" Co nepustíš už nikdy nechytíš "

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » " Co nepustíš už nikdy nechytíš "

Založil Rudiko

Dne 9. 3. 2012 12:06

Odpovědí: 116

Co si myslíme o Chyť a Pusť ?

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 2 z 2 (116) Starší Nejstarší »

Radek Fox

Radek Fox před šesti roky

5986-1-657.jpg

Také pouštíme a dále budeme…

Rudiko

Rudiko před šesti roky

5937-1-929.jpg

Na žížalu se zadařilo…

Běloušek

Běloušek před šesti roky

5522-1-423.jpg

Nikdy sem nebral neberu a brát nebudu :)))

Rudiko

Rudiko před šesti roky

5509-1-283.jpg

kok

kok před šesti roky

Netipa » hezké, proto nečíst abych nevěřil všemu a nezačal té kaprařské ideologii opravdu věřit:) ........a když kapra fotím a šaškuju s ním na podložce, je mi ho někdy i líto a modlím se aby mě nikdo za to nenapadnul že jsem barbar, musel bych s ním souhlasit:). Ale jestli půjde vývoj správným směrem, tak zhruba za deset let nebudu fotit nic a kapry vyhačovat přímo ve vodě. Zatím na to nemám morál a nevyfocenej vyháknutej monstr kapr u podběráku mě v noci nadále pronásleduje a budím se zpocený:)

Netipa-první hrdina kaprařiny

Netipa-první hrdina kaprařiny před šesti roky

Kokš » Ono to je tak, že tito lidé tomu i věří. Oni věří, že když chytnou kapra, zakápnou ho klinikem, tak ho vlastně chrání i přes to, že se s ním deset minut fotí na břehu a stresují ho. Taky chrání ryby, jelikož je nezabíjí. Mají to kuci v té hlavě popletené a já jsem přesvědčen, že to je těma populistickýma heslama, článkama a podobně, které vypouští do světa kaprařští bosové. Tito lidé mají prostě hlavy vymyté a horko těžko se z toho budou dostávat

Kokš

Kokš před šesti roky

Netipa » Pokud ne tak se omluvám a držím palce bude s ním ještě hodně práce. Jinak tahle jeho věta mi vlastu připoměla „ale správný kaprař,který si váží přírody,má rád vodu,chrání a ošetřuje ryby“…

Kokš » S Drakem nemám nic společnýho :-)

MiM

MiM před šesti roky

Drak » To musí být hodně dobrej matroš :o)), takové názory jsem poslouchal 5 let zpět. Většina těch „radikálů“ už prozřela a dá se s nima diskutovat. U tebe to nejspíš ještě teprve příjde..

Kokš

Kokš před šesti roky

Netipa » Četl jsem si příspěvky draka a některé slovní obraty mi připomínají vlastu, že by dalši jeho klon Dominiku? : )

Kokš

Kokš před šesti roky

kok » Dobry už jsem si říkal :) jinak s těma vajičkama to je dobry nápad :)

kok

kok před šesti roky

Netipa » může být, …přízpěvěk od kolegy byla vyjímka která potvrzuje pravidlo, ale pobavil, četl jsem toho víc a je ostrej skoro ve všem:)

kok

kok před šesti roky

Kokš » nikdo neříkal že ryby nezabíjím, tu a tam nějakou ( hlavně kapra ) sežeru:) a letos jich pár směním za vejce když je tak podražili:) edit: blbě jsem četl, myslel jsem že je to na mě, tedy beru zpět

Příspěvek upraven autorem.

kok » v podstatě říci o někom, který zabíjí ryby, že není rybář, je vesměs úsměvné. Kapraři celkově se začínají vzpamatovávat ze zarputilého fanatismu a vesměs uvažují rozumně, ale i dnes se najde někdo echt wostrý a moderní :-)

Kokš

Kokš před šesti roky

Drak » A proč je nezábijiš necítiš se býti lovcem? :)

kok

kok před šesti roky

Netipa » ano, boha jeho!!, taky mně ten přízpěvek vykouzlil údiv:)

sokolik1

sokolik1 před šesti roky

Netipa » to bude tvrdý oříšek.......

Drak » Boha jeho

Tommy23

Tommy23 před šesti roky

kobr.d » A můžeš mi říct, co to znamená? :)))

kobr.d

kobr.d před šesti roky

Radek Fox » Už jsem si to taky našel. Zkoušel jsem Google a ani ten to nevěděl. :-((( Nakonec mi s tím musel na MRKu pomoci Mrknato.
Raději se nebudeme na nic ptát, aby jsme neměli Úplně Po Pi..... :-))))

Radek Fox

kobr.d » Dane, musím s Tebou souhlasit !!! Už je to sice delší dobu, ale např. význam zkratky BP jsem si musel též najít, stejné to je i s dalšími… My trochu starší, tak musíme činit, aby jsme neměli u zobáků UPPDKVVV :-))))

sokolik1

sokolik1 před šesti roky

Bloodworm » také jsem si tím prošel.....

Bloodworm

Bloodworm před šesti roky

Ja si za rok odnesnu maximalne tak 3–5 kusu ryb prevazne dravcu.Kdyz uz kapra tak sem nikdy zadneho pres 51cm nevzal.Na to kolik casu travim u vody je to zanedbatelne cislo,takze muzu rict ze sem taky zastance CH a P.I kdyz to v mych rybarskych zacatcich takhle nebylo.Co sem chytil to sem vzal.Ale moc toho nebylo, nebyly skusenosti a ani se od koho ucit.Rok od roku sem ryb zazal chytat vic a taky jich vic poustel.Myslim si ze si kazdy prosel tim obdobim kdy masil co se dalo.A postupem casu az poznal ten pocit dat rybe svobodu ,poznal prave kouzlo rybareni a zacal ryby poustet.Rybarim 10tym rokem stoho 3tim se specializuju vic na kaprarinu-bojlis.Od te doby sem zacal praktikovat Chyt a Pust. :)

sokolik1

sokolik1 před šesti roky

UmpaLumpa » už jsem myslel , že se tu nikdo nenajde , mluvíš mi zduše......

UmpaLumpa

UmpaLumpa před šesti roky

Já z 99% ryby pouštím ale přiznávám se že si vezmu maximalně dva kapry do roka pro rodiče jelikož mi sponzorují rybařinu takže jim za to přinesu kapra … sám ryby nejím a nikoho neodsuzuji že si nějakýho toho kapra vezme ale vaděj mi lidi kteří si jich vezmou klidně 5 za den :( i přez rybářský řád :(

kobr.d

kobr.d před šesti roky

Hermis_s » Proč trapnej? Prostě neovládám zkratky. Když něco nevím, tak se nestydím zeptat. Trapné mi spíše připadá, když ze sebe někdo dělá všehoznalého, tváří se, že sežral Šalamounovo ho.vno, na všechno kýve, jak tomu rozumí a přitom neví wo co gou!
RŘ vím co je, BP ne. Ještě nevím co je OMG a LOL. :-(((

Příspěvek upraven autorem.

Mirek Dlouhy

Mirek Dlouhy před šesti roky

Drak>>Byl jsi odjakziva chyt a pust nebo te neco k tomu primelo.

kozlik

kozlik před šesti roky

myslím ,že se to týká hlavně odnášení,prodávání velkých kaprů do soukromých revírů a potom těch co si dělají z revírů sklad masa a to ne pro svoji potřebu,ale ryby prodávají ve velkém

Drak

Drak před šesti roky

Otázka chyť a pust je pro mě naprosto zbytečná.Je to naprostá samozřejmost a bylo by skvělé kdyby na to přišli i ostatní co ryby zabíjejí.....­.....Ti co ryby zabíjejí,tak za ty se stydím a nejsou to žádní rybáři.

dodo29

dodo29 před šesti roky

já jsem kapra vzal jednou uplně na začátku protože mi rodiče daly ultimátum že mi nezaplatěj povolenku a od té doby nic vždycky říkám že si vemu na vánoce ale pak je tenhle moc velkej ten malej ten zajímavej a pak ho musím koupit ale jinak nemam nic proti tomu když si sem tam někdo rybu veme

Prchlajs

Prchlajs před šesti roky

Jiří Š, » Pokud tě někdo napadne že si vezmeš 50ku tak je to maniak:-)

Radek Fox

3413-1-836.jpg

aqua » Je to jak píšeš a nemá smysl to více rozebírat, chce to vše jen čas, bohužel moře času…

cba

cba před šesti roky

Myslím si svoje ryby beru v přiměřeném množství a velikosti víc mě nezajímá. Když mě kaprař sportovec napadá že si vezmu 50 cm kapříka tak to mě dokáže vytočit

Prchlajs

Prchlajs před šesti roky

Za mě určitě ano je to i můj způsob rybaření za posledních 10 let.Leč si nedokážu živě představit jak by to vypadalo pokud by se tímto řídily všichni rybáři.S ohledem na náš způsob zarybňování si nemyslím,že by to dopadlo dobře.

MiM

MiM před šesti roky

Řídím se v rámci zdravého rozumu, něco pustím, něco si vezmu. A rozhodně nemám pocit že skončím v pekle :o)).

Hermis_s

Hermis_s před šesti roky

kobr.d » ses trapnej.

kobr.d

kobr.d před šesti roky

Netipa » BP – znamená bezpečnost práce nebo branná povinnost?

sokolik1

sokolik1 před šesti roky

Pokuď se chceme do budoucna věnovat i nadále sportovnímu rybaření , tak CHYŤ a PUSŤ
má své odpodstatnění. Nemá cenu něco vymýšlet, co už je vymyšlené.Stačí nahlédnout za
hranice ((anglie,fran­cie,němci atd. )) kde to mají zavedené spoustu let ku prospěchu rybářů
tak i rybých osádek.V naši zemi to není tak jednoduché , (( jsme přece češi )) dokuď tu bude panovat závist , netolerance a chamtivost , tak se nikdy, ani na kousek nepříbližíme ke
kolegům v zahraničí.Je potřeba nastupujicí generace naučit u vody k toleranci,oh­leduplnosti
zodpovědnosti vůči sobě samím a tak i k přírodě a všemu co stím souvisí.
Je to běh na dlouhou trať......
Je to pouze můj názor.....

Mirek Dlouhy

Mirek Dlouhy před šesti roky

Nikdo z nas mozna az na par vyjimek nebyl od zacatku presvedceny o tom ze bude chytat ryby pro radost.taky kdyz jsem zacinal pred 24 lety chytat ryby tak jsem je braval domu.ale poslednich 13let se venuju jen lovem kapru a jsem rad kdyz mi chyceny kapr udela radost i priste a jsem zastancem chyt a pust.

Podle mě to je v první řadě každýho věc, jestli pouští nebo ne. Každej ten rybolov bere jinak a každej má na svoje pojetí rybolovu právo. Samozřejmě v rámci RŘ a BP.
Já proti keč ent rylejs nic nemám. Já osobně taky ryby až na pár vyjímek pouštím. Nemám rád, ale fanatický keč ent rylejs tejpky, který svoje náboženství každýmu cpou kudy chodí a bohužel jsou i tací, co pro hrubé slobo, nebo dokonce výhružky násilím nejdou daleko.

« Nejnovější Novější Strana 2 z 2 (116) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (28 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč