Solarní nabíječky

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Solarní nabíječky

Solarní nabíječky

Založil Pulec7

Dne 18. 11. 2013 20:25

Odpovědí: 105

Tohle mi přišlo, je to fakt pecka má to 10W což je na telefon naprosto dostačující ba dokonce i na tablet. Zatim jsem to netestoval na slunci, ale dobíjí to i v místnosti je fakt silná. Nic podobně výkoného se v CR neprodává.

Na slunci to do plna Iphone dobije za 1,5h.

Tak kdyby někdo potřeboval :).

http://www.browndoggadgets.com/…b-solar-cell

Jinak sem zvažoval na střechu auta kolektor, dneska už se daj sehnat za dobrý prachy :). Propočítal sem, že by mi to uživilo noťas, tablet i telefon nonstop. Přes den to nabije baterku a v noci na baterku :).

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (105) Starší Nejstarší »

Slavíček

Slavíček před čtyřmi měsíci

Zdeněk(ZVcarp) » ) Ta malá nemá cenu malý panel mobil při plném slunci dobiju za necelé 2 hodiny má baterku přes 2000mA.Rozměr toho panelu je 26 krát 30cm .

Příspěvek upraven autorem.

Zdeněk(ZVcarp)

Zdeněk(ZVcarp) před čtyřmi měsíci

Slavíček » Máš to vyzkoušené jo? Ja vzal tu za 300 a stojí to za prd..

Slavíček

Slavíček před čtyřmi měsíci

Teď měli solární nabíječku v Lidlu píšou výkon 14 w tak jsem ji koupil za ty prachy super na slunci trvá nabití mobilu ístejnou dobu jako ze sítě.

Dida

Dida před pěti měsíci

118727-1-654.jpg

Zero Nomad 7plus, perfektní věc na dobití drobné techniky a powerbanky.

Drinks

Drinks před pěti měsíci

.

ahma

ahma před sedmi měsíci

Nabíječky muzu doporučit ctek, jen bacha na nabíjecí proud…
http://pb-autobaterie.cz/9-nabijecky

Drinks

Drinks před sedmi měsíci

Joika Kake » To byl jen hrubý nástřel. :-)

Joika Kake

Joika Kake před sedmi měsíci

Drinks »
Nevim s tou nabijeckou v odkazu.Poridil jsem si ji pro ten samy ucel a ted ji vracim/stejny eshop:)),protoze mi tuhle baterii(s trochu mensi kapacitou)nenabiji.
J.K.

Drinks

Drinks před sedmi měsíci

ahma » Ok, dobré vědět. Jak říkám, noťas budu používat minimálně. Uvidíme, každopádně díky.

ahma

ahma před sedmi měsíci

Drinks » hele zrovna mobil ti ta baterka nabije asi milionkrát… kdyz sem nemel notas, tak i v největší zimě (cely den pod 0) mi 60ah baterka nabjela tyden fotak, mobil, kamery, deepra, handsfree, powerbanku, světlo, aa i aaa baterky a nejevila známky vybití… takze na drobnou elektroniku to stačí luxusně, jen ten notas, kazdej den tak 3–5 hodin a za 3 dny bylo po baterce

Drinks

Drinks před sedmi měsíci

ahma » Tak noťas tam bude jenom v připadech, když bude potřeba něco zpracovat nebo něco jiného, jinak to skoro asi nepoužiju. Mám Solarní nabíječku s dvěmi powerbankama, takže z toho utáhnu nabíjení mobilu.

Díky.

ahma

ahma před sedmi měsíci

Drinks » http://www.prekos.net/…0v-ac-5.html?…
A pak taham trakční baterii co mam na motor na clun…
Ten měnič pripojim na baterku, zapnu, a muzu nabijet…
To zvládne i úplný antitalent:)
Jen notas docela dost žere baterku, bacha na to…

Drinks

Drinks před sedmi měsíci

ahma » Hoď mi prosím, jestli můžeš, odkaz na všechny věci, šlo by to? :o)

ahma

ahma před sedmi měsíci

Drinks » ja sem si pořídil měnič napětí, ma to krokodylky přímo na baterku, a pres to nabijim vsechno… výstup mam 1× 230v a 2usb

Drinks

Drinks před sedmi měsíci

Ondřej Macků

Ondřej Macků před sedmi měsíci

Drinks » Mám malou televizku, ta je na 12V do autozapalovače. Takže malá gelovka a kabel s krokodýlama na jednom konci a autozapalovačem na druhým konci. Dneska už to koupíš hotové v autodoplňcích za korunu pade.

Drinks

Drinks před sedmi měsíci

Jak řešíte třeba dobíjení malého notebooku/ DVD přehrávače? Gelovka + konektory+ nějaký měnič napětí? Někdo nějak popsat? V tomto jsem naprostý debil. Dík. :)

Drinks

Drinks před jedním rokem

pablo » Když jsem ráno chytil slunce a vydrželo celý den svítit, tak jsem dobil celou powerbanku. která je v té sadě. Mobil by to za celý den nabilo bez problému, když bude svítit. Z powerbanky jsem nabil svůj mobil 2× bez problému.

pablo

pablo před jedním rokem

Drinks » Mohol by si sa pokusit o niake udaje aspon pri plnom slnecnom svite? Aspon ze za 5 hodin som nabil baterku z 0% na 20% alebo nieco v tom zmysle? A ak mas tu baterku plnu kolko krat nabijes mobil pripadne ine zariadenie. Diki

Dida

Dida před jedním rokem

Drinks » Ted už jen aby pořádně šajnilo :-) at slouží.

Drinks

Drinks před jedním rokem

106857-1-489.jpg

106857-2-907-nahled.jpg

106857-3-779-nahled.jpg

Tak jsem to taky vyvenčil. Zatím naprostá spokojenost. :)

Dida

Dida před jedním rokem

El Duffus » díky za tunning krabice :-)) ted už to může do prodeje

El Duffus

El Duffus před jedním rokem

105964-1-664.jpg

Dida » teď to máš dobře :-)

Drinks

Drinks před jedním rokem

Dida » Ok, děkuju. : )

Dida

Dida před jedním rokem

105957-1-315.jpg

105957-2-237-nahled.jpg

Drinks » bomba, powerbank uz se nabíjí, mobil napřímo také žádný problém, kdyz zakryje slunce mrak tak mam 1 az 2 dílky ze 4, nabijeni facha porad. Zpracování bez chyby.

Drinks

Drinks před jedním rokem

Dida » Jak se ti to zdá? Funkční? První dojem zpracování?

Dida

Dida před jedním rokem

105954-1-726.jpg

Drinks » a rozlozena ve velikosti A4 ☺

Drinks

Drinks před jedním rokem

Dida » Díky díky. :)

Dida

Dida před jedním rokem

Marda » půlka A4

Marda

Marda před jedním rokem

Dida » Jak je ten „časopis“ velkej, něco jako A4?

Dida

Dida před jedním rokem

105950-1-489.jpg

Drinks » Nomád už je v testování, zkoušel jsem připojit mojí powerbanku Adata power bank pv110 a nabíjí se zatím v pohodě, ten ukazatel momentální intenzity světla je perfektní. Myslím že to byla dobrá volba, časem přidám další postřehy, hlavně dobu nabití různých mašinek.

pablo

pablo před jedním rokem

Pulec7 » Nechce sa ti sem nieco o tom napisat? Neviem aku pouzivas baterku (powerbank) …to by som rad vedel…za kolko to nabijes pri dajme tomu 12 hodinach slnka? … Aka je vaha…rozmery…sklad­nost …a tak vseobecne by ma zaujimalo. Ď

Dida

Dida před jedním rokem

Drinks » ten Nomád 7+ mi přijde zítra, tak pak hodím recenzi, budu ho ale mít bez toho baterry packu, ten mám svůj.

Pulec7

Pulec7 před jedním rokem

105931-1-421.jpg

Drinks » Jako ta cena je fakt hustá :). To je tušim nějakej 7w ten 20w stojí asi 5600.

Já mám toto a přes usb k tomu připneš jakoukoliv databanku.

http://www.browndoggadgets.com/…-solar-panel

20w = 100 USD

Upraveno moderátorem Pulec7 v 07:55, 18. 7. 2016.

Drinks

Drinks před jedním rokem

105895-1-888.jpg

Někdo nějaké zkušenosti?

https://www.alza.cz/…d3756357.htm?o=2

ahma

ahma před třemi roky

Videl sem typka se solarem tak 1×0,8 baterku 100. Říkal ze mu to nabije baterku tak za 24h.
Vždy kdyz byl u břehu měl na baterii daný kabely, ty měl tak 4m dlouhy. A zavazel úplne bez problému…

Jiří Novotný

Jiří Novotný před třemi roky

Díky za odpovedi ohledně dobíjení přes solární panel velké baterie.To už bude lepší koupit centrálu jak se tady psalo než veškerou kabeláž k tomu příslušnou,a stejnak by to zřejmě nefungovalo,dík.

Dendy036

Dendy036 před třemi roky

Pavel H. » Ahoj,3×3m,čau

Pavel H.

Pavel H. před třemi roky

Dendy036 » čus, sice to sem nepatří, ale optám se. Jakej máš rozměr té maskovačky na bivaku?

JKh

JKh před třemi roky

Jiří Novotný » je potreba solarni regulator…a pochopitelně příslušná kabeláž
http://eshop.neosolar.cz/…-regulatory/

JKh

JKh před třemi roky

Danny » nebud vtipnej mladej…

Danny

Danny před třemi roky

Jiří Novotný » Monza Honza Khyr by umel poradit,ten je pres elektrinu :))

Carpkiller

Carpkiller před třemi roky

Jiří Novotný » no, elektrárna:-D pokud máš totiž na mysli baterii k motoru o kapacitě 100Ah, tak bys jsi potřeboval solární panel velikosti minimálně auta, ideálně autobusu:-)
Solár je dobrej tak na nabití mobilu, max notebooku.

V.P.

V.P. před třemi roky

Carp Hunter » to asi ne, je to nejspis jen na Facebook strankach 4videa.

Jiří Novotný

Jiří Novotný před třemi roky

Zdar chlapi,chci se zeptat když chci dobíjet trakční nebo gelovou baterku solárním panelem,je k tomu potřeba ještě nějaké příslušenství,nebo to jde přímo tím panelem,díky.

Carp Hunter

Carp Hunter před třemi roky

V.P. » Najdu to este nekde jinde kdyz nemam FB???

V.P.

V.P. před třemi roky

77817-1-834.jpg

Zajimava soutěž, kdo chce, může se zůčastnit a může vyhrát dobrou Powerbanku.
https://www.facebook.com/…90130838404/?…

Dida

Dida před čtyřmi roky

Fosgen » já mám právě samé zásuvky a kabely do cigareťáku žádné, tak se mi měnič hodí a nemusím si lámat hlavu, nabiji s tím opravdu veškerou potřebnou elektroniku. Měnič má i USB port, takže se dá nabíjet i přez něj.

Fosgen

Fosgen před čtyřmi roky

Dida » jj ten zvuk je nepříjemný :-)) ale já mám na baterii z 90% stejně připojenou autozásuvku, protože kromě notebooku a kamery mám od všeho nabíječky do auta a ten měnič sám o sobě má zbytečný odběr … no a vzhledem k tomu, že videa moc nenatáčím a místo notebooku mám tablet s nabíječkou do auta myslím, že měnič zůstane na ocet :-))))

Dida

Dida před čtyřmi roky

Fosgen » přesně tak a začne to pískat, akorát je to zvuku podobný hlásiči, takže párkrát už jsem startoval:-))

Fosgen

Fosgen před čtyřmi roky

Dendy036 » já mám hodně podobný měnič jako Dida a tam je pojistka která přeruší odběr proudu pokud ve zdroji poklesne napětí (teď přesně nevím na kolik to je) v návodu psali, že je to napětí, které by mělo stačit na nastartování (ale zkušenost s tím nemám jestli by tam opravdu zbylo dost) každopádně to funguje a baterii jsem ještě neodepsal žádnou

Dendy036

Dendy036 před čtyřmi roky

38723-1-802.jpg

Zaujimava vecicka :-) odkaz http://www.blyskac.sk/…y-MT-DELPHIN

Dendy036

Radek Fox » v pohode :-)

Radek Fox

Radek Fox před čtyřmi roky

Dendy036 » Nebylo to myšlené ve zlém, jen ty kbelíky okamžitě upoutaly moji pozornost ;-)

Dendy036

Radek Fox » vyliezol som z clna a hned som tie veci schoval :-)

Štefáno

Štefáno před čtyřmi roky

Dida » Už jsem to tu psal. Různe telefony, tablety, foták jak jsem psal kamarád to prodává funglovky kolem 1200–1500kč

Bih

Bih před čtyřmi roky

Dida » ty kbelíky jsou tam proto, aby bylo vidět jak je to správně zamaskovaní :-)

Dida

Dida před čtyřmi roky

Štefáno » a co s tím vše dokážeš nabít? Za jak dlouho a jaká je pořizovací cena, na netu když se podívám tak zdroje kolem 20000mAh stojí 2 tis a výše. To už raději investuji do jiné výbavy.

Dida

Dida před čtyřmi roky

Radek Fox » :-))ty kbelíky jsou na přilákání pozornosti:-) Radku hod jsem fotku toho tvého solárka, co s tím všechno nabiješ a za jak dlouho.

Štefáno

Štefáno před čtyřmi roky

Dida » tobě se zdá 5ah málo? je to malinký o hodně lehčí než gelovka mám tam ukazatel stavu doma to píchnu do pc nbo do sítě a je klid žádnej problém

Radek Fox

Radek Fox před čtyřmi roky

Dendy036 » Bivak oblékneš do maskovací sítě a před něj napereš červené kbelíky, to je mazec :-))))))

Dendy036

38645-1-659.jpg

38645-2-457-nahled.jpg

Dida » Diki

Dida

Dida před čtyřmi roky

Dendy036 » tak tak, pokud jedeš minimálně na tejden a dál od civilizace tak není jiná volba, pěkná kamufláž

Dendy036

Dida » Zabudol som,centrala je centrala :-)))

Dendy036

38614-1-513.jpg

38614-2-113-nahled.jpg

Dida » velmi dobre riesenie je na tom tvojom druhom obrazku,gelovka +autonabijacka..Ja pouzivam gelovku na fukanie clna(pokial nemam u seba v blizkosti auto),televizor­.Telefon mam zo silnou bateriou,takze bez problemov.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (105) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (20 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč