Challenge of big water - New way - Redakce

Téma Instruktážní video Ostatní videa, publikováno 2. 6. 2014, přečteno 5236x.

Nové video z dílny Carp Teamu EXIL v délce téměř 28 minut!

01-nahled

Koncem dubna vyrážíme vstříc novému dobrodružství na jednu velkou svazovou vodu v České Republice. Naplánováno bylo 10 dní v krásné přírodě, které jsme chtěli vyplnit i nějakým tím větším úlovkem, připraveným na jarní milostné hrátky.

obrazek obrazek
obrazek obrazek

Plni očekávání před novou výzvou vyrážíme ve čtvrtek ráno. Ondra s Honzou společně a Jiřík po vlastní ose. Vše potřebné z vybavení naloženo, ale pořád přemýšlíme, co jsme zapomněli. Teda alespoň prvních pár kilometrů. Poté si již začínáme naplno užívat toho, že budeme deset dní v „našem ráji“. Jen my, příroda a kapři.

06-nahled

09-nahled

S sebou vezeme materiál od Dalibora Hašpici, ve který už dva roky plně vkládáme důvěru, a přináší nám krásné ryby. Vezeme převážně boilies Kok-pro v podobě vakuovaných hotovek i doma válených kulí ze směsi. To bylo doplněno o několik kilogramů boilies řady Main Course, s korespondujícími katalyzátory, dipy, sirupem v masové verzi a pop-up Krab/Sýr a Main Course.

07-nahled

08-nahled

První dny se nedařilo, ryby spolupracovaly minimálně, a když už se povedl záběr, bylo to spíše od menšího kapra. Pátý den výpravy se začalo ochlazovat a vše nám nahrávalo do karet…. A jak jsme nakonec dopadli? Na to se podívejte ve videu..

Příjemnou podívanou přeje Carp team Exil!

Líbilo se vám video? Pokud ano, sdělte to svým přátelům na Facebooku kliknutím níže na ikonku „To se mi líbí" nebo jej můžete sdílet. Děkujeme vám. 

V diskuzi je 35 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč