CARP TIME - David Fořt

Téma Ostatní články, publikováno 27. 1. 2015, přečteno 18080x.

Nový pořad pro milovníky kaprařiny na TV Slovak Sport.

Před nedávnou dobou jsme zveřejnili informaci o přípravě nového televizního pořadu o kaprařině CARP TIME, který bude vysílat televizní stanice Slovak sport. Práce na jeho příprava začala na konci roku 2014. Podařilo se nám dát dohromady opravdu skvělý tým lidí, kteří pořadu věří a jsou ochotni podstoupit opravdu ledacos. Premiérový díl měl být vysílaný tuto středu 28.1.2015 od 18h. Vzhledem k náročnosti natáčení a a přípravy pořadu se nám však nepodařilo tento termín dodržet a na první díl si budete muset počkat, až do úterý 25.2.2015 ve stejném čase, tedy od 18h. repríza poběží v sobotu 28.2.2015 od 10h. Následně se s ním budete moci na obrazovkách shledávat každý měsíc. Ti, kteří nenaladí Slovak sport, nemusí být smutní, každý díl bude následně zveřejněný i na našem portálu carpfishing.cz. Máte se opravdu na co těšit.

obrazek obrazek

V prvním dílu vám nabídneme medailon slovenského kapraře Petra Šimoniče. Vydáme se s ním, až do jeho úplných začátků na dunajských ramenech, nahlédneme do jeho prvních výprav na Mušov, na rumunskou Radutu, projdeme s ním celou jeho bohatou kaprařskou kariéru. Velmi zajímavou rubriku připravujeme ve spolupráci s firmou Tropic Liberec. Nabídneme vám v ní extrémní testy kaprařského vybavení. V únorovém vydání to budou testy zimních kompletů, které dostaly opravdu, co proto. Více, než hodinový pobyt v mrazícím skladu společnosti Nowaco, větrný tunel s rychlostí hurikánu, zásahová hasičská jednotka z Klecan, která to do nás na břehu Vltavy napálila s plnou parádou a ještě sněhové překvapení na závěr testů.

obrazek obrazek

Natáčeli jsme na 11.ročníku Kapří pohody, vydali jsme se na lednovou rybačku, kde se nám podařilo ulovit krásné kapry včetně šupináče 20.70kg. Těšte se na tipy a triky na zimní kaprařinu od předních českých kaprařů, novinky na trhu a na výlet jsme zajeli do kaprařské speciálky U Habakuka. Hudbu k pořadu vytvořil kytarista české punkové legendy PLEXIS a kapely Apple Juice Dušan Lébl.

obrazek
obrazek
obrazek

886-nahled

Nechtěli jsme vysílat pořad dříve, než bude první díl připravený tak, jak si představujeme. Proto se o měsíc opozdíme, ale je to jen pro dobro věci. Děkujeme za pochopení a zachovejte Carp Timeu vaši přízeň.

David Fořt

10402574-1574753309420815-6276179787472363724-n-nahled

V diskuzi je 220 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč