BALATONFISHING.HU - vaše cesta na jezero Balaton! - David Fořt

Téma Ostatní články, publikováno 30. 9. 2016, přečteno 10609x.

V posledním díle magazínu Carp Time jsme přinesli obsáhlou reportáž z výpravy na jezero Balaton, kterou nám zprostředkovala místní organizace Balatonfishing.hu. S těmito lidmi jsme se seznámili během letošní soutěže IBCC, kde nás navštívili, slovo dalo slovo a my jsme přijali jejich pozvání k letnímu rybaření na tomto velkolepém jezeře.

Rybařili jsme v oblasti Zánka, která byla na jaře organizačním centrem závodu a během čtyř dní se nám podařilo ulovit více, než 700kg kaprů. Díky Balatonfishing.hu jsme měli pouze pro sebe zarezervovaných 100m břehu, vybavené povolenky k rybolovu, k ruce jsme měli skvělého průvodce Gézu, který nám byl k dispozici 24 hodin denně, což jsme ocenili zejména jednou dlouho v noci, kdy jsme nutně potřebovali klíč na uvolnění matky vrtule u elektrmotoru. Géza byl do 30 min zpátky i s tolik potřebným klíčem :-) Samozřejmostí bylo zajištění sociálního zařízení s teplou vodou, elektrikou, která byla opravdu potřeba, protože i přesto, že jsme si přivezli šest baterií, bylo je nutné neustále dobíjet.

image-199-large-nahled

Balatonfishing.hu nabízí možnsot rezervace míst v lokalitách Zánka, Balatonberény, Balatonszemes, Balatonbudvari a Fovenyes. Možné je vyrazit pouze s bivaky ve stylu Drive & Survive, ale skvělou výhodou je i nabídka možnosti ubytování, kterou ocení zejména ti, kteří by se rozhodli na jezero vyrazit s rodinou.

image-202-large-nahled

Za sebe mohu takový výlet jenom doporučit. Přátelská povaha místních lidí, výborné jídlo a víno a k tomu voda, která ukrývá možná jedno z největších kaprařských tajemství, to jsou ta nejlepší lákadla pro skvělou rybářskou dovolenou.

obrazek
obrazek

Po dohodě s majitelem agentury je možné domluvit si také noční rybaření z lodi na místech, kam se standardně nedostanete. Při dvou letošních nočních výletech se podařilo ulovit kapry o hmotnosti 22.50kg a 18.40kg!

image-223-large-nahled

V případě zájmu o jakékoliv informace o rybaření na Balatonu se na mě můžete kdykoliv obrátit. Na webu agentury již naleznete info také v češtině : http://www.balatonfishing.hu/cz

Pravidla pro rybolov na Balatonu naleznete zde: http://www.balatonfishing.hu/…_na_balatonu

image-222-large-nahled

Všem slušným rybářům přeji hodně štěstí a třeba někdy na viděnou právě na Balatonu!

David Fořt
davidfort@carpfishing.cz
tel.+420–731613162

V diskuzi je 6 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k tomuto článku

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč