S prckama u vody...

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » S prckama u vody...

S prckama u vody...

Založil Marda

Dne 22. 8. 2014 22:00

Odpovědí: 45

Touhle dobou jsem už lehce přes tři roky v jiným levelu… Lehce přes rok pak ve dvojitým :o)
Jestli v tom někdo frčíte podobně, tady je prostor pro zprostředkování rybařiny s prckama :o)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (45) Starší Nejstarší »

Marda

Marda před pěti roky

zewlbába » Jasan, když byli kluci dva, to byla pohodička… Zejtra to bude sedum tejdnů co se do party přidal třetí pinďour :o)

zewlbába

zewlbába před pěti roky

Lumír » koukám, že ty taky pěkně :))) ať tě holky moc nezlobí a ať Vám to klape

To Marda : ty bláho, ty už máš tři, jo? Pamatuji, jak jsme se bavili, že se dvěma je to peklo a ty už jedeš úplně jinej level :D

Lumír

Lumír před pěti roky

89017-1-858.jpg

zewlbába » No ja vim celkem presne jak to s nema pujde… :)
Kazde minuty na rybach si budes vazit jako nikdy predtim…
Je to s nema nekdy sice k zblazneni, ale nemenil bych:)
Budes muset byt druha mama…

zewlbába

zewlbába před pěti roky

kobr.d » vidíš to mě nenapadlo, po těchhle už se slehla zem, budu se muset pochlapit až jim bude rok, teď by se to blbě počítalo to bude

zewlbába

zewlbába před pěti roky

Marda » ke kořalce to naštěstí nedávají, to už bych jich měl asi celou školku :) ale buď je ženě přibalili k antikoncepci nebo někdo v porodnici udělal fatální chybu :)))

kobr.d

kobr.d před pěti roky

zewlbába » Flašky jim někde ulož. Až jim bude 18náct tak si dáte spolu do nosu. Naši kluci mají uloženou domácí slivovici. Jednu čeká odšpuntování v únoru a druhá si bude muset ještě 8 let počkat. :-))

Marda

Marda před pěti roky

zewlbába » Proboha, snad se tohle teď nefasuje k tý kořalce? V tom případě budu od teď dobrovolně abstinovat. Mě tři kousci bohatě stačej :o)
Btw… pěkně ty :o)

zewlbába

zewlbába před pěti roky

88939-1-167.jpg

Jsem zvědavej, jak to půjde s těmahle dvěma trablmejkrama…

Martin Borč

Martin Borč před pěti roky

a zdolávačka

Příspěvek upraven autorem.

Martin Borč

Martin Borč před pěti roky

88926-1-218.jpg

Prvorozený synek si jde chytit svou první rybičku…

Millan Millan

Millan Millan před šesti roky

JKh » keď spomínaš tú deku malá má zasa klasickú ružovú plienku a už má 4 roky a tak isto bez nej spať nemôže

Sněžnik

Sněžnik před šesti roky

88864-1-720.jpeg

JKh » Super fotky ,pěkně si to malá užívá:-)

Já si na spaní v bivaku ještě budu muset nějaký ten pátek počkat,takže zatím „S prckama u vody…“ trochu jinak :-))

JKh

JKh před šesti roky

88862-1-254.jpg

88862-4-345-nahled.jpg

88862-4-324-nahled.jpg

88862-4-470-nahled.jpg

Jsou ji 2,5 a byli jsme spolu poprvé na déle než jednu noc, zvládla to suprově a já budu muset koupit pořádný bivak (1man+1 child) :-)

PS: ani jsem si nevšiml, že před rokem jsem již dával příspěvek:-) No, jak to letí…
Všimněte si té deky, říká ji „SA“ a bez ní ani po roce neusne…má díry snad všude…

čahounek

čahounek před šesti roky

88855-1-477.jpg

88855-3-423-nahled.jpg

88855-4-407-nahled.jpg

88855-4-497-nahled.jpg

Tak 4 letej už na splávek lape moc rád a něco už popíchal…a 1,5 roční taky začíná omlacovat kameny po březích :-)

wallys

wallys před šesti roky

88846-1-330.jpg

88846-2-356-nahled.jpg

88846-3-571-nahled.jpg

88846-4-371-nahled.jpg

S mím Prďolou k vodě chodíme od kočárku,ale ryby začínal chytat od 4 let a takto to vede dnes :-) většinou na feeder nebo plavanu ..

Ondra

Ondra před šesti roky

88727-1-953.jpg

88727-2-442-nahled.jpg

88727-3-117-nahled.jpg

88727-4-566-nahled.jpg

S rybami i náčiním ho seznamuji již od kolébky, ryby se mu líbí a má je rád. Tak jen doufám, že mu to vydrží:o)

GRUPA

GRUPA před šesti roky

88642-1-778.jpg

Jeden řádkáč z hladiny.

Pescador

Pescador před šesti roky

88641-1-941.jpg

Jedna z poslednich rychlych vychazek na reku…

smolda

smolda před šesti roky

61775-1-544.jpg

61775-2-495-nahled.jpg

61775-3-890-nahled.jpg

61775-4-891-nahled.jpg

Tak jsme se dneska s kolegou a dcerkama vrátili a zvládli jsme to i bez maminek. Rybek bylo dost, ale váhovej průměr nebyl nic moc, aspoň se holky nenudily.

chrasty

chrasty před šesti roky

61362-1-564.jpg

2014 :) nejméně času na ryby. Malej už ale poprvé chytá sám.

chrasty

chrasty před šesti roky

61361-1-474.jpg

61361-2-555-nahled.jpg

61361-3-776-nahled.jpg

61361-4-891-nahled.jpg

2013 :)

chrasty

chrasty před šesti roky

61360-1-420.jpg

61360-2-662-nahled.jpg

61360-3-254-nahled.jpg

2012 :)

smolda

smolda před šesti roky

S kolegou a s dcerkama vyrážíme ve středu, jsem zvědavej jak dlouho to vydržíme bez maminek.

JKh

JKh před šesti roky

61305-1-509.jpg

61305-2-498-nahled.jpg

61305-3-590-nahled.jpg

letos poprvé jednonočka…1,5 ro­ku, příští rok to bude již déle.....jen nevím, zda nebude ta kouzelná pohoda pryč:-) Bude hlídat strejda Martin, nebo Filip:-)) Ten čurbes kolem a ve stanu patří samozřejmě k ní a pochopitelně k mamince, na mě zůstalo brolko…

Ťava

Ťava před šesti roky

61280-1-369.jpg

taky už jsem Johanku vyvezl 5noci jsme vydrzeli

Pulec7

Pulec7 před šesti roky

Marda » :-D, kolik mu tady bylo? Márovi bude příští rok v létě 2 a 3/4 takže to vůbec nebudu řešit čapnu ho nacpu ho do auta a jede :).

Tomajo

Tomajo před sedmi roky

Marda » toz ja jsem na tom uplne stejne. Starsiho kluka uz sebou obcas beru k vode a ucim ho na splavecek. Zatim jen na par hodin a jednou jsem ho vzal i na pres noc. Zvladnul to suprove.Ted naposledy jsem ho vzal i vlacet a taky jsme to v pohode zmaknuli a nejakou tu stiku chytli.

Panky

Panky před sedmi roky

61243-1-403.jpg

Návštěva. :D

Marda

Marda před sedmi roky

Pescador » Big boy and Fat boy :o)

Pescador

Pescador před sedmi roky

61238-1-461.jpg

Marda » V akvarku se chyta nejlip, taky jsem jako malej testoval tatovy skalary :o)

Podarilo se mi vyhrabat prvni Ondrovo foto s rybarskou tematikou…

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Marda » asi nechce mít víc času na souseda:-)))holka se bojí mouch,komára atd,jsem z ní na prášky a u vody to s ní bude asi obtížné,čistě panelákové dítě:-(Každý den ji tahám do přírody ale nepomáha nic:-)

Marda

Marda před sedmi roky

Buldozer » Maminka se doma sama bojí, že zakázala? ;-)

Marda

Marda před sedmi roky

Pescador » To já od jeho dvou let musel občas napustit odpoledne vanu, on si vzal můj (teď už bejvalej) prut na dírky, osazenej stařičkým Shakespere Sigma 0,30, vlasec, splávek, olůvko… a už to mrskal. Bohužel od tý doby, co dokáže přemisťovat židle, si s tím cajkem někdy vleze před 400l akvárko a zkouší těstí tam :-D

Pescador

Pescador před sedmi roky

Marda » Neboj, to se zmeni… Kdyz mu byl rok a pul, sedel v obyvaku na Fatboyi, v ruce mel vysunovaci metr (jako prut) a na zemi pohazene ruzne rybicky a „lovil“ je. Takze to ma asi v genech :o)

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

61233-1-158.jpg

61233-2-648-nahled.jpg

Na noc nám k vodě máma zakázala jít a tak trénuje doma držení:-)

Marda

Marda před sedmi roky

Pescador » „Trpelive sedi a ceka“ Když koukám na Matyáše – u nás nereálný :o))))

Pescador

Pescador před sedmi roky

61231-1-649.jpg

61231-2-693-nahled.jpg

61231-3-717-nahled.jpg

61231-4-872-nahled.jpg

Adelka je na nejake pobihani po brehu jeste moc prtava, ale Ondra se mnou chodi moc rad. Zvladnul v pohode i noc bez maminky… Trpelive sedi a ceka, obcas nahaze boilie do vidy, obcas tam spadne on, ale trpelivost se splavkem zatim nema. Asi bude vlackar, protzoe ho bavi porad jen tocit klickou. V breznu ale skoro sam zdolal kaprika, tak ho to snad chytne. Kdyz ne, svet se mi nezhrouti…

Johan

Johan před sedmi roky

Marda » Teď jsi provalil Pulcovu tajnou techniku :)

Marda

Marda před sedmi roky

61229-1-504.jpg

Johan » Takhle krmí od tý doby, co mu vloni ukázal lov trofejních kaprů „štlejda“ Pulec ;-)))

Johan

Johan před sedmi roky

Marda » Podle toho, co jim tam mladý sype, si tam spíš stavíte umělou lavici :)

Marda

Marda před sedmi roky

Johan » Šikovnej pomocník na zavážení :o) Já se toho svýho taky snažím učit krmit něčím jiným :o)))

Johan

Johan před sedmi roky

61222-1-447.jpg

Není nad trochu klidu u vody :) Nechtějte slyšet ten cirkus, co se spustí, když ho z člunu vysadím! Snad se jednou dočkám toho, že mi z něj vyroste parťák na ryby…

Marda

Marda před sedmi roky

61220-1-949.jpg

Jonatán asi tušil v čem je háček a pobaveně sledoval :o)

Marda

Marda před sedmi roky

61219-1-835.jpg

Asi nezvolil nevhodnější krmení :o)))

Marda

Marda před sedmi roky

61216-1-187.jpg

Dneska jen tak lehce s kočárem kolem vody… Mates se divil, že mu neberou i když poctivě zakrmoval…

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (45) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč