Nová aplikace pro vás: ON-LINE výpravy - David Fořt

Téma Ostatní články, publikováno 7. 9. 2012, přečteno 4363x.

Carpfishing.cz pro vás připravil novou aplikaci s názvem ON-LINE VÝPRAVY.

Již dlouho jsem zvažoval nějakou formu kaprařského blogu pro rybáře, kteří jsou v kaprařině aktivní, rádi něco napíšou, fotografují a jsou ochotni se o své zážitky podělit s ostatními – a samozřejmě jsou na rybách on-line! Zároveň jsme byli několikrát kontaktováni pořadateli kaprařských závodů, kteří měli zájem o podobný on-line přenos, jaký jsme připravili z obou kvalifikačních závodů na WCC 2012 na Hejlově. Vzhledem k našemu pracovnímu vytížení nejsme schopni na všechny tyto žádosti reagovat a tak mě napadlo připravit něco, co by alespoň částečně pokrylo tyto dvě zajímavé kategorie. Výsledkem je nová aplikace, jejíž podobu můžete poprvé sledovat na právě probíhajícím zpravodajství z WCC z italské Bolseny.

12-nahled

On-Line přenos z WCC 2012 na Carpfishing.cz

O co se tedy vlastně jedná?

Každý z vás, kdo je registrovaný na našem webu může ostatním zprostředkovat svoji on-line výpravu. Nutné je nás nejprve kontaktovat, my následně na webu v kategorii on-line výpravy založíme připravovanou událost (kaprařskou výpravu) a otevřeme vám přístupy, aby jste do ní mohli zapisovat, vkládat fotografie a videa. S velkým zájmem se u nás setkala otázka „on-line from the bivvy.“ Nová aplikace je jejím vylepšením a bude se jednat o novou samostatnou kategorii, která již souvisí s celkovou novou podobou našeho webu, na které v současné době pracujeme. Snažíme se pro vás vytvořit interaktivní prostředí, do kterého se budete moci více zapojit. Důležité je, že do každé výpravy budou moci vkládat příspěvky pouze účastníci této výpravy a nikdo jiný. Stejně tomu tak je ve zpravodajství z WCC, kam vstupují pouze zúčastnění a administrátoři webu, protože ne všichni naši kapraři mají na závodech připojení.
Tato aplikace může sloužit stejně dobře pro standartní kaprařskou výpravu, ale také pro soutěžící tým na kaprařských závodech. Každý, kdo může být kdekoliv na rybách on-line se může zapojit. Závodníci tak mohou podávat aktuální zpravodajství o dění na soutěžích. Tím jsme schopni alespoň částečně vyjít vstříc organizátorům těchto soutěží, kteří si tak sami budou moci na náš web vkládat informace a vy tak budete mít přehled o tom, co se kde děje.

647-nahled

Jako první jdou se svojí kůží na trh Robin Štěřík a Honza „Carpkiller“ Hubka. Tihle kluci si nejen v Týmové soutěži zakládají na tom, že všechny úlovky pocházejí z českých nebo evropských svazových vod. Příští týden vyrážejí vstříc svému labskému dobrodružství. O tom, jak jejich výprava bude probíhat, budete mít detailní přehled právě díky naší nové aplikaci ON-LINE VÝPRAVY. Snad se jim podaří ulovit další kapry do soutěže.

Jejich výpravu budete moci sledovat zde

Doufám, že se vám bude tento nápad zamlouvat a že se najdou i další, kdo se do tohoto projektu zapojí a kdo nám všem umožní prožít alespoň část svých rybářských příběhů společně. Přeji vám všem příjemné zážitky u sledování našich výprav!

David Fořt

 

Co musím udělat, abych založil svoji on-line výpravu na www.carpfishing.cz

  • kontaktovat nás na našem mailu (info@carpfishing.cz, davidfort@carpfishing.cz, davidmarysko@carpfishing.cz) nebo telefonních číslech : +420 603 181 500, +420 602 239 859
  • zaregistrovat se jako uživatel na našem webu
  • po domluvě vám bude otevřena vaše on-line výprava/on-line závody atd…, kam budete moci během vašeho rybaření vkládat texty, fotografie a videa (foto ani video není podmínkou, je na každém, jakým způsobem chce svoji výpravu odprezentovat)
  • je možné založit výpravu z klasické kaprařské výpravy, založit je možné i výpravu na kaprařské závody a to i z pohledu jak organizátorů, tak i jen několika různých týmů, což samozřejmě uvítáme a bude to hodně zajímavé
  • do vaší výpravy nebude mít přístup nikdo jiný, než vy
  • ke každé výpravě bude připravené diskusní vlákno, kde budete moci během výpravy i po ní diskutovat s dalšími uživateli

TO JE VŠE :o)

There is only one way of life…… www.carpfishing.cz

V diskuzi je 32 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč