Nová distribuce Imperial Baits pro Českou a Slovenskou republiku - David Fořt

Téma Ostatní články, publikováno 22. 6. 2015, přečteno 7612x.

Vážení kapraři,

dovoluji si vám oznámit, že jsem od května tohoto roku novým výhradním distributorem značky Imperial Fishing (Imperial Baits) pro Českou a Slovenskou republiku.

 

komercni-clanek-nahledJe mi velkou ctí, že mohu na našem trhu reprezentovat firmu, která má celosvětové renomé a na jejíž nástrahy bylo po celém světě nachytáno neskutečné množství velkých kaprů.

img-9598-nahled

To, že se jedná o mimořádně kvalitní produkty, mohu potvrdit i během mé poměrně krátké zkušenosti s těmito výrobky, kdy se mi na ně povedlo ulovit několik krásných kaprů.

obrazek obrazek
obrazek obrazek

Doufám, že i vy budete stejně spokojeni a naleznete si v bohaté nabídce Imperial Baits svého favorita.

obrazek obrazek

Imperial Fishing to ale dnes nejsou již jen nástrahy a návnady na kapry. V nabídce firmy naleznete i velmi kvalitní kaprařské pruty, jedny z nejlepších kaprařských člunů iBoat, šňůry, baterie, ale také oblečení a v neposlední řadě musím zmínit i dovoz skvělých francouzských stojanů Amiaud.

amiaud-combi-carpo-inox16-nahled

obrazek obrazek


Aktuální žhavou novinkou od Imperial Baits je nové boilies IB Carptrack Crawfish, které můžete již tento týden exkluzivně objednávat pouze na našem českém a slovenském e-shopu!

iblgo-banner-640-nahled

obrazek

e-shop ČR

obrazek

e-shop SK

NOVÉ Imperial Baits Carptrack Crawfish Boilie!

Pokud jste BOILIE, tak není jedno, zda-li jste černý nebo bílý!

Nové boilie Crawfish v sobě ukrývá všechny výhody našeho Carptrack Fish boilie (obsahuje naši rybí moučku a tolik úspěšnou Carptrack základovou směs, do které je dále přidaný add Fat, Protein koncentrát, olihňovo-játrová moučka) a také Banana boilie (telecí mléko a NHDC) v kombinaci s 27% moučkou z Andalůzských krevet (celé nadrcené krevety). Dále je přidaná nová esence Crawfish v kombinaci s esencí Monster Crab! Naprostý ohňostroj!!! Vůně a chuť toho boilie je… však brzy uvidíte! V Balení tohoto boilie je směs černých a bílých boilies!

obrazek obrazek

Výhody nového boilie: Nikdy neznáte přesnou barvu dna na kterém budete lovit a také nevíte jestli kapři budou vnímat lépe tmavší nebo světlé nástrahy. V tomto případě budete zakrmovat naprosto identickým boilie ve dvou rozdílných barvách, takže máte vždy záruku dobré viditelnosti vaší návnady ve vodě. Zní to prostě a také to je úplně prosté!

cd-nahled

Stejné je to s použitím nového boilie prímo pod háčkem. Máte možnost volby v různých situacích, můžete kombinovat a kapra překvapit. Efekt kontrastních nástrah jasně prokazují naše Half’n’half nástrahy již od roku 2007.

Imperial Baits je opět o krok napřed! 

Nové boilies IB Carptrack Crawfish budeme mít již tento týden skladem. Po celé Evropě se setkalo s obrovským zájmem a první zásoby byly vyprodané během jednoho dne. Přijímáme již teď předobjednávky na našem českém i slovenském e-shopu.

Znáte to, kdo dřív přijde, ten dřív…… 

Budu se těšit na spolupráci se všemi, kteří této značce fandí a podporují ji. Budeme budovat nový tým a tak všechny zájemce žádám, aby mi zasílali fotografie svých úlovků na produkty IB s krátkou zprávou na můj mail davidfort@carpfishing.cz.

Kontaktovat nás můžete i na novém oficiálním facebookovém profilu Imperial Baits:

https://www.facebook.com/…lFishingCZSK

 

Mějte se fajn,

David Fořt

imperial-fishing-ib-nahled

V diskuzi je 178 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč