PF 2013 - David Fořt

Téma Ostatní články, publikováno 2. 1. 2013, přečteno 3797x.

PF 2013

Vážení kapraři a kaprařky,

s novým letopočtem v zádech bych vám všem chtěl popřát mnoho úspěchů a to nejen v kaprařině, ale také ve vašich osobních a pracovních životech.

Carpfishing.cz má za sebou prvních sedm měsíců svého života. Není to dlouho, ale myslím si, že i ta krátká doba ukázala, že si náš portál našel příznivce a své místo ve světě kaprařiny. Pevně věřím, že se váš zájem bude nadále stupňovat a my uděláme maximum pro to, aby jsme vám byli schopni i nadále servírovat kvalitní materiály. Budu moc rád, když se i vy sami zapojíte do chodu tohoto portálu a přispějete svými myšlenkami a názory.

Uplynulý rok a rozběhnutí www.carpfishing.cz hodnotím velmi pozitivně. Podařilo se  nám publikovat mnoho pěkných článků, které prvně vyšly právě u nás. Jako první jsme nabídli českým a slovenským rybářům titulkovaná zahraniční videa. Podařilo se nám dokonce otitulkovat i video neslyšících rybářů. Vytvořili jsme pozadí pro živé on-line přenosy, kdy jsme nabídli, podle mého názoru, velmi kvalitní přenosy z obou kvalifikací na WCC 2012 z Hejlova. Novinkou ve světě naší kaprařiny byly i on-line rozhovory a tako on-line zpravodajství z rybářských výprav. Navázali jsme prestižní spolupráci s nejznámějším kaprařským časopisem Carpworld, kde každý měsíc vycházejí fotografie českých a slovenských kaprařů a jejich trofejních úlovků. Již nyní pro vás připravujeme nádherný článek o setkání dvou kaprařských veličin Kevina Nashe a Roda Hutchinsona přímo u vody, který nám zaslal Tim Paisley. Za velmi podařené bych označil i zpravodajství z WCC, které jsme vám mohli zprostředkovat díky naší nové aplikaci. Velký dík za to patří všem, kteří si během této prestižní soutěže našli čas a zasílali nám důležité informace.

Na druhou stranu mírným zklamáním pro mě byl váš zájem o týmovou soutěž, ve kterou jsem vkládal velké naděje. Čekal jsem mnohem více přihlášených týmů, které budou svádět férový souboj o prestižní cenu, kterou je startovné na WCC 2013. Sám nevím, kde se stala chyba. Já sám bych se do podobného klání určitě rád přihlásil. Samostatnou kapitolou byl pak PardáLov, kde jsme byli často donuceni věnovat se detektivní a investigativní práci, ve snaze zajistit spravedlivý průběh hlasování. Nikdy bych nevěřil, co vše se může dít kvůli sudu dobrého piva. Stále věřím, že všechny tři naše soutěže, tedy týmová, PardáLov i testerská soutěž, jsou velmi dobré nápady, ale v tuto chvíli se ještě nejsem schopný rozhodnout, zda-li v nich budeme do budoucna pokračovat. Zde bych velmi ocenil vaše názory, kterými můžete přispět v diskuzi k tomuto článku. Věřím, že se společně dobereme ke správnému rozhodnutí. Výsledky jednotlivých soutěží v současné době zpracováváme a o losování a vyhlašování vítězům vás budeme včas informovat.

Již delší dobu pracujeme na úpravách www.carpfishing.cz. Některé věci nám fungují lépe, některé hůře. Snažíme se poučit z našich chyb a web stále vylepšujeme. Vím, že jsem již aktualizovanou podobu webu sliboval, ale rozhodli jsme se nechat první rok běžet ho v podobě, ve které vznikl a k prvnímu výročí, tedy k datu 1.3.2013 vám představíme jeho novější tvář. Stejně jako se soutěžemi, i zde máte možnost se vyjádřit a podílet se na jeho vylepšení. Budu se těšit na vaše příspěvky.

Děkuji za vaší přízeň a přeji ať vám zima rychle utíká :-)

David " Vectif" Fořt

logo-yellow-nahled

V diskuzi je 22 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč