Zbraně u vody i v životě.

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Zbraně u vody i v životě.

Založil GRUPA

Dne 24. 3. 2014 15:55

Odpovědí: 262

Máte zbraně? Chodíte střílet? Co si berete k vodě?

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 6 (262) Starší Nejstarší »

Schneider

Schneider před pěti roky

Kritik » Dekuji :)

Kritik

Kritik před pěti roky

Schneider » http://gunlex.cz/…do-zahranici
První odstavec. Osobně bych to nechal doma.

kuban

kuban před pěti roky

Schneider » Jak bych ti to rek…proste nic:-)
Nevim,co si hodlas brat,strelnou zbran/nuz/base­ballku,teleskop?
Se vsim si muzes zadelat na slusnej problem.Vzal bych si dvaatricitku klic:o)

Schneider

Schneider před pěti roky

Zdarec,nevite jak je to se zbranemi,kdyz pojedu do Francie… co je tam povoleny mit sebou??

GRUPA

GRUPA před pěti roky

Pavel H. » ne, jen Arminius v LR 22. 8 ranej.

Pavel H.

Pavel H. před pěti roky

GRUPA » to je nějakej Taurus v .38 sp ?

GRUPA

GRUPA před pěti roky

80828-1-584.jpg

80828-2-491-nahled.jpg

Mám dva nové „obránce“ :-)

Upraveno moderátorem GRUPA v 20:59, 22. 3. 2015.

Okurkáč

Okurkáč před pěti roky

El Duffus » :) Můj umí oboje:)))

El Duffus

El Duffus před pěti roky

80074-1-119.jpg

Okurkáč » spíše lízač než hlídač :-)

Okurkáč

Okurkáč před pěti roky

80058-1-151.png

Ňuf

Okurkáč

Okurkáč před pěti roky

olson » si nejsem jistej ale dost je to drobek.

Míra

Míra před pěti roky

Okurkáč » No vypadá to,že budu muset tahat vlek abych všechny verky pobral…včetně ní až bude mít cca 55kg.Kolik váží ten tvůj fešák???

Okurkáč

Okurkáč před pěti roky

olson » jasný takže dodávka nebo vlek :)ale hlídá luxusně jak lehnu tak se od postele nehne.

Okurkáč

Okurkáč před pěti roky

smolda » :))))

Kesam

Kesam před pěti roky

Já mam na zdi perkusní pušku z turecka od dědy a je to ročník 1807 :-) v Top stavu.

Honza 68

Honza 68 před pěti roky

80035-1-569.jpg

A co tohle ?:-) :-) :-)

Míra

Míra před pěti roky

80032-1-805.jpg

Okurkáč » čus.Nádhernej Roták!!!!Také jsem o něm dost přemýšlel,ale nakonec se přítelkyně zamilovala do tohohle „mimina“ a cane corso bylo na světě u nás doma.A já se konečně těším jak budu klidně a v pohodě chrnět na rybách…ale ještě musím počkat až mi vyroste jako ten tvůj mazlík…Takhle nějak vypadá tatíííík

Příspěvek upraven autorem.

smolda

smolda před pěti roky

Okurkáč » Hustý gatě, vypadš jak nějaká nebezpečná a prudce jedovatá žába!:-)

Honza 68

Honza 68 před pěti roky

:-) :-) :-)

Okurkáč

Okurkáč před pěti roky

80003-1-727.jpg

olson » taky mám ale není zrovna skladnej:)

Míra

Míra před pěti roky

bzukcuk » Nechci aby to byl zabiják jen at se chová slušně a na rybách mi dobře střeží cajk…

TomasB

TomasB před pěti roky

olson » to je videt, ze to bude zabijak. Ja mam takzvane bojove plemeno a musim se bat, aby ho nekdo neodnesl. Nehne se vecer dal jak na pet metru od bivaku, protoze ma strach.

supinna

supinna před pěti roky

Kouba » Nevím, taky mě to napadlo :) Jak jsem „nakoupil“, tak pouštím dál :))

Míra

Míra před pěti roky

79894-1-414.jpg

Tohle je má nová partačka!!!!Až vyroste tak si mě 100% pohlídá!!!!

Kouba

Kouba před pěti roky

supinna » to se povedlo, neni to spíš fake?

Dida

Dida před pěti roky

Sněžnik » to je debil:-)) co víc k tomu říct

Sněžnik

Sněžnik před pěti roky

supinna » Tak to je ovšem maso :-\

Pescador

Pescador před pěti roky

supinna » Slusnej zpusob, jak si vlastnorucne vyrobit diru do hlavy…

supinna

supinna před pěti roky

.

. před pěti roky

Kocháč » polní rýček Gerber stále v pohotovosti

Mates_L

Mates_L před pěti roky

Marda » keby bolo strieľané s celoplášťovou strelou tak myslím že by to dopadlo úplne inak :) ale je pravda že voda výrazne pohlcuje energiu guľky to skúšali aj v známom programe mythbuster kde zistili že ak po vás niekto strieľa tak sa stačí ponoriť nejaký meter pod vodu a už vás guľka nezasiahne…dokonca to skúšali s Beretou ráže 50mm

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před pěti roky

kok » kok alias Viktor čistič

Marda

Marda před pěti roky

Já osobně zbraně nemám v lásce, ale když už tady tohle téma občas žije, přidávám jedno zajímavý video na téma zbraň a voda :o) Trochu překvapivej výsledek (alespoň pro mě, jako pro laika).

fishbull

fishbull před šesti roky

Dopručuji Tornádo, obraný sprej s diodou

Šupina

Šupina před šesti roky

Na You Tube jsem našel našel zajímavý ,,hračky" na osobní obranu,mělo by to být lepší jak sprej…
Tady je video

supinna

supinna před šesti roky

StaBa » Jj, chápu to :)

StaBa

StaBa před šesti roky

supinna » jasne ze tady nechci vzbudit dojem aby kazdej hned tahal zelezo a zacal solit ale jsou situace kdy jde do tuhyho. Tak aby se taky vedelo ze jsou i zakony moznosti se branit

StaBa

StaBa před šesti roky

supinna » to jsou pokrouceny poradne. Nutna obrana je dost slozity ustanoveni trestniho zakoniku aby se nedalo zneuzit. Vetsinou co ctu nebo slysim ze se nekdo branil a pak to stejne odsral tak to jsou vsechno zprostredkovane informace a skutecnost byva trosku jina a podmínky pouziti nutne obrany jsou pomerne specificke a pokud dojde k odchyleni byva s tim potiz.

StaBa

StaBa před šesti roky

Šupina » je to poradnej dělník:))

supinna

supinna před šesti roky

StaBa » Když ty paragrafy jsou tak pokroucený :) Celkem by mně zajímala statistika, kolikrát byla taková situace uznaná soudy , jako nutná obrana. Jinak máš pravdu s používáním hlavy :))

Šupina

Šupina před šesti roky

StaBa » Nějakej účinek by to mýt mělo :-) když to zažene rozzuřenýho medvěda

StaBa

StaBa před šesti roky

supinna » chce to pouzivat hlavu a jak jsem jiz psal je to az nejkrajnejsi moznost. Kazdy musi byt srozumen s tim ze sdeleni podezreni se nevyhne ale pri prokazani ze jednal v nutne obrane by mel byt zprosten viny pakliže jednal v souladu s timto ustanovenim. Souhlasim ze je to dost neprijemne, ale v ceskem state je kazdy preventivne predposrany a konecne rozhodnuti necha radsi az na soudu.

StaBa

StaBa před šesti roky

Šupina » Tak s tohle jsem zazil v akci asi pred tydnem. Bylo to oznaceni jak je uvedeno na obrazku. Jinak stejna lahev i pojistka. Melo by to mit 17 % ucinne latky. I pres to ze vitr foukal jinym smerem jsem asi za minutu pocitil ucinnek jelikoz vitr fouknul jinak a bylo to moc pekny.

supinna

supinna před šesti roky

Šupina » Jo , tak toto bych bral. Aměli by možná i všichni kovbojové, kteří si možná neuvědomují, že jakmile svý kanony jednou použijou „navostro v akci“ , budou to nakonec stejně oni, kdo to v konečným důsledku odskáčou :))

Skálič

Skálič před šesti roky

Okurkáč » jj tak nemam v planu ze budu strilet kdyz bude fouket me do obliceje :-D

Okurkáč

Okurkáč před šesti roky

Jinak vostrou taky plánuju ale zatim sem naní nedostatečně zralej.Takže zatim valim plynovku a jiný domlouvátka

Okurkáč

Okurkáč před šesti roky

Skuli » tojo pokud budou paka a ty budeš mít dobrou munici tak je vemeš jednou ranou a je dobrý si hlídat vítr :-)

Šupina

Šupina před šesti roky

StaBa » Myslím,že tohle bude lepší jak ,,plynovka" http://www.paralyzery-vychytavky.cz/…ljaska-guard
V lepší dizajnové úpravě to používají bachaři v amerických věznicích

Jirka Steiner

Jirka Steiner před šesti roky

Skuli » nemáš zač, tak ať dobře vybereš :-)

Skálič

Skálič před šesti roky

Jirka Steiner » diky moc :-)

Jirka Steiner

Skuli » Naboje taky umarex, myslim ze peprove a jeste jedy ale ted si nevzpomenu. Na krame ti poradi ;-)

Skálič

Skálič před šesti roky

Jirka Steiner » JJ koukal sem i vzhledově to je někde jinde. asi to tak dopadne nechci koupit zajíce v pytli poradíš i co do toho ládovat?

Jirka Steiner

Skuli » Jo Walther Německá kvalita. Něco došetři a nemusíš řešit, zrovna ta P22 se dá pořídit kolem 3 500Kč

Skálič

Skálič před šesti roky

Jirka Steiner » To je Walther ze? ja bych chtel neco do 3k a nechci kupovat jetou a bojim se ze kdyz koupim ATAK Zoraki ze to bude naka sracka

Skálič

Skálič před šesti roky

StaBa » jo urcite nekoupim nejkevnější munici ale poptám se co a jak…

Skálič

Skálič před šesti roky

Okurkáč » Podle mě když na tebe vyběhnou 2–3 tak je to lepší…

Jirka Steiner

Skuli » Podivej se na umarex, mám od nich P22 a spokojenost.

StaBa

StaBa před šesti roky

Skuli » Pocitej s horsim doufej v lepší. :))). Jestli si se rozhodl pro plynovku a myslis ze ti poslouží tak je to jenom tvoje vec. Asi z ni nebudes strilet kazdy den tak neco vydrzi. Asi by se to chtelo podivat na nejaky naslapany naboje.

StaBa

StaBa před šesti roky

Okurkáč » To plati obecně o zbraních. Proto je to az nejzazší možné řešení situace. Samozrejme mame kazdy jiny pohled na věc. Jenom jsem chtěl kolegovi naznačit i to ze by se mohl kvuli tomu dostat v krajním pripadě i do svízelné situace. Ale urcite to bude fungovat i opačně.

Okurkáč

Okurkáč před šesti roky

Skuli » automat je naprosto zbytečnej k čemu?

Skálič

Skálič před šesti roky

StaBa » Tak nepredpokladam ze Me prijde obrat k vodě nakej fetak nebo romsky spoluobcan se zeleze za tesilkama tudiz si myslím ze staci bohate plynovka… A zbrojak se mi delet kvůli vostry fakt nechce. Urcite bych chtěl tu plynovku v automatu…

Okurkáč

Okurkáč před šesti roky

StaBa » Jak plynovku vytáhneš musíš střílet a né sní pózovat a pokud máš kvalitní střelivo a nedáš mu čas tak mu je železo k hovnu ;-).

« Nejnovější Novější Strana 1 z 6 (262) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (7 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč