))))Tu vodu znám od děcka,tam jsem začínal s pytlačkou:-)

.

. před sedmi roky

judas.d » ten člun odpovídal velikosti té vody:), …prostě jsme ho tehdy vzali, …jinak prdel že za tři dny lovu jsme pochytali skoro všechny ryby co tam plavou, …toho největšího ale ne, udajně tam byla přivezená nějaká čtrnáctka z mlýnů, ale jen jedna bába povídala. Jednoho kapra jsem chytli dvakrát za tu výpravu, jsou tam asi hladní, ze člunu bylo vidět fakt všude a kam ses podíval, jen holej kámen

judas.d

judas.d před sedmi roky

kok » Ty vole tam chytat ze člunem?na takové louži:-))))A z těma kapříkama máš pravdu:-))

.

. před sedmi roky

73389-1-821.jpg

73389-2-642-nahled.jpg

73389-3-814-nahled.jpg

z místa kde to chce zase zapálení a krapet odvahy

.

. před sedmi roky

73388-1-654.jpg

73388-2-669-nahled.jpg

.

. před sedmi roky

73387-1-538.jpg

73387-2-972-nahled.jpg

73387-3-615-nahled.jpg

jen tak nature fotky

.

. před sedmi roky

73385-1-178.jpg

73385-2-502-nahled.jpg

tady to bylo taky cajk, nerevír, menší voda a zdroj pitné vody, kde je jen pár menších kaprů, takže ikdyž někteří poznají, není co propálit, …prý hodně hlídaný a dávaj zde bločky, my měly tehdy štěstí, každopádně brutálně čistá voda a ze člunu šli kapři pozorovat jak plavou u dna, hloubka je všude 6metrů

.

. před sedmi roky

73381-1-589.jpg

73381-2-108-nahled.jpg

73381-3-303-nahled.jpg

Ťava

Ťava před sedmi roky

kok » ja si vozik ale koupim stejne

.

. před sedmi roky

Šupina » vypadá to originálně:)

Šupina

Šupina před sedmi roky

73352-1-179.jpg

kok » kok píše:,,koupíme letos ten traktůrek a nebo odstrojíme sekačku na trávu"
a co tohle :Motorové kolečko".

.

. před sedmi roky

Kocháč » nekapraří, ostříhal dredy, posiluje a dal se na cyklistiku, pořád ho hecuju, ale říkal že kapři mu neutečou, ale že se k tomu vrátí, …samosebou řidičák taky pořád nemá:)

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před sedmi roky

kok » Cucák ještě kapraří nebo úplně zmizel?

.

. před sedmi roky

Ťava » ale jen první den, pak už máme hlavy vydýmený:), …pamatuju si jen jak jsem stříleli kobrou po koupačích a jak sem sjížděl dyji na karimatce, bohužel není zdokumentovaný, …ale filla měl hodně diskriminujících fotek na mě a na cucáka, …ta krysa měl foťák vždycky když zrovna nemusel:)

Ťava

Ťava před sedmi roky

kok » ja myslim ze nakecame az moc, nekecej par perlicek s filem mas ..

« Nejnovější Novější Strana 1 z 7 (297) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč