Edwards Custom Upgrades! - David Fořt

Téma Ostatní články, publikováno 26. 1. 2016, přečteno 3455x.

Hlásiče Edwards Custom Upgrades konečně k dostání i u nás!

Je nám velkou ctí oznámit, že se nám podařilo získat zastoupení britské značky Edwards Custom Upgrades pro Českou a Slovenskou republiku. Majitel firmy Scott Edwards přišel v minulém roce na trh s naprosto fenomenálními hlásiči, které sklízí obdiv nejen v prestižních kaprařských médiích, ale také mezi jejich uživateli po celé Evropě. Absolutně špičková kvalita, skvělý design a také skvělý příběh jejich tvůrce…

4-rod-green-nahled

EDWARDS CUSTOM UPGRADES

je malá UK společnost, sídlící ve východním Sussexu s vášní pro kaprařinu, kterou pohání touha vyrábět dokonalé kaprařské a speciální rybářské produkty. Nechceme produkovat výrobky, které se na trhu stanou masovou záležitostí. Našim cílem je design a kvalita, kterou vyžadujeme pro naše vlastní kapraření. Doufáme, že tak získáme podporu od stejně smýšlejících rybařů, kteří sdílí naši vášeň a používají jen ty nejlepší kaprařské produkty.

Edwards Custom Upgrades

  • vyrábí špičkové produkty pro kapraře a rybáře specialisty
  • aktuálním top produktem je nová řada hlásičů MK1 COMPACTS
  • máme roky zkušeností s opravami a vylepšováním klasických hlásičů
  • naše reputace je založena na zpětné vazbě našich zákazníků a ústním předávání

Nikdy jsme nemuseli nikde inzerovat…až do dnešních dní. Vše, co se o nás vědělo, pocházelo z doporučení a od rybářů, kteří o nás vyprávěli svým přátelům. Nové hlásiče MK1 COMPACTS jsou ale opravdu výjimečné a to, o čem se dlouhou dobu šuškalo, je nyní k mání.

K dispozici je pouze omezené množství a tak doufáme, že budete mít šanci vlastnit svoji sadu…

David Fořt
www.imperial-fishing.cz 

mk1-compacts-led-illumination-nahled

SCOTT EDWARDS – gentleman a skromný genius!

Edwards Custom Upgrades – dlouhé roky experimentů..... Všechno to pro mě začalo několika vylepšeními mých starých hlásičů, které jsem používal na vlastní rybaření. Brzy jsme si všimnul, že když ostatní rybáři viděli, co jsem provedl se svými starými Optonicy (ty mé byly ze začátku 90.let) chtěli, abych stejným způsobem upravil i ty jejich. A nešlo jenom o Optonicy. Pracoval jsem také na Delkimech, Bamfordech a také na hlásičích od Foxu. Pracoval jsem na všech, od změn LED indikací, po vnitřní vylepšení reproduktorů, opravy zapojení baterií, až po kompletní změny krytů a frézování slotů na izotopy. Experimentoval jsem a užíval jsem si úspěchů, kterých jsme byl schopný dosáhnout s hlásiči, které byly rozbité nebo prostě jen staré. Zkušenosti, které jsem získal při práci s těmito starými alramy mě inspirovaly k tomu, abych postavil svůj vlastní produkt, do kterého vměstnám všechny svoje znalosti a zároveň zkušenosti z lovu kaprů. Tato práce byla velmi časově náročná a nevydělávala moc peněz. Na druhou stranu ničeho nelituji, protože právě díky ní, jsem si získal reputaci mezi rybáři, kteří používali mnou opravené nebo upravené hlásiče. Ve stejnou dobu, aniž bych o tom věděl, začali rybáři v celé zemi veřit mému jménu a značce ECU. Moje reputace začala narůstat!

Tyto opravy a vylepšení se staly známými jako ECU-stamped nebo ECU-upgraded a přesvědčení a víra, kterou do mých schopností vložili zákazníci v dobách, kdy jsme začínal, pohání Edwards Custom Upgrades, až do dnešních dní. Během té dlouhé doby, jsem vždy se svými zákazníky o všem hovořil (někteří z nich jsou dodnes mými přáteli). Tento osobní vztah, společně s mojí vášní pro kaprařinu, bude vždy v srdci každého produktu, který vytvořím.

mk1-compacts-product-logo-nahled

Dlouhé roky jsem pracoval v oblasti elektroniky pro britské Ministerstvo obrany. Vyráběl jsem bezpečnostní antioxidační spínače pro britské vojenské letadla typu Tornadoes, které v případě riskantních manévrů zastavili letadlo a zhasli motor. Měl jsme za sebou také práci s kovy (pracoval jsem na MOD laserem řízených raketových systémech Paweway). Poměrně brzy jsem také začal experimentovat s nerezovou ocelí. Nejprve jsem vyráběl hrazdy, až jsem se dostal k limitované edici DMX Snag pods stojanů, které se staly velmi vyhledávaným, ale také obtížně sehnatelným artiklem.

Stále jsem se ale zabýval hlásiči. Představoval jsem si jaké by to bylo, postavit jeden úplně od začátku. Učinil jsem tedy velmi složité rozhodnutí. Ukončil jsem svoji práci s nerezovou ocelí a začal pracovat na prototypu nového hlásiče. Trvalo to pět dlouhých let od konceptu ke konečné realizaci. Nové hlásiče MK1 COMPACT jsou konečně na světě a já jsem z nich upřímně nadšený. Doufám, že budete také!

Byla to opravdu dlouhá a náročná cesta, abych se dostal tam, kde jsem dnes. Těším se na to, co bude dále. Jsem si jistý, že příběh Edwards Custom Upgrades bude pokračovat. Na cestě je mnoho nových produktů, které se objeví, až budu připravený vám je ukázat. Pojďme si to společně užít!

Scott Edwards

V diskuzi je 0 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč