Parys Carp Show 2014 - reportáž z akce - Radoslav "Buldozer" Hyroš

Téma Reportáže, publikováno 25. 2. 2014, přečteno 4182x.

Reportáž Buldozera z této Show, které se v sobotu zúčastnil.

Upozornění! – Některé fotografie jsou nevhodné pro mladší 18 let!

 

V sobotu 22.2.2014 se v Jičíně uskutečnila 1. Parys Carp Show 2014. Už z názvu je jasné, že organizátorem byl Jarda Párys. Na téhle akci prezentovalo své výrobky několik firem jako například Mikbaits, Anaconda, Imperial Baits, Ehmanns Fishing a další. Pro návštěvniky byl na parkovišti před prodejnou Párysův rybářský ráj postaven velkokapacitní stan, který pojmul až 800 účastníků. Tenhle stan sloužil jako přednáškový sál a návštěvníci se v něm mohli také podívat na filmy firem, které byly promítané na velkoplošné LED obrazovce.

img52d6d3c0153a2-nahled

Zabezpečené bylo jak občerstvení, tak i jídlo vzhledem k tomu, že akce trvala od rána 10h až do pozdní noci. Večer na návštěvníky čekala opravdu bohatá tombola a po 22h malé překvapení v podobě striptýzu. Obával jsem sem se, že první ročník nebude zvládnut na výbornou, jak se to občas u takovíchto akcí stává, ale musím přiznat, že jsem byl velmi mile překvapen. Jarda Párys si dal na všem záležet a já tuto akci hodnotím velmi kladně.

obrazek obrazek

Také jsem požádal dva účastníky této show o vyjádřeni z jejich strany pohledu a v pondělí i Jardu Páryse o zhodnocení akce dva dny poté. Nakonec přidávam malou fotoreportáž. Už ted se těším na další ročník. Laťka je nasazená hodně vysoko a tak nebude snadné zorganizovat minimálně stejnou úroveň nebo třeba i vyšší. Každopádně držím palce, aby to vyšlo. Určitě pojedu znovu.

S pozdravem Radoslav „buldozer“ Hyroš.

obrazek obrazek

Návštěvník Martin:
Ahoj. Tak z mého pohledu to byla vydařená akce kromě nepříliš záživné první přednášky. Vím, že organizace byla určitě velmi náročná, ale příště by se nemělo na takové akci stávat, aby tam ožralí mladí zobáci skákali po stolech a rozbíjeli si tam držky. Jinak nemám co vytknout. Domluvený hotel přes pana Páryse byl taky na úrovni. Moc potěšilo, když jsme jeli k hotelu zaparkovat auto, že nám majitelka zajistila zdarma odvoz zpět na akci. Vím, že jsou to maličkosti, ale právě ty maličkosti potěší. Příští rok přijedeme určitě znova!

obrazek obrazek

Návštěvník Radek:
V sobotu 22.2.2014 jsem se zúčastnil prezentací firem zabývajících se distribucí rybářských potřeb a návnad na Parys carp show 2014 na prodejně Parysův rybářský ráj v Jičíně. Tato akce na mě udělala veliký dojem jak přednášející tak i doprovodné video snímky kde byly jak praktické tak i účinné návody jak připravovat krmná místa. Tyto prezentace novinek na rok 2014 by se měly konat častěji a na různých místech republiky, kde si může rybář prohlídnout jak nové věci tak i návnady. Přivonět si k nim a zkonzultovat to s výrobcem. Tato akce byla z mého hlediska úspěšná. Na závěr bych chtěl poděkovat firmě Párysův ráj s.r.o za krásný zážitek.

obrazek obrazek

Jarda Párys:
První ročník Parys carp show máme za sebou. Z mého pohledu se vše podařilo podle plánu. Nebylo snadné takovou akci zorganizovat, a tak už v tuto chvíli připravuje další ročník. Z chyb a nedostatků jsem si vzal ponaučení a už teď můžu říct, že ten druhý ročník bude lepší.

obrazek obrazek

Touto cestou bych chtěl poděkovat vystavovatelům a sponzorům tomboly, firmám JETFISH, NORMARK, EGERFISH, IMPERIALBAITS, PUREFISHING, HOTSPOT DESIGN, MIKBAITS, MILFA, HOBBY-G, MIVARDI, KAREL NIKL, PELZER BAITS, SEANGER, INFERNAL COMPUTERS, ŘEZNICTVÍ U MOTYČKŮ, EXTRA CARP, RYBOLOV, KARLOVARSKÁ BECHEROVKA a YORK, za jejich velkou materiální podporu. Díky nim byla tombola tak bohatá a zajímavá.

Těším se na vaší účast v příštim roce na 2. Párys Carp Show v Jičíně.

S pozdravem Jarda Párys

obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek

img-1706u-xx-nahled

 

obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek

obrazek

obrazek obrazek

img-1778u-xx-nahled

 

obrazek obrazek

010101-nahled.jpeg

V diskuzi je 42 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč