Vše o fotografování

Všechny diskuze » Volné diskuze » Vše o fotografování

Vše o fotografování

Založil Buldozer

Dne 1. 3. 2012 10:51

Odpovědí: 3203

Ahoj.tady se múžete podělit o své poznatky z fotografováni kolem vod a nejen to.vkládejte své fotky a třeba i to s akým sklem je dajen obrázak focenej.dík

Upraveno správcem Mára - programátor v 08:19, 25. 9. 2013.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 80 (3203) Starší Nejstarší »

Danny

Danny před dvěma dny

Honza 68 » ne :))) ale asi i z ni by byl podobny vyhled …

Honza 68

Honza 68 před třemi dny

Danny » Sahara.

Danny

Danny před třemi dny

119808-1-519.jpg

noc …

Johan

Johan před čtyřmi dny

Honza 68 » Chytá feeder…

https://www.facebook.com/…rFishing.cz/?…

Honza 68

Honza 68 před čtyřmi dny

Nevíte kam se poděl Buldozer ?:-) Honza 68

Honza 68

Honza 68 před čtyřmi dny

Nevíte kam se poděl Buldozer ?:-) Honza 68

Danny

Danny před třemi týdny

Mravec » jo jo dík, obejdnal jsem radeji jedno svetla a dva blesky :):) at mam jistotu :))

Mravec

Mravec před třemi týdny

119240-1-315.jpg

119240-2-181-nahled.jpg

Danny »
Ja používam jedno svetlo a jeden blesk, úplne v pohode na moje potreby mi fotky stačia :-)

Drinks

Drinks před čtyřmi týdny

Jo máte pravdu, všechno jede. Jsem retardovaný já. :-) Sorry.

ondras76

ondras76 před čtyřmi týdny

Drinks » jak pise LadaK, CR2 je Canonackej RAW format, Photoshop nebo Lightroom s tim normalne pracuji. Jiny soft nepouzivam, tak nevim jak je to jinde.

Drinks

Drinks před čtyřmi týdny

LadaK » To jsem si taky dočetl, ale můj notebook mi s tím nějak nechce pracovat a je to celé zasekané. :( Nedávno to lezlo normálně v RAW.

Příspěvek upraven autorem.

LadaK

LadaK před čtyřmi týdny

Drinks » CR2 je formát RAW pro Canon …

Drinks

Drinks před čtyřmi týdny

Jsem ztracen.

Mám Canon.

Mám nastaveny fotky v RAW, ale když je stáhnu do PC, tak jsou ve formátu CR2, nějaké rady? :/

Michal

Michal před měsícem

ideafix » tak to jde :D to bude stacit ja v noci chrapu :D:D

ideafix

ideafix před měsícem

118963-1-182.jpg

Michal » na zkoušku jsem kombinaci těchto světel a baterií taky pořídil. Beterie mají 1300mA místo udávaných 1500ti, do plna se nabijí za necelé tři hodiny, světla svítí na nejvyšší intenzitu hodinu. Neni to zlý.

Drinks

Drinks před měsícem

Michal » Ano, microUSB.

Michal

Michal před měsícem

Drinks » jak pak nabijis ty baterky normal kabelem co je na mobil :? do toho svetla

Danny

Danny před měsícem

pablo » dva blesky pouziva kamos – no kamos :))) ,ale jde mu to rychle

Danny

Danny před měsícem

pablo » spise me slo o to, ze dnes maji fakt pekna led svetla … jestli s tim nema nekdo zkusenost … jak to sviti v noci , ne jen prisvetlovani pres den

napriklad …

http://www.ebay.com/…172272198026?…

pablo

pablo před měsícem

118514-1-665.jpg

Danny » Na fotku 2× blesk…ale s tým sa ti nebude chcieť jebať
Aj ked najlepší je stále iba jeden :D :D len potom ta nebudú mať súdruzi rádi :D

Danny

Danny před měsícem

co je lepsi :)) dve LED svetla,nejake poradne :) , nebo dva blesky trebas ..... proc nocni fotky :)

pablo

pablo před měsícem

118512-1-422.jpg

Ja dávam svetlo priamo na kamerku na vrch …a aj to len na video…na foto je lepší tak či tak blesk.....a ten statív čo ste riešili …mám niečo veľmi podobné z ebay za 55 lebier…je to na foto dobré…naštastie už som si zaobstaral vačšieho brata…a stabilita sa nedá porovnať…ale ani váha…

Hapas1

Hapas1 před měsícem

ideafix » Každý dle svého uvážení ;) Na kratší vycházky to moc nebude a na dýl si s tím rád vyhraju.

Honza 68

Honza 68 před dvěma měsíci

Drinks » je škoda že to nemá dál ovládání nebo a spon čas spínač . Honza 68

ideafix

ideafix před dvěma měsíci

Hapas1 » jako že budeš tahat s sebou na ryby tři stativy plus kopec další techniky? To je slušnej úlet. Bych tu rybu radši pustil zpět bez fotky.

Danny

Danny před dvěma měsíci

Drinks » mas prosim nejaky odkaz, kde to koupit najednou :) myslim Led + stojan – uz jsem nasel :)) dik

Hapas1

Hapas1 před dvěma měsíci

118266-2-818.jpg

Tak prvni test a zatim takto. Celkem dobry, jen to musim vyladit a szit se s tim :)
Do blizkeho budoucna budou na stativech, protoze planuji i neco vic :)

Edit: Foto nahravano z mobilu, nevim proc otocene.

Drinks

Drinks před dvěma měsíci

118259-1-771.jpg

Místo redukcí, jsem pořídil malé stojánky, které jsou ohebné, takže se dají omotat kolem větve stromu, vidličky, bivaku a dalších věcí. :-)

ideafix

Přátelé,
potřeboval bych nakoupit nějaké micro sd karty pro své gopro. Má na kvalitu záznamu nějaký vliv rychlost zápisu karty? Tedy má cenu zainvestovat ty rychlejší se zápisem až 90mb/s oproti těm pomalejším se zápisem 40mb. 4k netočim, normálně fullhd 60fps. Díky

wena

wena před dvěma měsíci

Já zvažuji tento https://www.youtube.com/watch?…
cena kolem 65 éček.
Má ho kolega co se mnou pracuje a líbí se mi že z toho uděláš i monopod pokuď nefotíš jen fiše .

Hrochoroh

Hrochoroh před dvěma měsíci

kobr.d » Za zvážení dle mého stojí i Triopo
https://www.fotoradce.cz/…-hlava-nb-1s

David Fořt

David Fořt před dvěma měsíci

kobr.d » Mrkni na tenhle. Pochválil mi ho i náš kametraman za ty prachy. Já hledal kompromis mezi focením a natáčením.
https://www.megapixel.cz/…ideomate-438

kobr.d

kobr.d před dvěma měsíci

Prosím nějaký tip na stativ na zrcadlovku? Cena do 2000 Kč. Děkuji

Carpkiller

Carpkiller před dvěma měsíci

ideafix » jediný co moc nefunguje jspu ty adaptéry na baterie canon a nikon, požívám baterky canon a rychle se to vyběhá a pak nesedí správně kontakty a svítí to na heslo…
je mi to ale jedno, protože mám k tomu i sadu dobíjecích tužkovek, takže tam napálím ty, když je nejhůř…

ideafix

Carpkiller » na zkoušku jsem je vzal taky. K tomu níže zmíněný baterie a redukce na vidličky. Za pár dolarů… dám tomu šanci.

Carpkiller

Carpkiller před dvěma měsíci

ideafix » já používám ty z expresu už rok, a naprosto v pohodě. svítí to jak má, nemám s tím problém.

Drinks

Drinks před třemi měsíci

MiM » Tak mám ho zapnutý pernamentně kvůli mobilu, takže mi to ani nedošlo, že bych ho mohl mít vytažený. ( :

MiM

MiM před třemi měsíci

Drinks » „protože jsem neměl nabíjecí kabel v elektrice“, tebe bych tipnul na elektrikářa :D

Ondřej Macků

Ondřej Macků před třemi měsíci

Drinks » Výborný, dík :)

Drinks

Drinks před třemi měsíci

Ondřej Macků » Je to všechno z Ali. –

Světla: https://www.aliexpress.com/…6431191.html?…

Baterky: https://www.aliexpress.com/…2635058.html?…

Nakonec je tam dioda, která ukazuje stav dobití ze sítě, neukazovalo to, protože jsem neměl nabíjecí kabel v elektrice, takže všechno v pohodě. :o)))

Ondřej Macků

Ondřej Macků před třemi měsíci

Drinks » ty voe to je dobrý, máš link na ty akumulátory? Taky mě sere tahat furt baterky…

Drinks

Drinks před třemi měsíci

117566-1-685.jpg

117566-2-290-nahled.jpg

Dneska přišly i baterky, abych tam nemusel dobíjet nebo kupovat další tužkové baterky. Po rozbalení jsem je dal hned do svítilen půlhodiny už svítí, bez předchozího dobíjení. Jak se vybijí, tak je zkusím nabít, ale absolutně netuším, jak poznám, že jsou nabíté. :D

Vanc Jirka

Vanc Jirka před třemi měsíci

Někdo zkušenosti s canon ef-s 24mm? i co se týče fotky s rybou? Scháním něco lepšího než je obyč seták. Mám 50tku ale s tim se fotka s rybou opravdu nedá..

« Nejnovější Novější Strana 1 z 80 (3203) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (36 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč