Úvodem - David Fořt

Téma Ostatní články, publikováno 1. 3. 2012, přečteno 2504x.

Nápad specializovaného kaprařského portálu se v mé hlavě zrodil již před mnoha lety. Tehdy jsem také zaregistroval doménu www.carpfishing.cz a oslovil několik svých kamarádů a známých.

Nakonec z tohoto projektu sešlo a adresa zůstala zaparkovaná v hlubinách internetu. V loňském roce dosáhl můj kaprařský fanatismus celkového vrcholu a já věděl, že se můj život láme do další etapy. Po mnoha letech v showbusinessu, před kterým jsem parkrát do roka vždy zmizel do divočiny a vychutnával si kaprařinu jsem zjistil, že už na nic jiného, než na tyto krásné chvíle u vody myslet nedovedu. Stál jsem tedy před zásadním rozhodnutím. Buď budu pokračovat v něčem, co mě nenaplňuje a můj život zůstane stejný nebo udělám ten důležitý krok směrem ven a kaprařina se stane mým zaměstnáním. Od té doby jsem poznal mnoho podobných bláznů a zjistil jsem, že i po mnoha letech soužití s touto diagnózou zůstala jejich vášeň úplně stejná a jsou v podstatě spokojeni.

dsc01476-nahled

Pokaždé, když do něčeho hodlám investovat energii, nehodlám jí plýtvat zbytečně. Chci být za každou cenu nejlepší. V případě www.carpfishing.cz jsem narazil na zajímavou věc. Vytvořil jsem něco, co chci, aby se líbilo vám, opravdovým kaprařům. Právě vy jste pro mě tou hlavní motivací, která mě požene dál. Na druhou stranu jsem také splnil klukovský sen sobě samému. I já jsem jedním z vás a vždy jsem toužil po tom, nalézt místo, kde by se scházeli mně podobní a kde bych byl zaplaven informacemi a fotografiemi ze světa kaprařiny. Stvořil jsem tedy něco, co jsem sám celé roky hledal. Mohu vám slíbit, že i přes nepřízeň této doby svůj boj na tomto poli jen tak nevzdám a budu se snažit vytvořit médium, které tu zůstane i pro příští  generace. Jedna z věcí, která mě drží nad vodou, je to, že si sám myslím, že kaprařina  a rybařina vůbec je věčná. Když jsem ve svých pěti letech složil v rybářském kroužku v Hronově své první zkoušky a vyfasoval členskou legitimaci s číslem 1, protože jsem si i mezi mnohem staršími adepty troufnul vypořádat se s otázkami 
jako první, netušil jsem, jak moc tento den ovlivní můj život. Dnes je to více, než 32 let od tohoto okamžiku a já se cítím stejně pyšný jako tenkrát. Cítím vzrušení z nečekaných zážitků, které mají přijít. Za ta léta jich bylo opravdu mnoho. Na rozdíl od těch minulých však ode dneška budeme moci tyto zážitky prožívat společně. Doufám, že jsem pro vás připravil místo, kde se budete cítit jako na rybách a kde každý z vás nalezne alespoň kousek toho, co hledal, když zrovna neměl nahozeno. Vítejte na www.carpfishing.cz !

 

David Fořt

00484-dsc06396-nahled

V diskuzi je 5 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč