Lumír a Vladys na cestách za Big Mammas

Všechny diskuze » Ostatní diskuze o všem možném » Lumír a Vladys na cestách za Big Mammas

Lumír a Vladys na cestách za Big Mammas

Založil

Dne 20. 10. 2013 23:39

Odpovědí: 48

Diskuze k on-line výpravě Lumír a Vladys na cestách za Big Mammas.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (48) Starší Nejstarší »

.

. před osmi roky

krom ryb i hezký přenos a z toho co se tady kdy objevilo asi nejpovedenější. Jen doufám, že ten závěr s tím fluorcarbonem ruku v ruce s úspěchem nemyslíte vážně. To už tu jednou kdysi na dývku zkoušeli kordovi kluci:)

Slámiš

Slámiš před osmi roky

Také se přidávám ke gratulantům. Užasný ryby a fajn přenos!

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Posílá velké gratulace z fišlí krásný přenos super ryby. Prostě krásná práce.

Pulec7

Pulec7 před osmi roky

Lumír » za mě taky velká gratulace fakt super. No kila sou fakt brutalní :). Ale nejvíc mě dostal ten výkup. Navíc v rybářskejch potřebách jo :) no síla.

Lumír

Lumír před osmi roky

Dekujeme vsem za gratulace.a prijemnou podporu a slova povzbuzeni behem nasi blaznive francouzske jizdy. Dorazili jsme domu dnes g brzkych rannich.hidinach a oba se z toho stale vzpamatovavame :) po domluve s Vladem jsem vsechno hodil do kalkulacky a vylezly mi z toho uplne sileny cisla, viz posledni prispevek v prenosu. K tomu jedna jobovka na zaver, taky viz tam.. jeste jeenou thanx to all, at to pipa :)

FYRBY

FYRBY před osmi roky

Jedním slovem „PARÁDA“. Gratulace.

Pitris

Pitris před osmi roky

Taky přidávám gratulaci, opravdu paráda a těžko si lze představit lepší a údernější formu reklamy, než takhle ukázat že to báječně funguje. Takže palec nahoru klukům, ale i carpfishingu za formát!

Carpkiller

Carpkiller před osmi roky

Hej Slovenský bratře a český kapro-kardio-doktůrku, přidávám se logicky ke gratulantům a upřímně smekám kšiltovku! Dobře jste to tam po stříleli! Parádní přenos, nádherný ryby, prostě jak by řekl Wladýno, po piči dobrá session! Dobře dojeďte dom a good luck!

supinna

supinna před osmi roky

Já jsem na tý jinak supr výpravě našel i jednu kaňku: určitě bych Vlada pustil alespoň na pár minut do svýho vyhřátýho Tempestu… :)))

Marda

Marda před osmi roky

Já se přidávám k ostatním s gratulací. Výprava snů. Kapři vás podělili prakticky stejně, to se často nestává. Ne jednou jsem se vracel z výpravy, kdy se buďto mě nebo parťákovi dařilo lépe. Když jedou domu spokojení oba a ještě nadmíru, je to opravdu krása. Takže držím palce na poslední kousek pro každýho a šťastnej návrat!

Fosgen

Fosgen před osmi roky

Velká gratulace k úlovkům, výprava snů … on-line jsem sledoval a musim říct, že super a fakt mě to bavilo, přeji ještě toho rozlučkového jako třešničku na dortu…

Tomajo

Tomajo před osmi roky

masakr co tam předvádíte. Musí to být opravdu perfektní zážitky :-) Gratulace k moc pěkným rybám.

Johan

Johan před osmi roky

Paradni on line prenos, suprove fotky a nadherni „kulataci“! Moc pekne se to sleduje…

sidneyv

sidneyv před osmi roky

Ťava » hej… ale nemuselo by byť až tak moc !:D

Ťava

Ťava před osmi roky

sidneyv » o to je nam to vzacnejsi…!! jinak kluci dobrej kour,moc pekny baculky, nejvic se mi libi to mega slunicko!!!

sidneyv

sidneyv před osmi roky

skvely uspech !

je skoda, ze aj u nas nemame taku koncentraciu velkych ryb na zvazovkach :(

Marda

Marda před osmi roky

To závětří je fakt hustý… made in VW :oDD

Feroo

Feroo před osmi roky

Vladys hlavne že kapitán na celú operáciu dohliadal ;)) držím palce, natočte niečo, ide vám to skvele!

metloš

metloš před osmi roky

Sakra chlopi to je teda série !! ted už jen navrch nějakou 25+ třešeň !!! Tak se snažte, pííc

Miky

Miky před osmi roky

Pěkně jedete hoši, krásná série – velký gratulace

Jiří Novotný

Jiří Novotný před osmi roky

Tak tohle je opravdu pecka,to je snem každého rybáře.Velká gratulace chlapi jen tak dál.

Miras

Miras před osmi roky

Moc pěkný, hezky to klukům jezdí!

.

. před osmi roky

krásný ryby a hezky nafoceno

Buldozer

Buldozer před osmi roky

Výprava snov ktorú by chcel zažiť každý z nás.toto je najlepší on-line prenos čo som na tomto webe videl.a dokonca je aj jediný ktorý tak zaujato sledujem a už sa neviem dočkať zajtrajška:-)

Rick

Rick před osmi roky

Marda » Pridám se, kluči bezva výprava, Vlado ten kapr je polo kožený, budeš muset chýtit nějaký lepší , tenhle tě počitám jen na pul protože má kila

Marda

Marda před osmi roky

Jinak gratulace Lumírovi k new P.B.!

Marda

Marda před osmi roky

Koukam, ze se vam protrhaly mraky a ryby jdou jeste lip nez v tom lijaku :o)

Padja

Padja před osmi roky

opravdu z říše snů … těším se co ještě příjde :)

Rick

Rick před osmi roky

kurna chlapy, kdy by jste dva dni jenom krmily a pote chytali tak mate 5 dvacky na vice o)

Sněžnik

Sněžnik před osmi roky

Chlapi,jedním slovem MAZEC!!!Nádherné ryby,super
report,už se těším na další.Hlavně nepolevit ;-)

supinna

supinna před osmi roky

Co dodat? To je sen snad každýho. Poslední on-line výprava tady, se nesla v poměrně monotóním tónu, tato vlastně taky:)))

hrubdo

hrubdo před osmi roky

To je opravdu velká paráda! Přeju Vám to chlapi. :-)

Spacir

Spacir před osmi roky

Nejspis prozivaj chlopaci vypravu snu, parada, skvele zpestreni dne nam delate , jen tak daleee…jinak gratulacka k tomuto vykonu!!!

Marda

Marda před osmi roky

Lumíre a Vlado, těšil jsem se, až si najdete chvilku na práci s notebookem a stojí to za to… Díky, že i na dovolený máte chuť klepnout do klávesnice a nasdílet pár fotek i pro nás, pěkně se na to kouká :o)

Padja

Padja před osmi roky

mooc pěkné!! Slušnej válec.. čekám na další fota a budu se kochat tak šup šup aktualicace nové zprávy :)

Raggo

Raggo před osmi roky

Nedá se nic dělat hoši, musim s kloboukem dolů. To je velkej mazec ! :)

Drinks

Drinks před osmi roky

supinna » No právě, řekl bych, že ideální čas. Jen nevím, co na to ryby. Na tu anomálii v počasí v našich končínách…

supinna

supinna před osmi roky

Drinks » Asi nebudeš jediný. Když to čtu, taky jsem jak na trní:))

Drinks

Drinks před osmi roky

Ty vole, to je hukot. Jen tak dál. Taky zítra seru na prácu a valím k vodě do konce týdne.

Rado Korec

Rado Korec před osmi roky

Pekné počasie :D Aspon idú ryby, nech sa darí

jak.23

jak.23 před osmi roky

Ať se Vám jen daří a tempo záběrů neutuchá! Krásné úlovky a to jste na začátku :o) Asi to bude chtít další cíl, 10.dvaciáš už pokořen :o)

Rick

Rick před osmi roky

Greyscarp » obavam se (v dobrem) ze Katarina ma pristup k duverni informace

Greyscarp

Greyscarp před osmi roky

Podle mně myslí ty čtyři kousky, jako čtyři pruty zavezené :-)))))

Feroo

Feroo před osmi roky

Paraaada, gratulujem, chalani len tak ďalej!

supinna

supinna před osmi roky

Katarinka » Něco mi uteklo??? :))

doktor glock

doktor glock před osmi roky

chlapci len tak dalej , co politici rozdelili mý na rybyckach spojime, drzte sa a nech sa vam dari

Johan

Johan před osmi roky

Katarinka » Nepredbihej! ;)

Katarinka

Katarinka před osmi roky

Velka gratulace klukum! Za noc 4 ryby 20+, tak tomu rikam uspech:))))

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (48) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč