HON NA LIŠKU - HUNT FOR(D) FOX - Redakce

Téma 14 denní soutěže, publikováno 16. 9. 2016, přečteno 3994x.

Exkluzivní a naprosto ojedinělou soutěž přináší Tropic Liberec společně s firmou Fox International a Ford Česká republika. Vyhrajte týdenní dobrodružnou cestu na FOX Lake, které je pro veřejnost uzavřené! Vyhrajte zapůjčení vozu Ford Ranger, výbavu značky FOX a další zajímavé ceny!

Vážení rybáři,

dovolte nám, abychom Vás pozvali na ojedinělou rybářskou soutěž, kterou pořádá Tropic Liberec společně s firmou Fox International a Ford Česká republika. Tato jednoduchá hra Vám může vynést zajímavé ceny.

Jako hlavní cena je dobrodružná cesta na týden do Velké Británie k jezeru Fox Lake, které je veřejnosti uzavřeno. Společně na cestu Vám bude zapůjčeno vozidlo Ford Ranger a rybářská výbava Fox International.

1-nahled.png

V každém z pěti kol budou vylosováni 3 výherci. První výherce získá možnost zapůjčení auta značky Ford Česká Republika na víkend. Druhý a třetí výherce získá poukaz na sortiment Fox International v hodnotě 2000 Kč a 1000 Kč.

Vyhlašovací kolo o hlavní cenu se uskuteční  v rámci Carpmaratonu Tovačov 2016 v sobotu 8.10.2016. Vyhlašovat vítěze bude profesionální rybář od firmy Fox International Rob Hughes.

2-nahled.png

Jak soutěžit:

Na našich stránkách www.tropicliberec.cz hledejte v sortimentu Fox označené produkty písmenem a logem Ford Česká republika. Vaším úkolem bude odhalit ukrytý název modelu auta. Odpověď zašlete na email: soutez@tropicliberec.cz. K odpovědi prosím připište Vaše kontaktní údaje (jméno, telefon, adresa).

Pokud chcete Vaši šanci na výhru znásobit, objednejte si libovolný výrobek od značky Fox na našich stránkách a k odpovědi připište číslo objednávky. Poté se Váš hlas nebude počítat jako jeden, ale zpětinásobí se.

Veškeré informace o cenách a průběhu celé soutěže naleznete na stránkách http://huntforfox.tropicnews.eu.

bgfinal-kopie-nahled.png

Účastnit této soutěže se může kdokoliv. Účastnit se cesty do Anglie k jezeru Fox Lake může pouze osoba starší 18-ti let. Pokud soutěž vyhraje osoba mladší 18-ti let, může výhru darovat osobě, která tato kritéria splňuje.

V diskuzi je 74 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč