Fotografie z vyprav

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Fotografie z vyprav

Fotografie z vyprav

Založil Peci

Dne 6. 4. 2014 07:38

Odpovědí: 156

Fotografie z vyprav

…ne kazdy z nas je top fotografem, aby mohl prispivat do diskuze „vse o fotografovani“ kde jsou opravdu luxusni fotky. Spoustu lidi to ale bavi i tak a tak sem neco hodte … (vybaveni, priroda, proste cokoli z vyprav za kapry)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (156) Starší Nejstarší »

Kubajz

Kubajz před sedmi roky

86709-1-907.jpg

86709-2-388-nahled.jpg

86709-3-538-nahled.jpg

86709-4-675-nahled.jpg

Z posledních dvou výprav :)

Dida

Dida před sedmi roky

86684-1-371.jpg

86684-2-280-nahled.jpg

86684-3-645-nahled.jpg

86684-4-404-nahled.jpg

Něco z letošních výprav :-)

slíďák

slíďák před sedmi roky

86682-1-837.jpg

86682-2-452-nahled.jpg

86682-3-549-nahled.jpg

86682-4-362-nahled.jpg

je to 14 dnů co jsem byl na jedné svazové pískovně a když jsem ráno vstával na čtvrtou abych nahodil tak 200metrů ode mě se odehrávala tahle scéna.všude ticho, mlha se zvedala z vody a přede mnou se objevil středověk bylo to zvláštní ještě že jsem měl foták co dokáže přiblížit fotku. .Dopoledne jsem se dozvěděl že tam natáčela televize scénu do historickýho filmu.a já místo fotky ulovku jsem si vezl domů tyhle............ byl to nezapomenutelný zážitek .....at vám koušou Slíďák

Jan Třeský

Jan Třeský před sedmi roky

86679-1-800.jpg

86679-2-758-nahled.jpg

taky něco přidám

IvanS

IvanS před sedmi roky

86670-1-462.jpeg

Čakanie na záber..

Kamil68

Kamil68 před sedmi roky

supinna » Dííík :-)

supinna

supinna před sedmi roky

Kamil68 » Suprový foto :))

Kamil68

Kamil68 před sedmi roky

86657-1-246.jpg

86657-2-992-nahled.jpg

86657-3-771-nahled.jpg

…proměna na Lipně … příprava na bouřku … těsné minutí…a po

Maďar

Maďar před sedmi roky

86653-1-574.jpeg

Hungary

Millan Millan

Millan Millan před sedmi roky

86642-1-513.jpg

86642-2-786-nahled.jpg

86642-3-685-nahled.jpg

Posledný víkend 35 stupňov ale čo pre ryby neodtrpíš:-)

Příspěvek upraven autorem.

Peci

Peci před sedmi roky

86638-1-678.jpeg

mlha…

ZAPA

ZAPA před sedmi roky

59525-1-549.jpg

Trochu my káplo

Dida

Dida před sedmi roky

59482-1-414.jpg

taky jedna skovstná, už se nemůžu dočkat:-)

Pulec7

Pulec7 před sedmi roky

Dendy036 » Ta voda je skvostná.

Dendy036

Dendy036 před sedmi roky

59306-1-768.jpg

59306-2-845-nahled.jpg

59306-3-828-nahled.jpg

59306-4-545-nahled.jpg

3 dni v divočine

Dida

Dida před sedmi roky

59095-1-214.jpeg

Paper artist.

P.H.

P.H. před sedmi roky

59092-1-408.jpg

Jedna z Labíčka

Karlos

Karlos před sedmi roky

59091-1-915.jpg

Brzké jaro…

Danny

Danny před sedmi roky

Martin Matuš » mam pocit ze bruslis na hodne tenkym lede ,,, pockej az uvidis plnou parabolu u DF …

Martin Matuš

Martin Matuš před sedmi roky

smolda » neboj, nedochytal !!! Musim jeste zazit rybacku s Fildou a jeho novym vercajkem. Tesim se jak bude nahazovat spodakem za 20 litru :-))

Za vsechno muze ta tvoje raketa, ma na nas spatnej vliv :-)))))

Danny

Danny před sedmi roky

smolda » :)))

JKh

JKh před sedmi roky

smolda » no já se snad ještě objevím, tak si vezmeš růžovýho motýla a vyšvihnu Ti portrét na občanku:-)

smolda

smolda před sedmi roky

Danny » Teď kolem sebe kopeš, protože se cejtíš odstrčenej, to přejde. I když, Martin asi u nás dochytal.

Danny

Danny před sedmi roky

smolda » vy si podejte ruce a jdete vsichni tri na druhej breh :))

smolda

smolda před sedmi roky

Martin Matuš » Co to vidí, oči mé?!!! To bylo caviků, že raketa je růžová a jen tam není Filda, tak se nám to nějak páruje.

smolda

smolda před sedmi roky

JKh » Máš to moc pěkný, taky jsi mě mohl blejsknout, abych vypadal pěkně. Né, že bych hezkej nebyl.

Pulec7

Pulec7 před sedmi roky

JKh » Fotky máš pěkný, používáš jeden nebo více blesků? používáš difuzery nebo softboxy na blesk? Jakou používáš clonu? :) Myslim tim u fotek kaprů.

Ty fotky mi přijdou nějaký hodně měkký, používáš nějakej efektovej filtr, pro změkčení?

JKh

JKh před sedmi roky

chrasty » sám víš, že to jen o technice není, dobrou fotku za Tebe nikdo neudělá.....pravdou je, že jsem té Sigmě moc nevěřil…všechny objektivy, které jsem od ni měl jsem nakonec prodal, protože to prostě nebylo ono a v porovnání třeba 70–200/2,8 byl Nikon o několik světelných let lepší:-) Ale tohle se jí opravdu povedlo (50tka je prý ještě lepší !!).....nicméně, pro účely pouze rybářské a rodinné je to samozřejmě raketa a pro někoho pro tyto účely zoom jednoznačná volba..... ale i z té Tvoji padesátky se dají dostat krásné věci, měl jsem 35/1,8 a nebýt přechodu na FF , tak ji mám dodnes…každému radím, aby si alespoň jeden pevný světelný objektiv pořídil, ta investic do 5tis za to jistě stojí.....

chrasty

chrasty před sedmi roky

JKh » O tom skle jsem četl, je to na mé focení strašně peněz. Fotky z toho lezou ale parádní. Ta s tím prckem je fakt dobrá.

Mám Nikon AF-S 50mm f/1.8G na těle s APS-C (DX) snímačem a stále se s tím učím. Asi by mě nezachránila ani ta Sigma. :D

Danny

Danny před sedmi roky

Martin Matuš » na nexe neni :))) vse jsem utratil za psa :)

Martin Matuš

Danny » teplaky jsou uz v kosi, ted jsi me nadobro presvedcil :-(

Hade, ja myslel ze me bonznul deda vedle, ale byl jsi to ty, bo jsi skrt a nekoupis si poradnej objektiv :-)

Danny

Danny před sedmi roky

58994-1-695.jpg

58994-2-349-nahled.jpg

JKh » :))) bude nam tam chybet

JKh

JKh před sedmi roky

Danny » takže nakonec jsi to byl ty.....jde vidět, že jsi stratég, který vidí dlouho dopředu:-))) včetně libráže prutů, pro nás nesmysl, za rok hitovka:-)

Danny

Danny před sedmi roky

JKh » uz jsem to vydumal :))) na objektiv nemam,ale zacnu s tebou jezdit misto Martina,kdyz jsi ho pripravil o noty :))

Martin Matuš

JKh » tuhle fotku jsi nemel :-)

JKh

JKh před sedmi roky

58989-1-193.jpg

Martin Matuš » se na sebe podívej, týden bez Matušové a hned jsi chtěl cvičit francouštinu:-)) a ještě bez not:-)))))

JKh

JKh před sedmi roky

Martin Matuš » Filip na to má postavu, ten to zvládne.....

Vždyť jsem si tak v jednu chvíli připadal:-)

Martin Matuš

JKh » nech Fildu, vis ze ted musi kvuli 3,75DF chodit do posilovny.

Klarka nemohla dlouho pochopit ten vytlem u foceni :-) Prej jak mali sulini :-)))

JKh

JKh před sedmi roky

Danny » ty už přemýšlej jak to uděláš:-)

Danny

Danny před sedmi roky

JKh » hezky napsano …

JKh

JKh před sedmi roky

Buldozer » tak už to víš…

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

JKh » nerozčiluj se Honzíku:-)já nevím kdo to fotil a jakou má hodnotu pro někoho.

JKh

JKh před sedmi roky

Buldozer » Buldo tohle fotila 13tiletá holka a věřím, že 90% lidí by to nezvládla lépe, navíc ta fotka má úplně jinou hodnotu..... takže pokud ji něco chybí, dle Tvého znaleckého oka k dokonalosti, tak mě je to putna…

JKh

JKh před sedmi roky

chrasty » Tomčo, jestli mít jenom jeden objektiv, tak právě tuto Sigmu 35/1,4, nebo pro někoho možná lepší ohnisko 50/1,4 vše v sérií ART…

JKh

JKh před sedmi roky

58980-1-315.jpg

58980-2-503-nahled.jpg

58980-3-893-nahled.jpg

58980-4-734-nahled.jpg

Buldozer » bylo několik světlých okamžiků…popořadě dle fotek…

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Martin Matuš » super fotky!k té s ryba ještě něco chybí k dokonalosti ale super:-)

chrasty

chrasty před sedmi roky

Danny » Souhlasím. Já jsem koupil 1,8 na 1,4 jsem neměl nasušeno. :) Ale také super

Martin Matuš

58977-1-842.jpg

Buldozer » tady jednu mas, Honzovo double. Pri foceni nam trosku hrablo :-)

Danny

Danny před sedmi roky

chrasty » je :)) super musim rict kriticky :))

chrasty

chrasty před sedmi roky

JKh » Ahoj. To je tou 1,4? Paradni

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

JKh » fish nebude?:-)

JKh

JKh před sedmi roky

58970-1-469.jpg

58970-2-790-nahled.jpg

58970-3-679-nahled.jpg

58970-4-550-nahled.jpg

něco málo rychle stáhnutých z tohoto týdne.....
Marťas díky za společnost.....
Fildo dobré světlo:-))

GRUPA

GRUPA před sedmi roky

58954-1-401.jpg

Pulec7 » jezdím na ten flek jednou za rok s děckama, jen tak z nostalgie a je to pořád stejný. Kapříci do 65, sem tam sumejš.
:-)
Na kapry je to tam asi lepší na podzim. No ale to už jezdím sám a jinam..

Pulec7

Pulec7 před sedmi roky

GRUPA » Krasnej flek :) Podařilo se v noci něco?

GRUPA

GRUPA před osmi roky

58702-1-941.jpg

Bude noc…:-)

TomasB

TomasB před osmi roky

58495-1-186.jpg

Jedna z preznocky.

.

. před osmi roky

Buldozer » na tebe sem si nevzpomněl a Norsko by mně nebavilo:), …potočáci na fotku a duháci na pánvi plus luštění receptů na jejich přípravu, mám v tom jasno:)

Dendy036

Dendy036 před osmi roky

58413-1-752.jpg

58413-2-638-nahled.jpg

58413-3-249-nahled.jpg

58413-4-182-nahled.jpg

3 dni na zvazovke

Pulec7

Pulec7 před osmi roky

V.P. » Klucííí já mám elánu na rozdávání vám nějakej pučim :). Zejtra táhnu na Labe to bude zážitek průtok stále vysokej no uvidíme :).

Buldozer

Buldozer před osmi roky

kok » s tou Fr si nenarážel snad na mě?!:-)potočáky mám už za sebou i závodni vláčku a 20let kuličkováni asi ted začnu jezdit do Norska:-))

.

. před osmi roky

V.P. » asi klasickej vývoj, stoupáš, stoupáš, …a až dosáhneš navrch a začneš stagnovat, ztrácíš motivaci, …někdo hlad zažene francií a o pár kilo těžšíma rybama, někdo začne schválně chytat na tupý háčky, ale na stáří tipuju, že ti co u tohohle koníčku vydrží, přezrajou, fotit kapry nebudem, 15kg budeš vyhačovat u podběráku a z lenosti lovit jen jeden prut, ......a jestli skončíme všici s mušákama, tak potěš pánbůh. Jestli jako nováčci zas budem roky tlachat o tom kdo má lepší nymfu a předhánět se kdo uhnal delšího potočáka, tak přejdu raděj na cyklistiku a nebo budu škádlit ženský:))

V.P.

V.P. před osmi roky

Slavík » A ty se chystej, ještě 15 minut, vypnu stroj, odhodím prac. rukavice, přilbu, monterky a jedu domů pro harampádí a k tobě :-))

V.P.

V.P. před osmi roky

kok » Mám to úplně stejně … Hodně často jsem jezdíval za kolegy k vodě pouze se spacákem, nebo jen na půl dne se židličkou. Napňuje mě to úplně stejně.

Jediný proč chytám ještě ryby se zapálením je díky Buldovi, Slavíčkovi a tak celé Ehmanns, Pelzer … no není to už takové jako dřív, to už asi nikdy nebude :-)

Ale ještě to tam je …

Nicméně to už pro mě dnes nic moc neznamená … a máš plně pravdu, myslím, že jednou u toho mušáku taky skončím.

Nemám sice chycené 20kg ryby, ale své blaho jsem naplnil. 20kg ryby mohu chytat pouze tam kde jsou a takových vod v ČR moc není a tam kde jsou s emi nechce jezdit, tam už je kaprařů plnej břeh

:-)))

.

. před osmi roky

Slavík » to s tou sz je fajn, a taky na to taky prdím, jdu raděj pracovat, už mám sluníčkovej den, tak ať vytvářím nějaký hodnoty a šéf mě pochválí

Slavík

Slavík před osmi roky

kok » já končim tady mi pšenka nepokvete :)) budu ho pomlouvat aspon po sz jako do ted :))

.

. před osmi roky

Buldozer » ahoj kolego:)

.

. před osmi roky

Slavík » tak a je to v prdeli, naštěstní ze mě ještě telefon nevydindal a fejsbuk nemám

Slavík

Slavík před osmi roky

kok » vidíš ani jsem to nestihl dopsat a už mě chodí výhrůžné sms :))

Slavík

Slavík před osmi roky

kok » ještě nejel a jsem si 100% jistej že už ted žárlí. On nachytá jako vždy ale bude zase řikat že je moc velikej a ty ryby vypadají malé,on si výhovorku vždy najde. Super je že jede s rodinou komplet a tak mam pocit že si to i dost užije což mě dohání k šílenství, přemýšlim že mu vykradu byt nebo aspon zapálim, nesnášim když je spokojenej !!!

Buldozer

Buldozer před osmi roky

kok » sleduji tě!!!:-)))))))k vodě jedu až za 14dní!měl jsem jít ted ale už jsem taky nabaženej až až a chci si dát půst abych byl nahecovanej za 14 dní do Fr:-)

.

. před osmi roky

Slavík » :) jj, je to fuška …a až se buldozer vrátí z dovolené kde beztak hovno chytne, bude žárlit a pindat že si tady tak vylejváme srdíčka bez něho, chudák malej:)

Slavík

Slavík před osmi roky

kok » Prostě a jednoduše, neni to snadný :) Jít k vodě jen se spacákem jsem před 14dny zažil když za náma přijel k vodě kámoš a krásně si to užil, možná víc než já když jsem musel fotit Vojtu a zase mě nenechal vyspat :)) Dotáhl lahvinku moku tak jsem to decentně olízl, já na chlast moc nejsem, mam to z mládí když jsem čekal až se všichni ožerou a já jim pak ojebával bábovky :))

.

. před osmi roky

Slavík » …takže asi taky pamětník?:), ..já sem zas povaleč a rybačku mám na několik způsobů. Když velkou rybu chytit chci, tak ji chytím a když toho mám pokrk, jedu se k vodě jen vyzévlit za kolegama jen bez prutů se spacákem. Po těch letech ztrávených u vody a honbama za trofejí to mám už taky někdy na háku, všeho se člověk přejí, …teď mám třeba možnost jet na víkend za kolegou kterýmu to zobe a má to rozkrmený, ale prcám na to a jedu chlastat s lidma z práce, …fotek kaprů a zážitků od vody mám pro letošek víc než dost a už nejsem takovej honák jako dřív, a popravdě závidím těm mladejm začínajícím a zapálenejm, …jako pořád srdcař, ale už jsem náročnej na podmínky, a už to není jak kdysi když se mně třepaly kolena při každým záběru a prožíval to nejvíc, …trošku mně to zevšednělo a nějak se vytratilo to kouzlo neznámého, což v dobách kdy člověk tápal bylo a to bylo na tom to hezký…myslím, že je to i důvod že s tím někteří nakonec seknou. Zatím jsou pro mě motorem ještě ty lovy v ilegálu, ale až se toho nažeru dosyta, třeba se na to vyseru a budu následovat s mušákem kolegu, a nebo budu jezdit s ostatníma a kibicovat, …tož asi táák:))

Slavík

Slavík před osmi roky

kok » jasný chápu, já po sezoně v ležmo po nemocnicích a doma jsem se k vodě těšil ale pak přišlo rozčarování a chtěl jsem s tim nadobro fláknout a věnovat se jen bobkařině nabo plavačce. Víc než ryby jsem začal vnímat lidi a to byla příčina nechutě, na štěstí jsem procitl včas a ted se k vodě zase těšim a celkem si to užívam i když chytam čudle nevzdávam se :)
Dnes jedu zase a hned jsem hlásil Vojtovi že večer spim aby nepočítal s nějakym focenim atd, prostě si jedu odpočinout a nahodim až se proberu,posnídam a budu mít náladu, on je vždy jak splašenej a snaží se urvat každou minutu což uplně chápu je ještě mladej a rychlej :)) Posledně jsem stáhnul klacky ve 22h a nahodil kolem 9raní ale uplně k ničemu bo on plašil s focenim a já nedokážu říct né, jsem zvyklej i podebírat když má druhej na prutu rybu a dá se říct že z toho mám někdy i radost :) Když jsem jezdil s buldou bylo to vždy uplně normální si podobírat ryby a budit se v noci, ted jsem trochu zlenivěl což jsem sám překvapen že to ještě šlo posunout a už radši ani neriskuju záběr noční tak to mam stažené jak se mi chce spát :)) Tvl jsem ještě vůbec rybář nebo jen nocležník co krmí ryby :))))

.

. před osmi roky

Slavík » popravdě sem měsíc nebyl nahodit, červen, červenec srpen se většinou flákám na kole a věnuju se těm co zanedbávám po celou sezonu, hlavně přítelkyni, …tyhle tři měsíce mě ani moc nebaví ( ryba není aktivní tak jak bych si předastavoval ) a jezdím v tuhle dobu každoročně sporadicky, navíc sem se nabažil víc než dost na jaře, takže sem přechytanej nebo jak se to říká a na krátký víkendový výpravy na svaze vlastně ani nemožu, sebrali mně noty, tož tak, .....ale postřeh máš dobrej:), každopádně na podzim nastoupím v dobré kondici a budu to zas řezat hlava nehlava, …teď si tady jen krátím čas v práci:)

Slavík

Slavík před osmi roky

kok » trošku chytrolín, tvl já chrápu v knihovně ale na lehátku od foxe :))) Zdá se mi to nebo jezdíš k vodě málo a mlžíš? :))

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (156) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč