DEEPER fish finder

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » DEEPER fish finder

DEEPER fish finder

Založil ČVACHTA.CZ

Dne 3. 12. 2013 13:04

Odpovědí: 60

Diskuze k příspěvku DEEPER fish finder.

Vychytávka nejen pro rybáře.První bezdrátový echolot s historii až 15 minut .
Rozhraní přes bluetooth.
Kompatibilita s vašim smartphonem i „jabkem“
Již k odběru za akční cenu:
http://www.cvachta.cz/…h … více »

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (60) Starší Nejstarší »

LukeVasr

LukeVasr před pěti měsíci

IvanS » ok díky za informace

IvanS

IvanS před pěti měsíci

LukeVasr » deeper smart sonar

LukeVasr

IvanS » zeptám se jakou k němu používáš appku? Tu novou nebo starou?

IvanS

IvanS před pěti měsíci

LukeVasr » skvela vecicka.. pouzivam na odhod, funguje spolahlivo, kvalita zobrazenia je pomerne vyskoka, uz to nie je hrackarske echo.

LukeVasr

Někdo nějaké zkušenosti s Deeperem CHIRP?

Pescador

Pescador před čtyřmi roky

Robin » #takurcite

Robin

Robin před čtyřmi roky

Pescador » Myslis opice? :)

Pescador

Robin » Ja to mam uplne stejne :o) Teda za banany…

Robin

Robin před čtyřmi roky

Pescador » Prehrady mapuju za testoviny :))))))))))

Pescador

Drinks » Jasny

Drinks

Drinks před čtyřmi roky

Pescador » Celý úsek řeky? :-D

Pescador

Drinks » za pulku ti namapuju libovolnou vodu (krome prehrad) :o)

Drinks

Drinks před čtyřmi roky

7.5 litrů, ty vole. :-D

ideafix

ideafix před čtyřmi roky

106924-1-688.jpg

Pescador » umí. Zřejmě to nebude tak vymakaný jako u Humminbirdu, ale aspoň pro nějakou představu. No uvidim. Až to otestuju, dám vědět.

Pescador

106922-1-241.jpeg

Mam tyhle blbosti rad. Marker, nebo klasicky echo je fajn, ale pokud to umi autochart mapy, tak to musi byt mocny nastroj :o)

Tomajo

Tomajo před čtyřmi roky

Robin » na pořádnou recenzi asi určitě nejsem ten pravej. Ale klidně mi jeden sežeň za nějakou lepší cenu ;-)

Robin

Robin před čtyřmi roky

ideafix » Sakra, to znamena ze ho nutne potrebuju.

ideafix

ideafix před čtyřmi roky

Tomajo » jj. Starší verze se připojovala přes bluetooth, tahle novější jede přes wifi. To je velkej krok dopředu. Lepší dosah i výdrž na baterku. Jak funguje GPS pro tvorbu podvodních map jsem ještě neměl možnost vyzkoušet, ale přijde mi to taky jako zajímavá funkce.

Robin

Robin před čtyřmi roky

Tomajo » Udelas poradny test a poradnou recenzi? Sezenu ti ho..

Tomajo

Tomajo před čtyřmi roky

ideafix » dik, uz davno jsem nad ním přemýšlel, ale vzdalenost u starsi verze byla pry hodne mizerná. Tohle uz by stačilo

Robin

Robin před čtyřmi roky

ideafix » To zni rozumne. Zkusim.

ideafix

ideafix před čtyřmi roky

Robin » nemám vyzkoušeno a ani teď nemůžu, mám zabalenej jen jemnej přívlačák. Vzhledem k velikosti, tvaru a váze (100g) si myslim, že by hranice sta metrů mohla být pokořitelná.

ideafix

ideafix před čtyřmi roky

Tomajo » mám vyzkoušeno cca 80m na volné vodě a bez problémů. Deeper PRO+ a iPhone 6+

Robin

Robin před čtyřmi roky

ideafix » Kolik s tim jde hodit?

Tomajo

Tomajo před čtyřmi roky

ideafix » a co ten dosah?

ideafix

ideafix před čtyřmi roky

106900-1-628.jpg

Trochu teď škádlim tuhle kuličku. Fishfinder asi pro ní nebude úplně správnej výraz, ale pomocník je to fajnej. Osobně na to pohlížim spíše jako na chytrej marker. V tomto smyslu pracuje na jedničku.

Tomajo

Tomajo před čtyřmi roky

rybář 2010 » no já nad ním taky hodně uvažoval, ale bylo mi řečeno, že ten dosah je opravdu hodně mizerný a s tím co se udává se to prý vůbec nedá srovnat :-(

rybář 2010

rybář 2010 před čtyřmi roky

Přeji pěkný a klidný den rybáři. Deeper jsem v minulém roce nekoupil, ale stále váhám. Prodloužila se doba baterie ze 4 na 6 hodin tak už jsem nalomený. Má někdo zkušenost v 2015

rybář 2010

rybář 2010 před pěti roky

Rexmundi » Má možnost koupit Deeper a klidně vrátit když nebudu nadšen. Tak to prubnu, ale až v květnu.

Rexmundi

Rexmundi před pěti roky

Chtěl bych přidat vlastní zkušenost ohledně Wifi Fish Finder. O víkendu jsem ho zkoušel u Nymburka na malém rybníku, nefoukal vítr a bylo docela hezky. Fungoval cca na 40 metrů, ukazoval profil dna, hloubku, teplotu a údaje se aktualizovali s cca 3 vteřinovým zpožděním.
To znamené že když jsem ho přitáhl blíž tak se údaje změnili až za cca 3 vteřiny a né okamžitě, nevím jestli je to tak správně, tohle je můj první sonar. Rybu jsem tam neviděl. Minimální hloubku ukazoval u břehu 50cm. Snad to někomu pomůže.

Ondřej Liška

Ondřej Liška před šesti roky

Někdo v letošní sezóně reálné zkušenosti s deeperem?

MatesJ

MatesJ před šesti roky

:-D

smolda

smolda před šesti roky

MatesJ » To je u sonaru dost podstatná závada a dolů jste se koukali, jestli to nemáte obalený barvou?

kuban

kuban před šesti roky

MatesJ » a ještě to nesmíš házet moc daleko :o)

Pescador

Pescador před šesti roky

MatesJ

MatesJ před šesti roky

Danny » jede to dobre,akorát to nemeri hloubku a neukazuje profil dna
.jinak super :-)

Danny

Danny před šesti roky

Habakuk » tak uz mate odzkouseno, nejake poznatky :)

Martin Matuš

Martin Matuš před šesti roky

Habakuk » Martine, jeden posli Fildovi a my ti ho zdarma vyzkousime ;-))

Příspěvek upraven autorem.

Habakuk

Habakuk před šesti roky

Marda » :::)))) á bych řekl že určitě :))

Marda

Marda před šesti roky

Habakuk » Nemam s tim problém. Povozíme ho na lodičce, zahážeme si s ním a uvidíme jestli se mu z toho nezamotá šiška :o)

Habakuk

Habakuk před šesti roky

Marda » Má to v sobě ,vlastní zdroj, taky si právě myslím, že by to tak mohlo být. Nicméně asi ty testy uděláme spolu :)

Danny

Danny před šesti roky

..

Marda

Marda před šesti roky

Habakuk » Jakou to má baterii? Akumulátor nebo nějaký alkalický? Těch 8°C může bejt pojistka od výrobce, protože pod 5–10°C ztrácí akumulátory kapacitu. Takže když ho budeš koupat ve studený vodě, nemusí vydržet fungovat…

Martin Matuš

Habakuk » Ahoj, dík za info

Danny

Danny před šesti roky

Habakuk » ja to snad uz nevydrzim :))

Habakuk

Habakuk před šesti roky

Martin Matuš » Ahoj ,ještě jsme to nepustili zatim do prodeje,,nemohl jsem ho ani sám osobně pořádně otestovat. Měli jsme zádrhel s teplotou vody, píšou že by měla býti nad 8stupnů celsia, aby sonda správně fungovala. Mám právě představu že by dosah mohl být cca 200m, což by už dávalo smysl. Omlouvám se , ale neprodám někomu vejce za 5000,–tis aniž bych byl přesvědčen ,že je to ok. Vydržte bude to snad brzy. ::)))

Martin Matuš

už jste někdo pořádně vyzkoušel WiFi FishFinder LuckyLaker od Habakuka?

Štefáno

Štefáno před sedmi roky

Během zítřka a pátku budu zkoušet právě WiFi FishFinder LuckyLaker Tak jsem pak přidám info a nějakou fotku.Sám jsem zvědavý jak to bude makat

Carpkiller

Carpkiller před sedmi roky

Rostisla Wator » jasně to já se nehádám o kvalitě zpracování nebo komponentů, jen poukazuju na to, že Bluetooth rozhraní je pro tyhle sondy nevhodný, kvůli strašně maličkýmu dosahu a tento model s WI-FI ho v tomhle směru snadno strčí do kapsy. V tý recenzi tvrdí, že je to vhodný k zavážecí loďce, ale neznám nikoho kdo by loďku využíval do 50 metrů od břehu…??? takže podle mího názoru, je prostě ten WIFI model mnohonásobně všestranější. Pokud tu každopádně hezčí, bluetooth věcičku přepracujou na WI-FI, tak není o čem ale do tý doby je to podle mě věc k ničemu…toť můj názor a nikomu ho nevnucuju.

Danny

Danny před sedmi roky

Rostisla Wator » vsak dosah je snad to nejdulezitejsi ne ?

Rostisla Wator

Rostisla Wator před sedmi roky

Honzo,dosah je jedíná výhoda toho činského máslostroje.Zpra­cování a použité komponenty se nedají porovnávat.Na výstavě v Praze bude čas porovnat.

Carpkiller

Danny » tady ho máš:
http://www.uhabakuka.cz/index.php?…

Danny

Danny před sedmi roky

Carpkiller » odkazzzz pls :))

Miky

Miky před sedmi roky

už vidím, jak zafungují Murphiho zákony a při náhozu to upálíš :D

Carlito

Carlito před sedmi roky

Carpkiller » Ahoj Honzo.Me taky prijde divne davat to nalodku, kdyz ma dosah blutucko okolo 10 metru.A na kajaku bych pouzil ten do 3tisic s sondou ve tvaru zlute lodicky.

Carpkiller

mě se tenhle teda taky vůbec nezdá a to právě kvůli připojení jen přes bloetooth, což je obrovský krok z5…ten model co bude za pár dní prodávat Habakuk je přes WiFi a má minimálně 3až4krát větší dosah než tento a za skoro stejný love…taky je kompatabilní s IOS i ANDROID takže tohle je podle mě na kaprařinu málo využitelný, má to malej dosah,ten wifi už je skutečně testovanej na 200metrů a pořád fungoval…takže ho lze využít i na zavážecí loďku atd…toť můj názor…

Rostisla Wator

Rostisla Wator před sedmi roky

39254-1-475.jpg

Mě to zprvu taky připadalo jako kravina za hodně peněz.Je pravda,že v základu je to trošku kostrbaté,ale pokud si člověk pořídí držák na sondu a obal na mobil,kterým se dá upevnit na rukáv je to parádní věc na každou výpravu.Mobil máte u sebe pořád a ta malá koule se vleze kamkoli.Propojení je během chvilky a můžete nahazovat nebo šroubnout na vyvážecí loďku popřípadě vzít sebou do člunu.Celkem pěkně je univerzálnost připojení na tomhle videu:

hrubdo

hrubdo před sedmi roky

Starosta » Mě teda ten Wirelless příjde jako lepší varianta. :-)

Starosta

Starosta před sedmi roky

mě by zajímalo porovnání s novým Echolot Wireless Fish Finder FF718Li 2 in 1 :-)

Pulec7

Pulec7 před sedmi roky

Až to někdo vyzkouší dejte vědět :) zda to fakt nějak rozumě funguje :).

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (60) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (17 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč