VOLBA BOILIES

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » VOLBA BOILIES

VOLBA BOILIES

Založil Pidess

Dne 10. 7. 2014 18:10

Odpovědí: 30

Dobrý den,
mohli by jste mi prosím poradit nějakou levnou a slušnou firmu na boilies? Chytám nejvíc na Labi okolí Borek, Lysá. Díky moc za názory.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (30) Starší Nejstarší »

Tomajo

Tomajo před osmi roky

kok » taky si tady chci smočit woe :-)

.

. před osmi roky

Tomajo » nebuď kazišuk když se to tady tak pěkně rozjelo:))

Tomajo

Tomajo před osmi roky

58388-1-544.jpg

kobr.d » já tedy rozhodně ne. Za mě jedině ..... http://www.vasr.cz/ :-))))

Příspěvek upraven autorem.

Johan

Johan před osmi roky

kobr.d » Ja ne! Nebudu prece podporovat rozvoj ALKOPUNKU ;)

Drinks

Drinks před osmi roky

kobr.d » Já :o)

kobr.d

kobr.d před osmi roky

Ještě někdo, kdo doporučí KOKpro? :-))))

Okurkáč

Okurkáč před osmi roky

Jan Vrba » ????

P.H.

P.H. před osmi roky

Pidess – pokud chceš něco levnějšího a přitom velice slušného vem si to Kok pro od DH, kdyby sis chtěl nakoulet vlastní kule, jde vzít směs Suprafish od Jet Fish, ale to chce dotunit a přidat do toho trochu rybiny a robin red a nebo si namíchat vlastní směs, tam se dá klidně na 100 Kč/kg dostat.

Honza 68

Honza 68 před osmi roky

Okurkáč »

Šulcik

Šulcik před osmi roky

Šulcik

Šulcik před osmi roky

Jednoznačně koule KOKpro od DH baits.Kvalitní koule vše na přírodních složkách…Zachytáš si a zároveň neuškodíš kaprům chemií.

Peťas

Peťas před osmi roky

Pidess » Úspěšně na něj chytám, ikdyž jdu třeba jen na pár hodin po škole a nebo například jen na jednu noc :)

Michal

Michal před osmi roky

58330-1-308.jpg

Pidess » ja bych chytal na LK baits byt tebou Black Protein a Nutric acid :D

cba

cba před osmi roky

Pidess » a když si koupíš levnější boilies od stejný firmy tak to neni levnější ? :-D

Pidess

Pidess před osmi roky

jiřinator » já si neztěžuju, jen mě zajímá levnější možnost, leze to trochu do peněz :-)

cba

cba před osmi roky

Pidess » tak to tě moc nechápu proč chceš měnit firmu, chytáš na ty z těch dražších a stěžuješ si že je to drahý, si vem krvavýho huňáčka nebo multibait a máš to, chytat se na to určitě dá

George

George před osmi roky

Určitě bych ti doporučil bojle od DH Baits, fungují skvěle a to i třeba na jednodenní výpravu :)

.

. před osmi roky

Pidess » vyprdni se na nějaký popisky u koulí a to myslím obecně. Nejsem žádnej chemik, ani znalec kapřího žaludku, ale s jistotou ti můžu říct, že pokud nejsi levej, tak na ty koule nachytáš, a v podstatě na jakýkoliv který nezajdou za určitou hranici kdy už se nejdená ani tak o bojlis, ale spíš o vařenou šrotovou kouli. To že pod „kokem“ je psáno že je na delší výpravy ber s rezervou, selektivní originál kouli na dlouhodobej lov pro otrlý mám jenom já a nikdo jinej:), jelikož suším na kámen a nedávám do směsi krom vajec a oleje lautr nic. Při uvedení na trh se nějak usoudilo že nenavoněná koule ikdyž chytá by běžnýho zákazníka odradila, takže do tý směsi se pro komerční účely přidána esence, tekutá potrava, játra a bůhví co ještě. Bohužel doba je taková, že koule se musí v první řadě líbit zákazníkovi, …takže nešpekuluj a vem toho alespoň deset kilo:). Navíc koupí tohohle produktu, podporuješ zdravej punk a anarchii u vody, starýmu a mně uděláš radost a budeme mít na pívo

Pidess

Pidess před osmi roky

Peťas » díky za tip, četl jsem, že je to na delší výpravy, já mám teď bohužel čas spíš max 2–3 dny, myslíš, že to bude vhodné boilies? díky

kosakz

kosakz před osmi roky

Chytám AK3 ( www.rybarskepotrebyplzen.cz) a jetfish BIOSQUID. Největší ryby mám na AK3..

Peťas

Peťas před osmi roky

Ahoj, zkus boilie Kok Pro od DH Baits. Za tu cenu 249 Kč je to parádní boilies, které nachytá všude. Navíc na těch koulích je prostě vidět kvalita :).Ať se daří!

Pidess

Pidess před osmi roky

jiřinator » na multibait jsem nechytal, používám expres, spiceman a liverix

Jaryn82

Jaryn82 před osmi roky

Pidess » Zůstaň u Mikbaits a chytej Huňáčka ten je super. http://www.ccmoore.cz/product.php?… no a pokud chceš ušetřit tak to prokládej Halibutkama a máš to pořešený.

cba

cba před osmi roky

Pidess » takže nejlevnější od mikbaits je multibait za 160Kč/kg, což ti příjde moc, takže ti doporučuju carpinferno řadu light line za 100Kč/1kg nebo od progressive baiting za cca 130Kč/1kg

Pidess

Pidess před osmi roky

jiřinator » teď chytám Mikbaits, takže něco cenově dostupnějšího

Drinks

Drinks před osmi roky

Krmiva Hulín.

Okurkáč

Okurkáč před osmi roky

Dragonbaits.cz

cba

cba před osmi roky

co je podle tebe levná firma? napiš kolik

Smike

Smike před osmi roky

Zkus Jitafish,budes spokojený.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (30) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč