Drakův splněný sen... - Honza "Drak" Chvapil

Téma Nezapomenutelné zážitky, publikováno 8. 6. 2015, přečteno 2945x.

Honza letos neměl moc času na ryby, ale přesto se mu splnilo jeho velké přání. Více ve zprávě od vody, kterou nám poslal…

Zdravím všechny přátele kaprařiny. Letošní rok píši teprve teď, protože od ledna, kdy mi definitivně hráblo a já nasliboval spoustu práce, jsem na ryby neměl moc času. Abych byl přesný, tak jsem si střihl takový menší přesčas. Trval zhruba od ledna do března, takže supr!

img-0096-nahled

obrazek obrazek

Nastal čas si odpočinout…

S kamarádem jsme naplánovali pohodovou výpravu na devět dní na Labe. Slovo dalo slovo a my už sedíme na mém oblíbeném místě kousek dál od mého bydliště. Čistě náhodou, zrovna kdy už konečně nechávám práci za zády a udělám si čas zjišťuji, že na řece panuje silný proud. Kdyby jen proud ale hlavně spousta bordelu a již po dvou hodinách jsme z toho nešťastni. Proud beru, ale to co teče vodou, no to se opravdu nedá! Zavážíme s kamenem těžkým cca 1 kg a když ráno vstanu a vidím, že montáže jsou uplně, ale uplně o 300 metrů jinde, není o čem dál přemýšlet a hned to balíme! Hodinu jsme jen stahovali klacky a vymotávali bordel z vlasců. Další plán? Jednoznačně přesun. Vím kam, ale určitě bude místo obsazené! Zhruba po hodince jizdy jsme na fleku a světe div se, je volno! Nálada je samozřejmě super a jde se na to. Vařenou kukuřici přesně propočítám a každý večer ve stejnou hodinu krmím 15 kg kukuřice a 1 kg boilies. První noc nic, pohoda tady to první noc nikdy nechodí. Druhá noc zase nic! Před třetí nocí otevíráme flasku whiskey, protože na ní přišel čas! Po čtvrté noci bez kapra odjíždíme domu!

img-0507-nahled

Sedím doma, otevírám flašku Jamesona a rozhoduji se, že na ryby nikdy už nepromluvím. Zbytek večera sedím na gauči totálně uraženej a když přijede Šárka domu, povídám jí jak jsem strašně nešťastnej. Podle mě jí to stejně moc nezajímalo, ale aspoň někomu musím říct jaká jsem chudinka.

obrazek obrazek

No nic, dvě noci doma a pak nám to stejně nedá a stejně na poslední 3 dny volna vyrážíme na ryby. Ale to už je zcela jiná písnička. Hold někdy člověk musí čelit nepřízni osudu, nebo překousnout, že byl ve špatnou dobu na špatném místě, nebo prostě nevím, ale vždycky když se mi takhle nedaří, odměna je potom mnohem sladší…

img-0487-nahled

Sladší? Nikdy bych nevěřil, že dostanu právě TU rybu o které jsem snil! Přesně tady na tu kočičku jsem myslel a každý večer před spaním jsem si nejednou představoval jak jí obejmu a dám jí hudlana. Mám jí! Yes, opravdu jsem měl štěstí!

Honza „Drak“ Chvapil

V diskuzi je 1 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč