Oficiální vyjádření Honzy "Carpkillera" Hubky - Honza "CARPKILLER" Hubka

Téma Ostatní články, publikováno 19. 5. 2016, přečteno 69089x.

Oficiální vyjádření Honzy „Carpkillera“ Hubky k okolnostem, které se týkají důvodného podezření z převozu minimálně dvou kaprů do jezera Katlov a osoby Jakuba Vágnera.

Po včerejším zjištění (17.5.2016), které bylo více než evidentní, jsem dospěl s jistotou k závěru, že kapr, kterého jsme dříve chytali na pískovně Dobříň, je stejný kapr, který byl uloven při kvalifikaci na WCCJ2016 na soukromém revíru Katlov. Tento revír patří Jakubovi Vágnerovi, případně jedné z jeho společností. V době, kdy se tento kapr chytal na pískovně Dobříň, se jeho hmotnost pohybovala okolo 20 kilogramů.

Potěšilo mě, kolik telefonátů a informací se nejen ke mně během včerejška dostalo, kolik se nás, jinak rozhádaných kaprařů z různých firem, dokázalo tak rychle spojit, domluvit a je ochotno podniknout patřičné kroky k tomu, abychom všichni společně a hromadně vyjádřili svůj nesouhlas s převážením trofejních kaprů, ať už odkudkoliv a kamkoliv, natož do soukromých revírů. Jedinou možností, kterou jsme společně  vyhodnotili, jakož to účinnou a dostatečně markantní, je zrušení našeho působení na všech projektech spojených s osobou Jakuba Vágnera, který nám všem lhal do očí a kdo ví, co se ještě v budoucnu dozvíme…

Aby toho nebylo málo, tak dnes (18.5.2016) vyplavala na povrch další šokující zpráva, která se týká kapra o hmotnosti cca 18 kg. Tohoto kapra prezentoval  Jakub Vágner jako vlastní úlovek z Mušova v televizním pořadu „Rybí svět Jakuba Vágnera“, který proběhl na ČT2. Překvapivě i tento kapr se ocitl v jezeře Katlov, což dokazuje velké množství fotografií různých rybářů, kteří tam tohoto kapra následně ulovili. Ať už tam byl ten kapr převezen kýmkoliv, je mi to jedno. Majitel revíru jistě bude vědět, jak se tam tato ryba dostala.

Pohár mé a nejen mé pomyslné trpělivosti už přetekl a proto jsem se již včera rozhodl ukončit svou spolupráci se všemi projekty, na kterých se podílí i tento člověk, což ve výsledku znamená, že i tímto ruším veškeré své působení na projektech WCCJ2016 včetně kvalifikace na WCC2016 a počítám i s tím, že se nezúčastním samotného WCC2016, na které jsem se hrozně těšil. Protože se Jakub Vágner podílí na organizaci tohoto mezinárodního závodu. Tímto i tento závod pro mě ztratil veškerou úroveň. Nevěřím už, že to není další podvod na nás, sportovní rybáře, pokud je spolupořadatelem pan Jakub Vágner.

Věřím, že nebudu sám a že mě další budou následovat… Chtěl bych proto apelovat na pomyslnou kaprařskou rybářskou osobnost, nějakou etiku naší zájmové činnosti jménem sportovní rybolov a vyzývám tak tímto veřejně všechny další zúčastněné osobnosti, osoby i rybářské firmy a společnosti k tomu, aby se zachovaly stejně jako my a svůj nesouhlas veřejně demonstrovali taktéž úplným odstoupením od těchto výše zmíněných akcí. Abychom se konečně alespoň v tomto jednou sjednotili a hromadně vyjádřili svůj postoj, tedy nesouhlas a odpor ke krádežím trofejních ryb z našich vod a jejich převážením do soukromých revírů patřícím soukromým subjektům, ať už patří komukoliv.

Z celé této aféry jsem smutný a cítím se být podvedený, všechny akce jsem veřejně podporoval a Jakubovi jsem věřil, že to myslí jednou skutečně dobře… To určitě! Byl jsem naivní a hloupý, ale tomu je tímto konec.

Jakube, zmizni minimálně z naší kaprařské scény, když ne z celé rybářské, nikdo tu na tebe už není zvědavý, nevěříme ti a my si tě nepřejeme ani vidět, ani slyšet. Ty jsi prostě minimálně na kaprařské scéně v ČR skončil!!!

A dobře ti tak, tohle se prostě nedělá!

Honza „Carpkiller“ Hubka

V diskuzi je 157 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč