Ostatní videa

« Nejnovější Novější Strana 1 z 21 (213) Starší Nejstarší »

Brothers of the rain - Full Carp Fishing Movie

Brothers of the rain - Full Carp Fishing Movie

8. 11. 2018 Kamil Zavoral Ostatní videa diskuze: 0

Ruda a Klemen mají mnoho společného. Jejich osobnosti jsou však značně odlišné a překážkou je pro ně i jazyková bariéra. Spojí tyto dva kapraře nakonec něco dohromady?

Číst celý článek

Pískovna 2018

Pískovna 2018

24. 9. 2018 Tomáš Minařík Ostatní videa diskuze: 0

Tomáš Minařík a jeho pěkné video z nedávné, velmi úspěšné výpravy.

Číst celý článek

Champion of Champions 2017

Champion of Champions 2017

14. 9. 2018 Karel Nikl Ostatní videa diskuze: 0

Abyste mohli obdržet titul Champion of Champions, musíte nejdřív vyhrát Wordl Carp Classic. Získat titul Champion of Champions byl jeden z mých největších snů. Věděl jsem, že abych se k tomuto snu mohl přiblížit, musím zvítězit na World Carp Classic. Ani ve snu by mne nenapadlo, že titul mistra světa získám právě doma v České Republice, na World Carp Classic v roce 2016. 

Díky tomuto vítězství jsem se mohl v roce 2017, na francouzském jezeře Lac de Madine, utkat o titul Champion of Champions. Ze začátku se zdálo, že získat titul z velmi těžké vylosované pozice bude nemožné, protože za celou historii konání závodů nikdo na tomto místě žádného kapra neulovil. Zkušenosti, tvrdá práce a naše kvalitní produkty nás však během týdne dostali až na vrchol a my jsme dosáhli výsledku, který nás posunul na celkově 3. místo v závodu World Carp Classic 2017, ale zároveň nám pomohl získat vysněný titul Champion of Champions. 

Mám obrovskou radost, že se celému NIKL týmu daří v posledních letech dosahovat díky kvalitním produktům z naší dílny stabilních úspěchů na kaprařské závodní scéně. Rád bych se tímto krátkým filmem s Vámi podělil o to nejlepší z World Carp Classic 2017, který nás už nadosmrti zapsal v síni slávy šampionů. 

Karel Nikl

Číst celý článek

Early summer carpfishing

Early summer carpfishing

13. 9. 2018 Jan Prchlík Ostatní videa diskuze: 0

Další várka kaprů Honzy Prchlíka z druhé části první poloviny letošní sezóny je tady! Parádní divoké ryby ze svazových vod, krásná příroda a excelentní záběry – to je nové Honzovo video.

Číst celý článek

Carp fishing in Slovenian Bled

Carp fishing in Slovenian Bled

13. 9. 2018 Martin Jandík Ostatní videa diskuze: 2

Pěkné video člena teamu ImperialBaits/RidgeMonkey CZ, Martina Jandíka, z jeho rybářské dovolené na jezeru Bled. 

Číst celý článek

Brothers of the rain - Trailer

Brothers of the rain - Trailer

29. 8. 2018 Kamil Zavoral Ostatní videa diskuze: 0

Ruda a Klemen mají mnoho společného. Jejich osobnosti jsou však značně odlišné a překážkou je pro ně i jazyková bariéra. Spojí tyto dva kapraře nakonec něco dohromady? Bratři deště – již brzy.

Číst celý článek

Carp Time 2018/2 Balaton

Carp Time 2018/2 Balaton

12. 7. 2018 David Fořt Ostatní videa diskuze: 14

Ve druhém dílu pořadu Carp Time – Balaton 10 se konečně dozvíte, jak dopadl souboj česko – italské dvojice s týmem kaprařů z Anglie v závodě o 10 nejtěžších úlovků na jezeře Balaton. Tamás Czorgo vám přiblíží nejaktuálnější informace o IBCC 2019 a majitel agentury Balatonfishing.hu vám představí nové možnosti rybolovu na této úžasné vodě!

Číst celý článek

Letní řeka

Letní řeka

10. 7. 2018 Denisa Šafářová Ostatní videa diskuze: 2

Podívejte se na sestřih z několik posledních letních vycházek, které Denisa podnikla na velkou řeku. Nová fotovýbava přinesla své ovoce – opravdu pěkné záběry a podívaná. Posuďte sami!

Číst celý článek

Carp Time Balaton 10 Trailer 2

Carp Time Balaton 10 Trailer 2

2. 7. 2018 David Fořt Ostatní videa diskuze: 0

Přinášíme vám trailer ke druhému dílu pořadu Carp Time – Balaton 10, ve kterém si to David Fořt a Marco Bertaglia rozdali v soutěži o 10 nejtěžších úlovků s britskou dvojicí ve složení Ian Hirst a Lewis Read na maďarském jezeře Balaton. O tom, jak jejich dobrodružství nakonec dopadlo a kdo si odnesl vítěznou trofej se dozvíte v dalším dílu našeho pořadu!

Číst celý článek

Carp season 2017

Carp season 2017

25. 6. 2018 Vlastimil Jakoubek Ostatní videa diskuze: 0

Vlasta Jakoubek nám poslal další video s krásnými kapry, tentokrát se jedná o sestřih z jeho minulé sezóny. 

Číst celý článek

Carp Time 2018/2 Balaton 10

Carp Time 2018/2 Balaton 10

17. 6. 2018 David Fořt Ostatní videa diskuze: 3

Přinášíme vám první část nového dílu pořadu Carp Time – Balaton 10, který se natáčel na obrovském maďarském jezeře Balaton. David Fořt a italský člen týmu Imperial Baits, Marco Bertaglia se utkají v závodě o 10 nejtěžších úlovků s britským týmem ve složení Ian Hirst a Lewis Jackson Read. Sledujte pravé kaprařské dobrodružství na této překrásné a divoké vodě!

Číst celý článek

Piráti z Lac du Der

Piráti z Lac du Der

16. 6. 2018 Jirka Schmid Ostatní videa diskuze: 12

Na podzim loňského roku se vydali Ruda Soukup a Jirka Schmid do Francie na jezero Lac du Der. Výpravu kluci pojali s opravdu velkou nadsázkou a rozhodli se natočit „kaprařskou komedii“ . O tom, do jaké míry se jim to povedlo, se můžete přesvědčit sami. Přejeme příjemnou podívanou! 

Číst celý článek

Carp Time 2018/2 - Balaton 10 Trailer

Carp Time 2018/2 - Balaton 10 Trailer

22. 5. 2018 David Fořt Ostatní videa diskuze: 8

Přinášíme vám trailer k dalšímu dílu pořadu Carp Time – Balaton 10. Na obrovském 60.000ha maďarském jezeře Balaton se proti sobě postaví dva týmy. David Fořt a Marco Bertaglia (IT) proti britské dvojici ve složení Ian Hirst a Lewis Jackson Read se utkají v závodu, kde rozhoduje 10 nejtěžších ulovených kaprů. Budou muset čelit silnému větru, velkým vlnám a divoké vodě, která v sobě ukrývá nejedno tajemství. Jak to celé dopadlo se dozvíte v dalším dílu pořadu Carp Time na začátku června 2018!

Číst celý článek

« Nejnovější Novější Strana 1 z 21 (213) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (8 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč