Carpfishing is my Life 2014 - Radoslav "Buldozer" Hyroš

Téma Instruktážní video, publikováno 9. 4. 2014, přečteno 5579x.

Buldozer s Vojtou se s námi podělili o svojí prvotinu v kategorii VIDEO.

Malý a velký muž na rybách? Možná i tak by se dalo tohle video uvést. Buldozer s Vojtou sklízí už delší čas úspěchy se svými vyladěnými fotografiemi, kdy ten „větší“ stojí většinou u hledáčku a den druhý pózuje ať už s kaprem nebo i bez něj. Všichni jsme se mohli přesvědčit, že v téhle disciplíně jim to šlape na výbornou. Jedním z důkazů je jejich první a druhé místo v kategorii hlasování registrovaných čtenářů v březnovém kole soutěže Chyť a pusť.

obrazek obrazek

Teď tu máme jejich prvotinu v kategorii video. Kluci se toho nebáli a hned na první dobrou střihli téměř dvacetiminutový kousek, ve kterém si každý divák najde to své. Hned v úvodu se slova ujme Vojta, který nastíní, kam by se kluci chtěli svými počiny dostat. Následují typické prvky, jako je balení či vybalování, ale hned potom jedou prostřihy na pěkné situace u vody, ale i instruktážní pasáže, ve kterých se divák může dozvědět něco z jejich techniky. Ve videu nechybí pěkné úlovky, které jsou vždy ozdobou videa. „Chytrý kecy z lehátek“ pak dokládají i ten fakt, že kluci nic nehrajou jen pro objektivy kamer, jsou prostě partička na rybách a tak se baví ve svým stylu :)

Tolik krátké zhodnocení z naší strany a teď přejeme příjemné pokoukání a následně vybízíme k diskusi o kterou kluci určitě stojí. Rádi by se ve svých video počinech rychle posunuli o několik levelů výše a inspiraci k tomu očekávají mimo jiné taky z objektivní a konstruktivní kritiky jejich prvotiny. Tak jim to dopřejme, ať se máme brzy zase na co koukat.

 

Líbilo se vám video? Pokud ano, sdělte to svým přátelům na Facebooku kliknutím níže na ikonku „To se mi líbí" nebo jej můžete sdílet. Děkujeme vám…

V diskuzi je 140 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč