Luxusní navijáky PENN AFFINITY 8000 LTD

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Luxusní navijáky PENN AFFINITY 8000 LTD

Luxusní navijáky PENN AFFINITY 8000 LTD

Založil TROPIC LIBEREC s.r.o.

Dne 28. 11. 2014 11:49

Odpovědí: 106

Diskuze k příspěvku Luxusní navijáky PENN AFFINITY 8000 LTD.

Luxusní model z kategorie big pit navijáků pro nahazování do velmi velkých vzdáleností. Affinity 8000 Ltd vyniká svou pomalou oscilací, díky které dosáhnete opravdu velkých vzdáleností jak s vlascem, … více »

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (106) Starší Nejstarší »

tadychcíppes

tadychcíppes před čtyřmi roky

čuďa » před Vánocema byly tady v čr na spoustu eshopech za 3000

Příspěvek upraven autorem.

Tomáš Vítek

Tomáš Vítek před čtyřmi roky

čuďa » diky.

čuďa

čuďa před čtyřmi roky

Tomáš Vítek » http://www.garryevans.co.uk/…-17220-p.asp

Mam je odsud a bez problemu. Oba vychazi na 6200,–Kc i s dopravou.

Rostik

Rostik před čtyřmi roky

čuďa » 6 200,– za oba?

Tomáš Vítek

Tomáš Vítek před čtyřmi roky

čuďa » Mohl by si mi poslat na jakým e-shopu si je tam kupoval?díky

čuďa

čuďa před čtyřmi roky

118279-1-773.jpg

118279-2-193-nahled.jpg

V pondeli jsem objednal u Anglanu a dnes dosly. Luxusni zalezitost a vysly i s dopravou na 6200. Lepsi navijaky se nedaji sehnat ve stejne cenove kategorii a snad budou slouzit dlouho. Doporucuji !! Mam k nim nove Delphiny Etna cork 3,6m, 3lb (pomer cena/kvalita TOP) a je to skvela kombinace, tesim se na prvni rybu na prutu. Foceno mobilem v rychlosti, jel jsem do prace. Mam k tomu nerez vidlicky NGT.

viceroy

viceroy před čtyřmi roky

Rostik » ja sel do CYGNETU

Rostik

Rostik před čtyřmi roky

viceroy » jasně,nerez co vidíš na fotce cca 1000 ,– ale už je to okoukane,půjdu do hrubšího materiálu :)

viceroy

viceroy před čtyřmi roky

Rostik » mas to pekne sladeny ten nerez program ..... vse NGT ?

Rostik

Rostik před čtyřmi roky

117676-1-762.jpg

Vojc29 » .

Vojc29

Vojc29 před čtyřmi roky

Rostik » Jedničky ale myslíš ne?

Rostik

Rostik před čtyřmi roky

Vojc29 » No vidíš to a já dvoje Affinity mám a dvoje ještě scháním :))

Vojc29

Vojc29 před čtyřmi roky

Karasík » No já ti nevím. Ale je to jak říkáš. Já jsem ho měl možnost držet v ruce a prostě jsem si řekl že ne. Shodli jsme se na tom 3 lidi na místě přímo v porovnání s jedničkou že je prostě horší. Jedině co je pecka tak jako vždy u PENNu brzda to je fakt.

Karasík

Karasík před čtyřmi roky

Vojc29 » Chapu tvoje osobni pocity. Kazdemu sedi neco jineho a ma ruzne predstavy. Obecne me zarazi jak se okamzite kolem techto navijaku na forech objevi pomalu hysterie, pritom je jeste nikdo nemohl poradne vyzkouset. Ja si nemyslim, ze ten navi je vyrazne horsi nebo lepsi nez navijaky ve stejne cenove kategorii. Nekolik sezon bez problemu vydrzi. Brzda se jevi super, chod mi prijde normalni a stejne se vyjadril i kolega Lajnator. Klicku kazi jen bajonetove sklapeni a libi se mi jeji sroubeni rovnou do tela misto klasickeho sestihranu, kde vznikaji vule, ktere mi vadi. To zde neni ;)

Vojc29

Vojc29 před čtyřmi roky

Karasík » Celkově provedením. Vůle na klice. Chod navi mě taky nepřesvědčil. Nevím za ty peníze asi nic pro mě nakonec. Jedničky jsou podle mě o třídu lepší.

Strny

Strny před čtyřmi roky

Martin Bartoš » klička v pohodě jak již někdo psal vule je u všech pennu a ne jen u nich ale je to o zvyku vlasec namotan a klicka stále v pohode.Ale že bych tam mel vuly 1,5 cm to rozhodne ne max do 5mm jinak pohodícka mam ještě stare daiwi emblem made in japan a tam je vule taky.jediny co me stve ze uz nedavaj dve civky ani dve klicky ale což o to klicku preziju ale ta civka mě mrzi.do budoucna se pokusim nejak tu vuly opravit pokud to pujde. jinak super masinky uz se tesim az stim nahodim a snad i něco zdolam :-D jinak sem tam napalil 200–250m 0,35 jako podklad a na to 600M 0,25 :-)

Rosťa S.

Rosťa S. před čtyřmi roky

117609-1-632.jpg

Měl jsem Affinity, uvažoval a obhlížel Spiny a pak narazil na tyto. Není o čem a dokonce i bez vůle na kličce. Jedna cívka velkokapacitní a druhá kónická mělká na házení. Jsem po velmi dlouhé době naprosto spokojen s navijáky.

Karasík

Karasík před čtyřmi roky

Martin Bartoš » ta vule po obvodu. Jako kdyz prestanes tocit, tak se klika pohne dopredu jeste o 1,5 cm? Jinak mam dva kusy. Pokud navijim necitim ze by se neco vyklalo. V pohybu vpred nebo vzad nepocituji zadnou vuli. Jedinou vuli zpusobuje bajonetove sklapeni klicky, ktere je rekneme nestastne zvoleno. Zde jde ovsem o pohyb, ktery musim chtit vyslovene udelat. Normalne klickou k/od navijaku nelomcuju. Mimochodem jsem dnes jeden otevrel. Cinan je namazal radsi vic, nez min, ale to je asi tak vsechno co bych jim vytknul. U navijaku s touto cenovkou neocekavam zazraky.

Dida

Dida před čtyřmi roky

Michal Šibor » součástky jsou možná z USA, ale sestaveno je to určitě u šikomoček…nebo vyrobeno v číně a sestrojeno v USA, ted už si nejsem jistý jak to je…každopádně už to někdo psal i na MRku, probíralo se to tam

Michal Šibor

Michal Šibor před čtyřmi roky

Tápa » zajimavé,já viděl něco jiného..foto ale nemam

Tápa

Tápa před čtyřmi roky

117602-1-880.jpg

Michal Šibor » Nevidím moc rozdíl v těch krabicích.

Michal Šibor

Michal Šibor před čtyřmi roky

117600-1-518.jpg

117600-2-310-nahled.jpg

Mám Spinnfishery,teď druhou sezonu,zatím spokojenost. Jsou to fakt mašiny,celokovové tělo ,hladký chod,pomalá oscilace.Velikost tak akorát. Zatím žádný problém. Vůle v kličce je na všech Pennech. Možná bych ji zkusil vyplíškovat. Uvidíme jestli to pomůže. Jinak bych ještě dodal, že jsem si vybíral mezi Spinnfisher a Affinity. Stačilo se podívat na krabici s nápisem CHINA u Affinity a bylo rozhodnuto. Na Spinnech je MANUFACTURING COMPANY PHILADELPHIA.

Martin Bartoš

Martin Bartoš před čtyřmi roky

Strny » co klicka?dokud jsem nemotalsilon tak bych o vuli rek ze prumer…po namotani se zvetsila…

Martin Bartoš

Martin Bartoš před čtyřmi roky

Karasík » zpracovani pro oko je jeste jakz takz…kdyz s nim ovsem zatocis je to hruza…velka vule v kloubu klicky…u me cca 1,5cm na obvodu…z pod matice civky jsem vytahl sponu a z pod kloboucku ktery stahujes pro sklapeni klicky druhou,absence nahradni civky cou u navi tehle ceny by byt mohla,jak se bude chovat u vody uvidime.Kazdopadne je protahnu poradne pac na odhoz budu pouzivat jen je a pouzivam olova i 130g…jak to ustoji se uvidi po sezone coz u me byva kdyz to pocasi do oli 31.12…kdybych si je mel vybrat tak je nevemu,ale byly vymenou za prvni radu Affek…

Daniel Markievič

Daniel Markievič před čtyřmi roky

117597-1-325.jpg

Tohle je taky velká pecka.
Penn Spinfisher V SSV 7500 LC LTD Limited Black Edition

Karasík

Karasík před čtyřmi roky

Vojc29 » čím tě zklamaly?

daniels

daniels před čtyřmi roky

117595-1-403.jpg

2× za 180liber…

Vojc29

Vojc29 před čtyřmi roky

Strny » Mě težce zklamali tak jsem je nakonec nebral. Když jsem je chytl na FOR FISHING do ruk tak jsem byl zklamanej teda.

Strny

Strny před čtyřmi roky

117589-1-393.jpg

117589-2-698-nahled.jpg

Tak konečně doma novinka limited edition penn affinity II 8000ltd LC
Super mašinka s velkou kapacitou civky.Tak uvidime :-)

kalinz

kalinz před čtyřmi roky

Zdar tuningovali ste niekto navi ako sa v poslednej dobe tunnigujú navi shimano ? Myslím na pridávanie ložísk/podloži­ek ????

smolda

smolda před čtyřmi roky

Tom456 » Taky jde o to, jak ten vlasec navíjíš, můžeš to konit už tam.

kalinz

kalinz před čtyřmi roky

Tom456 » skus si koupit olovo ktere ti ho odkrouti je to take speci se zarezi mozna pomuze

wabi

wabi před čtyřmi roky

Tom456 » jsem stejného názoru jako ostatní…pravdě­podobně ložisko.Mám navi už dva roky a absoutně bez problémů. Ale napadá mne…ke kroucení dochází při dálkovém zavážení, nebo při odhozu?

Radek FBC

Radek FBC před čtyřmi roky

Tom456 » podle mě je v hajzlu ložisko na rolně, Teda jestli tam je… Co jinyho by to mohlo být

Tom456

Tom456 před čtyřmi roky

Zdar,
nemáte někdo problém s kroucením vlasce u PENN AFFINITY 8000 LTD? Otec je má druhým rokem a už je tam 4. vlasec překroucený. Jako poslední jsme použili oba P-line fluoroclear, zatím co na Pennech to má za sebou asi po 10 nocích, ten můj na Daiwa Entoh drží asi už 30 nocí a neměl jsem s ním jediný problém, na základě toho usuzuji, že je chyba u navijáku. Nevíte v čím by to mohlo být? Podotknu, že rolničky jsem promazával a na oko vypadají, že chodí tak jak mají.

wabi

wabi před čtyřmi roky

Krajíc » Souhlasím. Před rokem jsem si 8000 Lc taky koupil a zatím jen kladné zkušenosti.Zavážím i více jak 450m s olovem kolem 180g a navi stále jede na jedničku.

wabi

wabi před čtyřmi roky

Dominik Mokriš » Na druhou mělkou odhozovou cívku LC se mi vešlo necelých 300 m. o,17…absolutně dostačující k odhozu :-)

Krajíc

Krajíc před čtyřmi roky

104335-1-805.jpeg

Zdravím, sice nemám 8000 Ltd ale 8000Lc ale mohu říct, že zatím super motadla. Ted 5 dni na výpravě olova 130 to stahuje jak nic, super brzda krátka a odhoz s 0,34 mm vlascem pecka.

Dominik Mokriš

Dominik Mokriš před čtyřmi roky

Tak to som rád,že tam toľko vojde :)) …tá druhá cievka je menšia ? diki moc za info :)

wabi

wabi před čtyřmi roky

Dominik Mokriš » Na velké cívce Pennu 8000 mám natočeno 1200m 0,17/17kg… a ještě by se tam asi 200m vešlo :-) Doporučuju u prodejce si natáčet na navi pletenku sám , než si nechat na stroji natočit cívku.Na cívku se díky perfektní pokládce Pennu vejde víc.

kalinz

kalinz před čtyřmi roky

Diky za rady uvifim ak mi tie 7000 poslu z uk pojdem do nivh :D

kalinz

kalinz před čtyřmi roky

Jirka Šindelář » diky

daniels

daniels před čtyřmi roky

104231-1-398.jpg

kalinz » A Penn

daniels

daniels před čtyřmi roky

104230-1-895.jpg

kalinz » Shimano Medium Baitrunner XT-A LC muj favorit.

Dominik Mokriš

Dominik Mokriš před čtyřmi roky

Zdravím chlapi, rozmýšľam o kúpe tohto navijáku, potrebujem ho na ďaleké vyvážky, neviete mi povedať koľko naň vojde šnúry? dám tam 1000 m 0,14 ? (porovnanie s XCS,tam toľko vojde) . Dík za odpoveď.

MarasT_

MarasT_ před čtyřmi roky

kalinz » Mám Surfblaster 7000 a super..přesně jak píšou přede mnou, ta 8 000 je fakt velká, proto jsem šel do 7K…a skvělá volba ;) .. poslal bych i fotky od vody, ale včera jsem si na rybách šikovně rozsedl mobil.

Tomajo

Tomajo před čtyřmi roky

kalinz » ten big baitruner je na odhoz velká kráva. I ta 8000 Penn zbytečně velkej. Taky bych doporučil spíše tu 7000 Affinity nebo Sufblaster.

cba

cba před čtyřmi roky

kalinz » Mám zkušenosti s tím Pennem, ale bral bych ho ve velikosti 7000, ta osmitisícovka je na nához podle mě moc velká, jestli to máš na zavážku tak klidně ber osmitisícovku. Není špatnej ani ten Surfblaster, má ho děda a je to pěknej strojek.

kalinz

kalinz před čtyřmi roky

Zdar sory že otravuji ale už mi z toho jeb* :D neviem sa stále rozhodnúť ktoré navi na odhoz jestli
Penn affinity 8000 ltd alebo shimano big baitruner ??????????????

wabi

wabi před pěti roky

dejvid » Tak teď máš na ně slevičku na Ravenu..jen za 3699
https://www.raven-fishing.cz/…roduct/5481/

dejvid

dejvid před pěti roky

martan01 » v Ravenu nejlevnější za 4050kč,třeba bude nějaká akce,nebo při odběru více kusů ti dají ještě slevičku,ale tahle cena je už slušná :)

dejvid

dejvid před pěti roky

wabi » díky za info,teď se na ryby nedostanu tak si počkám jestli bude někde nějaká sleva a jdu do něj :)

martan01

martan01 před pěti roky

Chlapi nemaji nekde na tento vratek slevu?

smolda

smolda před pěti roky

wabi » Tam jsem byl jednou v životě, mrknout na kamaràda. Tohle není můj šálek kafe, ale jestli se tam vyskytují takoví ženský, proč ne. :-))

daniels

daniels před pěti roky

wabi » tak hod hned nějake foto taky by se mi zamlouvaly..

wabi

wabi před pěti roky

smolda » to jako myslíš jako na Machačce 18++ :-)) ? V mém věku už radši dávám přednost pivu ze zdejší občersvovny:-))

wabi

wabi před pěti roky

daniels » jojo.. s baitem :-) Taj už jsou obuty a zítra vyzkouším jak chodí…třeba na to něco nedopatřením něco chytnu :-)Hlavně si chci vyzkoušet odhazování a porovnat s 8000..
Na dvou prutech jsem měl okumy 865, tak jsem je vyměnil.

Dida

Dida před pěti roky

smolda » nn berou jen ty starší sexy ročníky :-)))

smolda

smolda před pěti roky

Dida » to se na ně dají balit i mladší holky 18+ ? :-)

daniels

daniels před pěti roky

wabi » to jsou s baitem co…

Dida

Dida před pěti roky

94159-1-190.jpg

Navijáčky jsou super, někomu může vadit ta vůlě v kličce ale na chod a vlastnosti navijáku to nemá vůbec žádný vliv. Šlapají zatím na jedničku a už mají na kontě i 18+ :-) úžasná je ta superhlasitá brzda, ne jako u nových shiman, kdy ty pérka se hned vykvedlají a máš z toho tichý naviják.

wabi

wabi před pěti roky

Tak aby toho nebylo málo…tak jsem si včera přivezl předčasného ježíška od zeťáka…2× penn 7000 Ltd.Nádobíčko jsem už zazimoval a teď chodím kolem nich jak mlsný kocour a přemýšlím, kdy je půjdu provětrat .......asi je obuju…to nejde vydržet.. :-)

wabi

wabi před pěti roky

dejvid » začetl jsem se do Tvé diskuse o volbě odhozového silonu.Na odhozové mělké cívce pennu/8000/ mám od začátku 250 m. 0,17/17kg. pletenku zakončenou olověnkou s průběžnou montáží…zatím mě to při odhozu nikdy neprasklo..jen to trochu řeže.Takže bez rukavice ani ránu :-)

wabi

wabi před pěti roky

dejvid » Moc příspěvků tu není,zatím jen ty co se otevřou na této stránce a pokud nějaké, tak jen relativně krátké roční zkušenosti s těmito navi. stejně jako já, A mé zkušenosti?..jen absolutně kladné..zatím :-) Často vyvážím i přes 400m a stahování olov kolem 175 g. je absolutně hladké a navi to ani nepozná…tady oceníš i vysoký návin na jednu otočku.Odhozy do dálky taky bez problémů …jen čas od času mi to ulítne bokem..ale to není vadou navi a ani prutu :-)Brzda?..perfektní a citlivá.Někomu se třeba zdá krátká…ale je to jen síla zvyku.Mě plně vyhovuje
,Změkčit chod brzdy se pravděpodobně dá…zařadit plsťový,nebo flanelový kroužek o stejném přůměru ..odposlechnuto od jiných rybářů…ale proč?

Milan Rostek

Milan Rostek před pěti roky

93870-1-592.jpg

93870-2-883-nahled.jpg

Navijáky mám 8 měsíců a jsem spokojený. Někdo to tady porovnával s ultegrou XSC které jsem měl a vlastnil jsem je asi měsíc. XSC se nemůže s affinity absolutně rovnat!
Affinity má lepší brzdu i návin a lépe se sním stahují těžká olova.
Za mě ultegru jedině XT.

Petr Zverina

Petr Zverina před pěti roky

Taky jsem si je ted poridil a uvidime, jak to bude s rychlosti brzdy. Prijde mi ze je ukrutne rychla – 1/4 otocky volno → zdolavaci pozice. Existuje popr. nejaky figl, jak brzdu prodlouzit? Diky.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (106) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč