Champion of Champions 2017 - Karel Nikl

Téma Ostatní videa, publikováno 14. 9. 2018, přečteno 1599x.

Abyste mohli obdržet titul Champion of Champions, musíte nejdřív vyhrát Wordl Carp Classic. Získat titul Champion of Champions byl jeden z mých největších snů. Věděl jsem, že abych se k tomuto snu mohl přiblížit, musím zvítězit na World Carp Classic. Ani ve snu by mne nenapadlo, že titul mistra světa získám právě doma v České Republice, na World Carp Classic v roce 2016. 

Díky tomuto vítězství jsem se mohl v roce 2017, na francouzském jezeře Lac de Madine, utkat o titul Champion of Champions. Ze začátku se zdálo, že získat titul z velmi těžké vylosované pozice bude nemožné, protože za celou historii konání závodů nikdo na tomto místě žádného kapra neulovil. Zkušenosti, tvrdá práce a naše kvalitní produkty nás však během týdne dostali až na vrchol a my jsme dosáhli výsledku, který nás posunul na celkově 3. místo v závodu World Carp Classic 2017, ale zároveň nám pomohl získat vysněný titul Champion of Champions. 

Mám obrovskou radost, že se celému NIKL týmu daří v posledních letech dosahovat díky kvalitním produktům z naší dílny stabilních úspěchů na kaprařské závodní scéně. Rád bych se tímto krátkým filmem s Vámi podělil o to nejlepší z World Carp Classic 2017, který nás už nadosmrti zapsal v síni slávy šampionů. 

Karel Nikl

V diskuzi je 0 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč