Ostatní videa

« Nejnovější Novější Strana 1 z 22 (229) Starší Nejstarší »

Carp Test II - trailer

Carp Test II - trailer

5. 3. 2019 Martin Jandík Ostatní videa diskuze: 0

Trailer k novému dílu pořadu Carp Test je tady! Výprava na malou řeku a představení mnoha novinek. To je nový díl, který bude mít premiéru 22.3.2019!

Číst celý článek

Jaro ve Francii

Jaro ve Francii

20. 2. 2019 Zdeněk Macek Ostatní videa diskuze: 0

Zdeněk „Maci“ Macek a jeho video z velmi povedené jarní výpravy do Francie v minulém roce.

Číst celý článek

Carp Time 2019/1

Carp Time 2019/1

4. 2. 2019 David Fořt Ostatní videa diskuze: 41

Nový díl pořadu Carp Time! Natáčení tohoto dílu probíhalo na krásné zahraniční přehradě, ale také na českých vodách. Poznáte, jak tenká může být v kaprařině hranice, která může rozhodovat o úspěchu, či neúspěchu vaší výpravy. Představíme vám novinky od společností RidgeMonkey, Gardner, Munch Baits a Hobby-G. Dobrodružství, lov v ledové vodě i zajímavé testy, to vše naleznete v dalším dílu pořadu Carp Time. Přejeme příjemnou podívanou.

Číst celý článek

Carp Time 2019/1 - Trailer

Carp Time 2019/1 - Trailer

31. 1. 2019 David Fořt Ostatní videa diskuze: 0

Přinášíme vám trailer k novému dílu pořadu Carp Time. V tomto zimním vydání společně navštívíme nádhernou hlubokou zahraniční přehradu, budeme lovit také v ledové vodě na menší české pískovně a představíme vám řadu aktuálních novinek tuzemských i zahraničních firem.

Číst celý článek

První manželská výprava - Full Movie

První manželská výprava - Full Movie

25. 1. 2019 Tomáš Čermák Ostatní videa diskuze: 0

Tomáš „Tomka“ Čermák a jeho video ze svatební cesty, na kterou vyrazil s manželkou, kam jinam než za kapry.

Číst celý článek

Sometimes (Niekedy)

Sometimes (Niekedy)

7. 1. 2019 Carpstyle Ostatní videa diskuze: 6

Video z produkce CARPSTYLE! 21 letných minút vám ponúkne: horúci úvod – krásne ryby – letecké zábery z prekrásneho “small rainbow” – dojímavý záver. Přejeme příjemné sledování…

Číst celý článek

První manželská výprava

První manželská výprava

31. 12. 2018 Tomáš Čermák Ostatní videa diskuze: 0

Tomáš svou svatební cestu pojal po svém. Vyrazil s paní Čermákovou jak jinak než k vodě. Celé video již brzy, máte se na co se těšit! Tomášovi se podařilo ulovit pro něj prozatím největšího kapra v ČR! 

 

Číst celý článek

Lov z pontonu

Lov z pontonu

28. 12. 2018 Jirka "Scopex" Majer Ostatní videa diskuze: 0

Jarní 14-denní výprava do Francie v podání Jirky Majera a Tomáše Čermáka. Kluci se tentokrát vypravili lovit kapry z pontonu a plán byl jasný. Aktivní vyhledávání kaprů a s tím spojené časté stěhování. Tento styl rybolovu je poměrně náročný a rozhodně není pro každého. Ale kluci jsou opravdoví nadšenci, lov kaprů milují a dokáží se vypořádat s každou situací.

Číst celý článek

Carp Time 2018/3

Carp Time 2018/3

25. 12. 2018 David Fořt Ostatní videa diskuze: 126

Tak je to tady! Nový díl pořadu Carp Time, ve které se s Davidem Fořtem a Martinem Jandíkem podívate na naši největší řeku Labe, kde se v poměrně krátkém sledu na třech různých úsecích pokusí ulovit kapra přes 10kg. Lukáš Grof si sezval ty nejlepší české hodce, aby otestovali řadu kaprařských prutů Wychwood a Michal Sedláček vás pozve na veletrh For Fishing 2019. Více, než 40min kaprařské zábavy! Všem věrným fanouškům mohu slíbit, že se od příští sezony budete moci s pořadem Carp Time setkávat mnohem pravidelněji. Přeji příjemnou podívanou! David Fořt

Číst celý článek

Poslední zbytky ticha

Poslední zbytky ticha

24. 12. 2018 Karel Nikl Ostatní videa diskuze: 8

Film natočený ve spolupráci s Českou Národní hlukovou observatoří, který upozorňuje na velký civilizační problém – HLUKOVÝ SMOG, o kterém se moc nemluví.

Číst celý článek

Carp Test 1

Carp Test 1

21. 12. 2018 Martin Jandík Ostatní videa diskuze: 32

První díl pořadu Carp Test je tady! Během naší výpravy jsme se zblízka podívali na spacák od Giants Fishing, na navijáky Wychwood a na novou čelovku od RidgeMonkey. 

Všem přeji hezkou podívanou a krásné svátky, Martin Jandík.

Číst celý článek

Carp Test 1 - Trailer

Carp Test 1 - Trailer

7. 12. 2018 Martin Jandík Ostatní videa diskuze: 0

Právě vychází trailer k připravovanému novému pořadu Carp Test! Prosím tedy všechny o sdílení, aby nikomu neutekla chystaná premiéra. Ta se bude konat 21.12.2018 na kanálu YouTube. Je to tedy takový malý vánoční dárek od nás. Díky za shlédnutí a těšte se, bude to pecka!

Číst celý článek

Lov Kapra s Petrom Slivkom - 3. časť VN Kráľová (4x20kg+)

Lov Kapra s Petrom Slivkom - 3. časť VN Kráľová (4x20kg+)

6. 12. 2018 Jakub "Jacommo" Fabian Ostatní videa diskuze: 7

Konečne je tu 3. časť Lovu kapra s Petrom Slivkom, ktorý sa vybral na každoročnú jesennú výpravu na VN Kráľová, kde sa mu podarilo uloviť 4 náherné kapre cez 20kg a mnoho ďalších. Vo videu sa vrátime trochu aj do minulosti a zaspomíname na Peťove začiatky na tejto priehrade. Prajeme príjemné sledovanie!

Číst celý článek

The Fishing Trip

The Fishing Trip

29. 11. 2018 Martin Jandík Ostatní videa diskuze: 18

A je to tady! Celé video z výpravy Martina Jandíka a jeho syna Martínka za kapry na naši největší řeku Labe.

Číst celý článek

Carp Time 2018/3 - Trailer

Carp Time 2018/3 - Trailer

22. 11. 2018 David Fořt Ostatní videa diskuze: 7

Přinášíme vám trailer k novému dílu pořadu Carp Time, který budete v premiéře moci shlédnout v úterý 27.11. od 18h na O2 TV Sport. Těšit se můžete na výpravu na naší největší řeku Labe, kde se David Fořt a Martin Jandík pokusí během krátkých časových intervalů ulovit na třech různých úsecích řeky kapra přes 10kg. V druhé polovině pořadu se detailně podíváme na testování odhozových vlastností prutů Wychwood.

Číst celý článek

The Fishing Trip - Trailer

The Fishing Trip - Trailer

21. 11. 2018 Martin Jandík Ostatní videa diskuze: 3

Trailer k připravovanému videu Martina Jandíka a jeho syna Martínka o jejich společné výpravě za kapry na naši největší řeku Labe.

Číst celý článek

Brothers of the rain - Full Carp Fishing Movie

Brothers of the rain - Full Carp Fishing Movie

8. 11. 2018 Kamil Zavoral Ostatní videa diskuze: 5

Ruda a Klemen mají mnoho společného. Jejich osobnosti jsou však značně odlišné a překážkou je pro ně i jazyková bariéra. Spojí tyto dva kapraře nakonec něco dohromady?

Číst celý článek

Pískovna 2018

Pískovna 2018

24. 9. 2018 Tomáš Minařík Ostatní videa diskuze: 0

Tomáš Minařík a jeho pěkné video z nedávné, velmi úspěšné výpravy.

Číst celý článek

Champion of Champions 2017

Champion of Champions 2017

14. 9. 2018 Karel Nikl Ostatní videa diskuze: 0

Abyste mohli obdržet titul Champion of Champions, musíte nejdřív vyhrát Wordl Carp Classic. Získat titul Champion of Champions byl jeden z mých největších snů. Věděl jsem, že abych se k tomuto snu mohl přiblížit, musím zvítězit na World Carp Classic. Ani ve snu by mne nenapadlo, že titul mistra světa získám právě doma v České Republice, na World Carp Classic v roce 2016. 

Díky tomuto vítězství jsem se mohl v roce 2017, na francouzském jezeře Lac de Madine, utkat o titul Champion of Champions. Ze začátku se zdálo, že získat titul z velmi těžké vylosované pozice bude nemožné, protože za celou historii konání závodů nikdo na tomto místě žádného kapra neulovil. Zkušenosti, tvrdá práce a naše kvalitní produkty nás však během týdne dostali až na vrchol a my jsme dosáhli výsledku, který nás posunul na celkově 3. místo v závodu World Carp Classic 2017, ale zároveň nám pomohl získat vysněný titul Champion of Champions. 

Mám obrovskou radost, že se celému NIKL týmu daří v posledních letech dosahovat díky kvalitním produktům z naší dílny stabilních úspěchů na kaprařské závodní scéně. Rád bych se tímto krátkým filmem s Vámi podělil o to nejlepší z World Carp Classic 2017, který nás už nadosmrti zapsal v síni slávy šampionů. 

Karel Nikl

Číst celý článek

« Nejnovější Novější Strana 1 z 22 (229) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (12 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč